הובלת דירה עם מנוף באחיסמך

קלות, זריזות ובטיחות: שינוע של סלונכם בעזרת מנוף עד ימינו, כשהייתם נצרכים ללתפוס לכם טיפולי מעבר, לא היה ספק שיובאו אליכם משנעים אשר ישאו על גבם את מיטב הדברים ששייכים לכם. מחד גיסא: קפאתם לבעל החברה אחרי הכל, הדברים שלכם כבדים, ומנגד שקשקתם לתכולה שלכם שמסוגלת להישבר ולהיהרס. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף באחיסמך" שמח ליידע על עידן חדש של הובלה: הובלת דירה תוך שימוש במנוף בזיל הזול.

  • הזמינו הנפות להעברת דירה גדולה בתעריפים הכי משתלמים!
  • שירותי הובלת בית בעזרת מנוף רק 250 ₪
  • אנו מציעים הזמנה של שירותי העברת בתים בהזמנת מנוף מהיום להיום
  • שירותי אריזה ופירוק (פלוס תמחור)
  • הנפות העברה של בתים פרטיים לבניינים גבוהים וזאת עד בקומה 18
  • בואו לקבל להתייעץ והצעה לעלות בטלפון:

שינוע של דירות מגורים בעזרת מנוף באחיסמך

מה ההיגיון לפיו ראוי להתחיל הובלות דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, הסיבה העיקרית בעקבותיו חשוב לקיים הובלה יחד עם מנוף הרמה היא במיוחד שכן היא הופכת את מעברי הדירה לזריזה ובטוחה יותר. כלל החפצים והציוד שברשותכם נמצאים על המנוף, ועושים דרכם אל המקום שבחרתם בתור היעד שלכם. במקביל, קיימים לא מעט חפצים ופריטים אשר חוברו וכעת לא תהיה להם את האופציה להעביר אותם בדלת ו/או המסדרון אצלכם, ובהתאם בסצנות כדוגמת זה אנחנו ממליצים לעשות שימוש בטיפולי שירותי מנוף להעברת דירה באחיסמך והסביבה. קל להתייעץ איתנו לגבי הצטרכות הטיפול וההתאמה שלו למבנה המעבר שלכם. קל לרכוש העברה של דירה הודות לאתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף באחיסמך בתעריף משתלם באתרנו.

מהי הדרך בה עושים בחירה של השכרת מנוף להובלה של דירות באחיסמך והסביבה?

ישנם שני סוגי שרותי מנופים למעברים, ובאופן טבעי, אנשי ההובלה יבררו בשבילכם בסוג המנוף הכי מומלץ לשינוע לאחר שתביאו להם טלפון שלכם על החפצים שברצונכם לשנע והמיקום שאליו / ממנה יילקחו. ואע"פ כן, קריטי שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על היכולות ולא תשכחו באיזה סיטואציות שוכרים באילו מינים של מנוף. ההבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופי החפצים שהם מסוגלים להרים, משקלם והקומה ממנה / לשם ברצונכם לבצע את השינוע.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד מסחרית ליפט שינוע באה כולל זרוע ענקית מורכבת על גבה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מלכדים כבלים ובעזרתם סוחבים ריהוט ודברים בעלי משקל רב. נעשה בו שימוש כאשר חייבים לשנע רהיטים מעל למשטחים / שמשנעים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן מנוף ההרמה: מנוף סולמיאנו מדברים על מנוף זעיר שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. עליו יש במה שעליה ניתן להיעמד ולסחוב פריטים, וזה יורד ועולה כלדוגמה: מעלית. משתמשים בו כאשר צריך לקיים הובלה של בית באופן מיידי, כי אחרי הכל, אין צורך באירגונים ספיישל לפני לקיחת האיבזור על גבו, ואם נעביר מקומה 5 ומעלה הוא מסוגל לטפס עד לקומה ה-16 בבית מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור תמיד כשנצרכים להשיג השכרת מנוף,

לא מכל דירה אפשר לקחת דברים במנוף. לא לשכוח להסתכל שיש ברשותכם צוהר ענקי דיו שדרכו תהיה לכם את האופציה לסלק את הרהיטים והציוד והמוצרים החשמליים החוצה לכיוון הכביש, ובמקרה שאין חלון שכזה, הובלת דירות בעזרת מנוף תהיה מחוץ לתחום. לרוב אע"פ כן, במקומות במדינה ישנן גזוזטראות בחדר המרכזי או מינימום אשנב מכובד, ובמטרה שתתאפשר גישתיות לסחיבה על גבי מנוף הרמה צריך לקחת כל דבר אל הסלון ומשם אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה תבוצע כמובן בעזרת אנשי השינוע.

מהי עלות מנוף פר 60 דק'?

בניגוד לסיטואציה שבה משיגים הצעת מחיר על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את שירות השכרת המנוף למעבר הנוהג הוא לשלם למנופאי בהתאמה לשעת עבודה שלו. על-כן על מעברים בעזרת ליפט מחיר ייגבה בצורה הומוגנית, ויצריך מכם לשלם שקל לכל סוג של הובלה. תהיה לכם את האופציה להפנות קושיה אל אנשי ההובלה מה כמות השעות שהם מעריכים ש ההובלות תימשך בשביל להבין כמה תשלמו על שירות המנוף שלנו, וחלקם אף יהיו מסוגלים לספק לכם הצעת עלות עם דקדוק רב בסיטואציה של שינוע בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

העברת בית בהזמנת מנוף עושה את הובלת הריהוט והציוד לעולה כסף רב יותר?

הינכם מהרהרים בדבר תמחור הנפות להעברת דירה? במידה וכן, הבאנו בפניכם את כל אשר שאתם זקוקים להבין! השכרה של המנוף הינה תוספת עבור שעת שינוע. התעריף הפכף בקורולציה לזמן בו ייצא לפועל עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את הדברים ומאילו קומות יועלו הדברים בנקודת היעד. לקבלת הצעה מפליאה וקלילה פנו אלינו! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג לטיפול ברמה גבוהה ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *