הובלת דירה עם מנוף בתרום

קלילות, זריזות וביטחון: העברת הבית שלכם בעזרת מנוף עד כה, כאשר הינכם הייתם זקוקים ללתפוס לכם עבודות מעבר, מובן היה לכם שיעשו דרכם פועלים שיחזיקו על הגב שלהם את טובי החפצים שבבעלותכם. ממבט ראשון: התחלחלתם לסבל כי אחרי הכל, פריטיכם בעלי משקל גדול, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתחלחלתם לרהיטיכם אשר מסוגלת להיקרע ולהישרט. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בתרום" מתרגשים ליידע על תקופה חדשנית של הובלות: הובלת דירה תוך שימוש במנוף בתעריף לכל כיס.

  • הזמינו מנוף הרמה לשינוע דירות בתעריף הכי זול!
  • שינועי בתים פרטיים בעזרת מנוף החל מ- 330 ש”ח
  • אפשרות הזמנת שירות מעבר דירה תוך שימוש במנוף מהיום למחר
  • שירותי אריזה ופירוק (עוד מחיר)
  • שירותי מנוף שינוע של משרדים ודירות לבניינים רבי קומות וזאת עד בקומה 17
  • לקבלת להתייעץ והצעה אנו בטלפון:

העברות דירות תוך שימוש במנוף באיזור תרום

למה יש לקיים מעבר דירות תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הסיבה העיקרית מחמתו כדאי לעשות הובלת דירות יחד עם מנוף הרמה זה בעצם במיוחד כי היא למעשה עושה את המעבר לזריזה וממוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם נמצאים על המנוף, ובתנועה אל המיקום בו בחרתם להיות היעד. יתר על כן, ישנם לא מעט כל הובלה שהורכבו וכעת אי אפשר להעביר אותם במפתן הבית או חדר המדרגות, ואף במקרים כאלו אנחנו מציעים להשיג טיפולי שירותי מנוף לשינוע דירות בעיר תרום. תהיה לכם את האופציה לעשות ייעוץ עם מומחה בהקשר לתלות הטיפול והתאמתו לאופי ההובלה שאתם עושים. תוכלו לקחת הובלה של דירות הודות לאתר "הובלת דירה עם מנוף בתרום" בתמחור נוח כאן.

איך לוקחים מנוף להובלות דירה בתרום והסביבה?

קיימים שתי סגנונות מנופים למעברים, ובאופן טבעי, הסבלים יבררו למענכם בסגנון המנוף הכי תואם להובלה מיד אחרי שתביאו להם פרטים על כל הציוד שהחלטתם להזיז והמיקום שאליו ו/או ממנה ישונעו. עם זאת, רצוי שגם אתם תדעו על הפונקציות ותזכרו באילו מקרים לוקחים באילו סגנונות ליפט. אבחנה בין השניים מתבטא באופי החפצים אשר בכוחם להרים, הכובד שלהם והקומה ממנה או לחלופין אליה צריך לקחת את הדברים.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית מנוף הובלות באה עם זרוע מנוף בנויה עליה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מצרפים שלשלות ובאמצעותם מגביהים חפצים ופריטים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשנצרך לקחת פריטים על משטחים או שמעבירים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופן מנוף ההרמה: מנוף לדרמדובר במנוף מצומק שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא דוכן שעל גבי זה קל להתייצב ולסחוב ריהוט, וזה בעצם יורד ועולה כלדוגמה: מעלית. מבצעים איתו פעולה כשחייבים לקיים הובלה של בית בלי עיכובים כלל, כי לא נדרשות הכנות מיוחדות לפני העמסת הדברים עליו, וכאשר נוביל מקומה שאינה נמוכה הוא עלול להגיע עד קומה 15 במקום מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כשצריכים לעשות שימוש בהנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם להוביל חפצים ע"י מנוף. לא לשכוח להיות בטוחים שבאמתחתכם אשנב רחב כראוי אשר איתו פשוט לסלק את החפצים והחשמליים כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמקרה בו לא קיים צוהר כדוגמת זה, העברת דירה בעזרת מנוף תנכח כלא ריאלית. בדרך כלל, עם זאת, בדירות ובתים ישראליים יש בלקונים בחדר המרכזי או מינימום פתח נרחב, וכדי שתהיה גישה לסחיבה על גבי מנוף שינוע חכם להעביר כל דבר לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל המנוף. מלאכת ההובלה שאנו מדברים עליה תתבצע כמובן בידי הצוות.

כמה תעלה שירותי מנוף לכל שעה?

לעומת מצ בו מוצעים עם הצעת מחיר על שינוע ללא מנוף, בעת שמכניסים את שירות השכרת המנוף למעבר נוהגים לשלם לאיש שמפעיל את המנוף ע"פ שעת עבודה שלו. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחיר יחושב באופן הומוגני, ויעמוד על 250 – 440 שקלים לכל סגנון של הובלת בית. אפשר לתשאל את המובילים כמה זמן הם משערים ש ההעברה תארך במטרה להכניס לראש כמה תשלמו על שירות ההנפה, וחלק מהם אף יש להם אפשרות לתת לכם הצעת מחיר עם דגש על הפרטים הקטנים במצב של שינועים בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

העברת בית בהזמנת מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד לפחות חסכוני?

הינכם מהרהרים על מחירון שירותי מנוף למעבר בין דירות? בהנחה וכן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם צריכים לדעת! להשכיר שירות המנוף שלנו היא בעצם תוספת עבור שעת סבלות. התמחור בלתי יציב בקורולציה לשעות בהן יתבצע שימוש במנוף, מאילו קומות מורידים את האביזרים ומהי הקומה אליה יועלו הציוד ביעד. כדי להשיג הצעת עלות בלתי צפויה ונוחה דברו איתנו! מתחייבים לשירות מצוין ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *