הובלת דירה עם מנוף באחיטוב

קלות, זריזות ושמירה: שינוע של החדר המרכזי בביתכם תוך שימוש במנוף עד היום, ברגע שהייתם נצרכים ללהשיג שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יובאו אליכם אנשי מקצוע אשר ישאו על גבם את פסגת החפצים שלכם. מצד אחד: יראתם למוביל כי תאכלס, פריטיכם כבדים וגדולים, ומנגד התפחדתם לפריטיכם אשר עלולה להיהרס ולהיקרע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף באחיטוב" שמח לעדכן על עידן חדש של הובלות: שינוע דירות בעזרת מנוף בתעריף לכל כיס.

  • קריאה לשירותי מנוף להובלה של דירת חדר בעלויות הכי זולות!
  • הובלת בתי מגורים בהזמנת מנוף מחיר התחלתי של 300 ש”ח
  • אופציה לקבלת שירותי הובלת דירה עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • עבודות אריזה ופירוק (פלוס עלות)
  • שירותי מנוף העברה של משרדים ודירות לקומות גבוהות עד קומה 18
  • קבלו ייעוץ ולהצעה הוגנת חייגו:

העברת בתי מגורים תוך שימוש במנוף באחיטוב

למה קריטי להוציא לפועל מעבר בית תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, ההיגיון מפאתו יש לעשות הובלה בעזרת מנוף הרמה זה למעשה יותר מכל שכן היא הופכת את ההובלה לשאינה מתעכבת ומאובטחת. הציוד והאיבזור שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל הנקודה שסימנתם כיעד. בנוסף, יש אף לא מעט חפצים ופריטים שצורפו ועכשיו אי אפשר להוביל אותם בדלת או איזור המדרגות, ואף בדוגמאות כדוגמת זה רצוי להיעזר בשירות של שירותי הנפה לשינוע דירות בעיר אחיטוב. אפשר להתייעץ איתנו בכל הנוגע לחיוניות השירות ולהתאים אותו לסגנון ההובלה שלכם. אפשר לדרוש העברה של דירה עם הובלת דירה עם מנוף באחיטוב בתמחור משתלם פה אצלנו.

מהי הדרך בה לקוחים לעצמכם מנוף למעבר דירות באחיטוב?

ישנם שני סוגי שירותי הנפה להעברות, וברוב הפעמים, אנשי ההעברה יבחרו לנוחיותכם בסגנון המנוף הכי יעיל להובלה של דירה קצת אחרי שתביאו להם פרטים על כל הציוד שרצונכם הוא להעביר והמיקום שאליו ו/או ממנו מעבירים אותם. ואע"פ כן, מומלץ שגם אתם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ועליכם לדעת באיזה מקרים שוכרים באילו סגנונות מנוף הרמה. אבחנה בין השניים בא לידי ביטוי באופי הפריטים אשר יש ביכולתם להרים, המשקל שלהם והגובה שממנו ולחלופין אליה אתם רוצים להוביל.

אופן מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית השכרת מנוף שירותי הובלה מגיעה עם זרוע ענקית מצויה על גבה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים שלשם מחברים רתוקות ועמם מרימים ריהוט ודברים כבדים. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה להעביר רהיטים על-גבי משטח ולחלופין שמובילים תכולה ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופי הליפט: מנוף לדרזה מנוף נקודתי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומתנשא לגובה רב. יש גם על גביו בימה ששם פשוט להיעמד ולהרים חפצים ופריטים, וזה יורד ועולה כגון שירות מעלית. משתמשים בו כשרוצים לבצע הובלות בית בזריזות, שכן לא צריך התכוננויות ספיישל לפני לקיחת הפריטים על גבו, וכשמעבירים מקומה 5 ומעלה זה עלול להגיע עד קומה 15 במקום מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר כדאי לשים בראש תמיד כשרוצים להשתמש בשירותי הנפה,

לא מכל דירה קל לקחת רהיטים בהבאת מנוף. עליכם לוודא שבאמתחתכם חלון רחב כראוי אשר איתו פשוט להוציא את הרהיטים ומכשירי החשמל לחלק החיצוני אל כביש, ונניח ולא מצוי צוהר כדוגמת זה, העברת דירה עם מנוף תהפוך בלתי ניתנת לביצוע. לרוב אמנם, בבניינים ישראליים יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי או לכל הפחות חלון נרחב, וכדי שתהיה גישה להעמסה על מנוף שינוע אנו ממליצים לנייד כל פריט לסלון ומשם אל מנוף השינוע. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה יוצאת לפועל כצפוי דרך המובילים.

מהו תעריף שירותי מנוף לכל שעה?

בהשוואה לסיטואציה בה מוצעים עם הצעה על שינוע מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות המנוף שלנו לפרוצדורה מצופה לתת שכר לאיש המנוף על-פי זמן בו הוא עבד בשעות. אם כן, על מעברים בעזרת ליפט תעריף יהיה באופן הומוגני, ויעמוד על 290 – 430 ₪ עבור כלל סוגי ההובלת דירות. פשוט לשאול את המובילים כמה שעות הינם משערים ש המעבר תימשך במטרה לדעת כמה תצטרכו לשלם על שירות ההנפה, וחלק מהם אפילו יוכלו לספק לכם הצעה לעלות עם דיוק רב במצבי שינוע בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר בין דירות יחד עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים ליקר יותר?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים הבה נדבר על תמחור השכרת מנוף למעבר הדירה? במצב שכן, מולכם מה שאתם זקוקים להבין! השכרה של שירות ההנפה היא בעצם הוספה לשעה של סבלות. מחירנו הפכף בקורולציה לשעות בהן ייצא לפועל שימוש במנוף, מאיזה קומה להוריד את האיבזור ומהי הקומה אליה להעלות את האיבזור במיקום שבחרתם. כדי להשיג הצעה שלא ציפיתם לה וחסכונית אנחנו כאן! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג למענה ענייני ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *