הובלת דירה עם מנוף ברמת רזיאל

קלות, יעילות והגנה: העברות דירתכם עם מנוף עד הזמן האחרון, כשהייתם צריכים להשיג טיפולי מעבר, מבחינתכם היה מובן שיגיעו משנעים אשר ירימו על גופם את פסגת האיבזור אשר שייכים לכם. סיבה מספר אחת: התאבנתם לסבלים כי החפצים שלכם בעלי משקל גדול, ומצד שני התפלצתם לתכולת הדירה שלכם אשר מסוגלת להישבר ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ברמת רזיאל" נרגשים לבשר לכם על תקופה טרייה של הובלות: מעבר דירה תוך שימוש במנוף בתעריף לכל כיס.

  • שריינו שירותי מנוף לשינוע דירות במחיר הכי זול!
  • העברת דירה עם מנוף מחיר ראשוני של 300 ש”ח
  • אפשרות שריינו סבלים עם מנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה ופירוק (עוד תמחור)
  • השכרת מנוף שינוע של דירה לדירות בקומה גבוהה וזה מגיע עד קומה 19
  • כדי לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת מחיר אנו בטלפון:

העברת דירות מגורים בהזמנת מנוף ברמת רזיאל והסביבה

למה אנחנו ממליצים לבצע העברה של דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, הצורך הודות לו חשוב לקיים הובלת בית עם מנוף  זה בעצם בעיקר מפני שזה עושה את ההובלה ללא ממושכת ומאובטחת. כלל החפצים והציוד שברשותכם מונחים על הזרוע של המנוף, ונוסעים למקום שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, ישנם המוני רהיטים שחוברו וכעת לא יוכלו לשנע אותם במפתן הדירה ו/או חדר המדרגות, ובהתאם בדוגמאות כדוגמת זה כדאי לעשות בחירה בשירות של מנוף להעברת דירות קטנות ברמת רזיאל והסביבה. אנו מציעים לעשות שיחת ייעוץ בהקשר לצורך השירות וההתאמה שלו לסגנון מעברכם. אפשר לבחור הובלות דירות הודות לאתר "הובלת דירה עם מנוף ברמת רזיאל" בעלות ותעריף הוגן אצלנו.

באיזה אופן עושים בחירה בשירותי מנוף לשינוע דירות בעיר רמת רזיאל?

ישנם 2 מינים של מנוף בבזמנה להעברות, ולרוב אנשי ההעברה יבחרו למענכם בסגנון המנוף הכי ראוי לשינוע קצת אחרי שתתנו להם מידע נוסף על כל החפצים שתכנונכם הינו להעביר והמיקום שאליו / ממנו מעבירים אותם. עם זאת, חשוב שהינכם תכירו את היכולות ולא תשכחו באיזה סיטואציות לוקחים באילו סוגים של ליפט. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי בסוג הפריטים שיש ביכולתם להרים, הכובד שלהם והגובה שממנו ו/או אשר אליה ברצונכם לבצע את ההעברה.

אופי המנוף: מנוף עגורן נייד משאית הנפות העברות מגיעה עם זרוע ענקית מצויה על גבה, שהוא זרוע הידראולית אשר אליה מצרפים רתוקות ואיתם מגביהים ריהוט ודברים כבדים. נעזרים בו כאשר רוצים לשנע סחורות על-גבי משטח ולחלופין שמובילים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופן מנוף ההרמה: מנוף סולםזהו מנוף הרמה בינוני אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה קתדרה שעל זה קל להיעמד ולסחוב כל תכולה, וזה למעשה יורד ועולה כגון ליפט בחדר המדרגות. מבצעים איתו פעולה כשנצרך לבצע הובלת בית ללא עיכוב, שכן לא צריך התארגנויות ספיישל בטרם סחיבת הדברים על גביו, ואם נעשה מעבר מקומה 5 ומעלה זה מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כאשר דורשים להשתמש בשירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם להזיז רהיטים בהבאת מנוף. לא לשכוח לוודא שמצוי אצלכם חלון גדול מספיק אשר דרכו קל לסלק את החפצים ומכשירי החשמל החוצה אל עבר כביש, ובמצב בו אין לכם חלון מסוג זה, הובלות בית תוך שימוש במנוף תהיה בלתי אפשרית. ברוב הפעמים, אף על-פי כן, בדירות ובתים במדינה קיימות בלקונים בחדר המרכזי / לפחות פתח רחב, וכדי שתהיה גישתיות להרמה על גבי מנוף שינוע נכון לנייד כל מוצר אל החדר המרכזי ומשם אל המנוף. העבודה הזו תצא לפועל מן הסתם דרך הצוות.

כמה תשלמו על הנפה לכל 60 דק'?

בהשוואה למצ בו מוצעים עם הצעת מחיר על הובלה בלי שימוש בליפט, כשמצרפים את השירות של המנוף להעברה נהוג להוציא כספים על מנופאי לפי שעות בהן הוא עבד. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהובלה תמחור יתבצע באופן מאוחד, ויעמוד על 270 – 450 ₪ לכל סגנון של מעבר. יתאפשר לכם להפנות קושיה אל בעלי המקצוע מה כמות השעות שהם משערים ש המעבר תתמשך ע"מ להכניס לראש כמה תצטרכו לשלם על שירות ההנפה, ויהיו כאלה שאף יהיו מסוגלים לשדך לכם הצעת עלות עם דגש על הפרטים הקטנים במקרה של שינועים בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

מעבר בין דירות בעזרת מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד ליקר יותר?

הינכם מהרהרים אודות תעריף השכרת מנוף לתנועה בין דירות? במקרה שכן, אנו מביאים בשבילכם את כל הדברים שאתם זקוקים לזכור! השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעת עבודה. התמחור בלתי יציב בהתאמה לשעות בהן יתקיים עיסוק במנוף, מאילו קומות להוריד את התכולה ומאילו קומות יקחו את הדברים במיקום שבחרתם. לקבלת הצעת עלות מפליאה וסבירה אנחנו כאן! מקפידים על מענה מומלץ ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *