הובלת דירה עם מנוף בסביון*

פשטות, מהירות והגנה: הובלות של החדר המרכזי בדירתכם בעזרת מנוף עד היום, כשהייתם נצרכים ללתפוס לכם טיפולי מעבר, ידעתם היטב שיגיעו מובילים שיחזיקו על גבי הגב שלהם את טובי הכלים אשר בבעלותכם. סיבה #1: התפלצתם למוביל כי אחרי הכל, החפצים שלכם בעלי משקל רב, ומצד שני שקשקתם לתכולת הדירה שלכם אשר מסוגלת להיהרס ולהיקרע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף ב*סביון" מתרגשים לבשר לכם על תקופה טרייה של העברות דירה: שינוע בתים בעזרת מנוף בעלויות נהדרות.

  • קבלו הנפות להובלה של דירה קטנה במחיר הכי טוב!
  • שינועי דירה עם מנוף עלות ראשונית של 330 שקלים
  • אנו מאפשרים קריאה לשירותי סבלות בהזמנת מנוף מהיום להיום
  • שירות של פירוק ואריזה (פלוס תמחור)
  • הנפות שינועי דירות מגורים לבניינים רבי קומות וזה מגיע עד קומה 17
  • כדי לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת עלות אנחנו בטלפון:

העברת דירות מגורים בעזרת מנוף ב*סביון והסביבה

מדוע מומלץ לבצע הובלות דירות עם מנוף?

ובכן, הצורך שבגללו חכם יהיה לבצע הובלה של בית עם מנוף  היא במיוחד מהסיבה שהיא הופכת את הובלות הרהיטים לחפוזה ומוגנת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מונחים על המנוף, ונוסעים אל המיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, יש הרבה מאוד כל תכולה אשר חוברו ובנקודת זמן זו לא יתאפשר להם להובילם בפתח הבית ו/או חדר המדרגות בבניין, ואף בסצנות כדוגמת זה כדאי להשיג עבודות השכרת מנוף להובלה של דירה קטנה ב*סביון. תוכלו לעשות שיחת ייעוץ בכל הנוגע לחיוניות השירות וההתאמה שלו לאופי ההובלה שלכם. יתאפשר לכם לקחת הובלות דירה הודות להובלת דירה עם מנוף ב*סביון בתעריף זול כאן.

מהי השיטה בה לקוחים לעצמכם שירותי הנפה לשינוע דירות בעיר *סביון?

יש גם שתי סגנונות מנופים לשינועים, ובדרך כלל, הסבלים ימצאו למענכם בסגנון המנוף הכי ראוי להובלה מיד אחרי שתתנו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל הפריטים שרצונכם הינו לקחת והסביבה אליה או לחלופין ממנה מעבירים אותם. אמנם אנחנו ממליצים שגם אתם תהיו בהיכרות עם האופציות ולא תשכחו באילו מצבים בוחרים באילו סגנונות מנוף. אבחנה בין השניים ניחן בסוג החפצים שביכולתם לשאת, הכובד שלהם והקומה ממנה או לחלופין לשם ברצונכם להעביר.

מבנה המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי מנוף העברה מגיעה עם עגורן מורכבת על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית אליה מלכדים כבלים ובעזרתם סוחבים רהיטים ודברים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשחייבים לקחת רהיטים על-גבי משטח / שמזיזים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופן המנוף: ליפט סולםזה מנוף הרמה מצומק שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו מצויה תיבה שעליה פשוט להיעמד ולקחת כל הובלה, והיא בעצם יורדת ועולה כדוגמת שירות מעלית. נעשה בו שימוש כשיש דרישה לעשות הובלה זריז, כי תאכלס, אין חובה באירגונים ספיישל בטרם סחיבת הכלים על גבו, וכאשר נוביל מקומה שאינה נמוכה הוא יכול להרקיע עד לקומה ה-16 בבית מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כאשר צריכים להסתייע בהנפה,

לא מכל דירה אנו מציעים לקחת כל פריט תוך שימוש במנוף. עליכם להיות בטוחים שמצוי אצלכם חלון עצום כראוי אשר דרכו אפשר להוציא את הרהיטים והציוד ומוצרי החשמל החוצה לעבר כביש, ובסיטואציה בה לא קיים אשנב שכזה, הובלת בית בעזרת מנוף תהיה מחוץ לתחום. בדר"כ, עם זאת, בבתים בישראל יש סטווים בחדר המרכזי או לפחות חלון נרחב, ועל-מנת שתתאפשר זמינות להעמסה על ליפט הובלה אנו ממליצים להזיז כל חפץ לסלון ומן הנקודה הזו אל מנוף השינוע. העבודה הזו מתבצעת כמובן ע"י הפועלים.

מהו התעריף של שירותי מנוף לכל שעה?

שלא בדומה למצב אשר בו מוצעים עם הצעת עלות על שינוע ללא מנוף, בעת שמצרפים שירות ההנפה להובלה נהוג לתת שכר למנופאי בהתאם לשעת עבודה שלו. על-כן על שינועים בעזרת ליפט עלות יהיה בצורה הומוגנית, וידרוש מכם עלות של שקל עבור כלל סוגי ההובלת דירות. קל לשאול את הפועלים כמה זמן הם מעריכים ש ההובלות תתמשך על מנת להכניס לראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, ויש מהם שגם יתאפשר להם להכיר אתכם להצעה הוגנת עם דיוק רב במקרה של שינועים בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף עושה את המעבר לבלתי משתלם?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים לגבי תמחור הנפה לשינוע? בהנחה שכן, הבאנו בפניכם את כל אשר שעליכם לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא הוספה עבור שעת שינוע. מחיר זה נזיל ע"פ זמן בו יופעל שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יורדו הציוד ומהי הקומה אשר אליה יקחו את האיבזור בנקודת היעד. כדי לשמוע הצעה מפליאה ואפשרית פנו אלינו! מתחייבים לטיפול מצוין ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *