הובלת דירה עם מנוף באור יהודה

פשטות, קצב ושמירה: שינוע של סלונכם בהזמנת מנוף עד כה, בעת שאתם רוצים לקבל שירות של מעבר, ידעתם שיסעו מזיזים שירימו על גבם את מיטב הפריטים אשר בבעלותכם. מצד אחד: התחלחלתם למומחה אחרי הכל, התכולה שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני התפחדתם לרהיטיכם שעשויה להיקרע ולהישרט. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף באור יהודה" גאים ליידע על עידן חדש של מעבר: מעבר בין דירות תוך שימוש במנוף בתעריף לכל כיס.

  • קבלו מנוף הרמה להעברת דירות קטנות בעלויות הוגנות!
  • העברות דירות מגורים יחד עם מנוף מחיר התחלתי של 330 ₪
  • אפשרות שריינו סבלים תוך שימוש במנוף בתוך אותה יממה
  • טיפולי אריזה (פלוס מחירון)
  • הנפה שירותים של הובלת משרדים ודירות לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 17
  • קבלו עכשיו שיחת ייעוץ והצעה לעלות בטלפון:

שירותי הובלת דירות מגורים יחד עם מנוף בעיר אור יהודה

מאיזו סיבה שמומלץ לעשות הזזה של בתים בהזמנת מנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך מפאתו יש לעשות העברת דירה בעזרת מנוף הרמה היא למעשה בעיקר כי היא הופכת את השינוע לחטופה ומוגנת. כלל החפצים שברשותכם מונחים על המנוף, ועושים דרכם למיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, יש גם כמות מכובדת של רהיטים שצורפו ובזמן הזה לא קל להניע אותם במפתן הדירה או לחלופין איזור המדרגות, ואף במקרים כאלו כדאי לעשות שימוש בשירותי השכרת מנוף להובלה של דירת חדר באור יהודה. קל לעשות עמנו שיחת ייעוץ בקשר לנחיצות המענה והכנתו לסגנון המעבר שאתם מבצעים. תהיה לכם את האופציה לרכוש הובלות דירות בעזרת "הובלת דירה עם מנוף באור יהודה" במחיר נמוך ומשתלם אצלנו באתר.

כיצד רוצים דווקא שירותי מנוף להעברה של דירות באור יהודה?

יש אף שני סוגי מנופים המיועדים להובלה, ובדרך כלל, בעלי המקצוע יבררו למענכם בסוג המנוף הכי טוב להובלה קצת אחרי שתביאו להם עוד מידע ופרטים על כל האבזור שרצונכם הוא לנייד והאיזור לשם ולחלופין ממנה יועברו. ואף על-פי כן, אנחנו ממליצים שהינכם תדעו על הפונקציות ולא תשכחו באיזה מצבים משתמשים באילו סוגי ליפט. אבחנה בין השניים מתבטא באופיים של הפריטים אשר ביכולת שלהם לשנע, משקלם והקומה ממנה או אליה צריך לשנע.

אופי המנוף: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית ליפט שירותי הובלה מגיעה עם זרוע ענקית מצויה על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית אליה מלכדים רתוקות ודרכם מגביהים רהיטים וחפצים כבדים וגדולים. משתמשים בו כאשר צריך להוביל סחורות על-גבי משטח / שלוקחים חפצים ופריטים במשקל של מעל 400 ק”ג.

סגנון הליפט: מנוף סולמיאנו מדברים על מנוף בינוני אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות בימה ששם קל להתייצב ולקחת כל הובלה, וזה יורד ועולה כגון שירות מעלית. נעזרים בו כשצריך לעשות הובלת דירות זריז, כי אחרי הכל, לא חייב אירגונים ספיישל לפני לקיחת הציוד כולו על גבו, ואם נעביר מקומות גבוהות יש ביכולתו להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור תמיד כאשר רוצים להשתמש בהנפות,

ממש לא מכל סוג בית תהיה לכם את האופציה לנייד חפצים בעזרת מנוף. אל תשכחו לבדוק שנמצאת אצלכם חלון ענק כראוי שדרכו תוכלו להוציא את הפריטים והציוד והמוצרים החשמליים אל החלק החיצוני לעבר כביש, ואם אין בנמצא פתח שכזה, הובלה של בית בעזרת מנוף תהיה בלתי ניתנת לביצוע. ברוב הפעמים, אמנם, במקומות מגורים במדינה יש בלקונים בחדר המרכזי ולחלופין מינימום פתח גדול, ובמטרה שתתאפשר גישה להטענה על גבי מנוף הובלה כדאי להזיז כל פריט אל הסלון ומנקודה זו אל המנוף. העבודה הזו נעשית מן הסתם ע"י הצוות שלנו.

מה יעלה שירותי הנפה לכל 60 דק'?

בהשוואה למצב אשר בו מקבלים הצעת מחיר על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את השירות של המנוף להובלה הדבר המקובל הוא להוציא כספים על נהג המנוף ע"פ שעות עבודתו. כך שעל שימוש בליפט כחלק מהשינוע תעריף יילקח באופן מאוחד, ויעמוד על 270 – 450 שקלים חדשים עבור כלל סגנונות ההעברת דירה. תוכלו לחקור את אנשי המקצוע כמה זמן הם משערים ש ההעברה תתמשך במטרה להתוודע לכמות הכסף שתוציאו על המנוף, וחלק מהם גם יש להם את האופציה להכיר אתכם להצעה לעלות עם דיוק רב במצבי שינועים בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר בין דירות תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הדירה לעולה יותר כסף?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בדבר עלות הנפות להעברת דירה? במקרה שכן, לפניכם כל מה שאתם זקוקים לזכור! להשכיר המנוף הינה הוספה לשעת עבודה. המחיר הפכף על-פי זמן בו ייושם שימוש במנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את הציוד ומהי הקומה אליה מעלים את הדברים בנקודת היעד. כדי להשיג הצעת עלות שלא ציפיתם לה וזמינה צרו איתנו קשר! אנו מתחייבים לשירות מקצועי ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *