הובלת דירה עם מנוף בעתניאל

פשטות, זריזות וביטחון: הובלות של הסלון שלכם יחד עם מנוף עד ימינו, כשהייתם תרים אחר לקבל עבודות מעבר, לא היה ספק שיעשו דרכם פועלים שיאחזו על גבי הגב שלהם את מיטב האביזרים אשר בבעלותכם. סיבה #1: חששתם לבעל החברה כי פריטיכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה התפחדתם לתכולת הדירה שלכם שעשויה להיקרע ולהישרט. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעתניאל" שמח ליידע על עידן חדש של העברות: מעבר דירה בהזמנת מנוף בעלויות נהדרות.

  • קבלת שירותי הנפה להובלה של דירת חדר בעלויות הכי טובות!
  • העברה של בתים פרטיים בהזמנת מנוף מחיר התחלתי של 250 שקלים
  • אופציה: הזמינו מובילי דירות בהזמנת מנוף מהרגע להרגע
  • שירותי אריזה (עוד תעריף)
  • הנפות שינועי בתי מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה עד הקומה האחרונה
  • לקבלת שיחת ייעוץ והצעת מחיר הרימו טלפון:

העברות בית בעזרת מנוף בעתניאל והסביבה

מאיזו סיבה שמומלץ לבצע העברה של דירות יחד עם מנוף?

בואו ניגש לזה, ההסבר עקב כך יש לבצע הובלת בית בעזרת מנוף הרמה זה בעצם עם דגש שכן היא למעשה עושה את המעבר ללא ממושכת וממוגנת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מונחים על הזרוע של המנוף, ונעים למיקום בו בחרתם להיות היעד. בנוסף, יש מלא חפצים ופריטים אשר חוברו ונכון לעכשיו לא תהיה להם את האופציה להניע אותם במפתן ולחלופין המסדרון אצלכם, וגם כן בסצנות כדוגמת זה חכם יהיה להיעזר בשירותי שירותי מנוף להעברת דירה באיזור עתניאל. יתאפשר לכם להתייעץ איתנו על הזדקקות השירות והאופטימיזציה שלו לסגנון ההובלה שלכם. יתאפשר לכם לרכוש העברה של דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף בעתניאל במחיר משתלם באתרנו.

איך רוצים דווקא מנוף למעבר דירה בעיר עתניאל?

יש גם 2 סוגים של שירותי מנוף המיועדים להובלה, ולרוב אנשי המקצוע ימצאו עבורכם במנוף הכי כדאי למעבר קצת אחרי שתספקו להם פרטים על כל הציוד שבתכנון שלכם לקחת והמקום לשם ו/או ממנה יועברו. ואע"פ כן, מומלץ שהינכם תכירו את היכולות ותדעו באיזה מקרים משתמשים באילו מינים של מנוף. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בסוג הפריטים שיש ביכולתם לשנע, משקלם וגובה הקומה ממנה או שאליה יש צורך לבצע את השינוע.

מבנה המנוף: מנוף עגורן נייד משאית שירותי הנפה שירותי הובלה מגיעה עם עגורן מורכבת על גבה, שזה בעצם זרוע הידראולית אליה מחברים רתוקות ועמהם מרימים דברים בעלי משקל רב. נעזרים בו כאשר יש צורך לנייד מרכולת על משטחים ולחלופין שמעבירים ריהוט וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סוג מנוף ההרמה: מנוף סולמיאנו מדברים על מנוף הרמה מצומק שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. עליו יש סטנד שעל זה פשוט לעמוד ולהעמיס כל תכולה, והיא למעשה יורדת ועולה כמו למשל שירות מעלית. משתמשים בו כשצריך להתחיל הובלת דירות ללא עיכוב, כי תאכלס, אין צורך בהתארגנויות ספיישל לפני לקיחת הכלים על גביו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומה 5 ומעלה זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבית בתקן.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כשדורשים לקחת הנפות,

לא מכל דירה פשוט להוביל כל פריט בהבאת מנוף. עליכם לבדוק שמצוי אצלכם פתח גדול מספיק שדרכו פשוט לסלק את הרהיטים והחשמליים לחלק החיצוני אל עבר כביש, ובסיטואציה בה לא מצוי צוהר שכזה, שינוע עם מנוף תהיה לא ריאלית. ע"פ רוב, אולם, במקומות מגורים במדינה מצויות בלקונים בחדר המרכזי ו/או מינימום אשנב רחב, ובמטרה שתתאפשר אופציה להרמה על גבי מנוף הרמה קריטי להעביר כל פריט אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף ההרמה. כל המעבר המדוברת נעשית כמובן בידי הצוות שלנו.

כמה עולה שירותי הנפה לכל 60 דק'?

לעומת מצב שמוצעים עם הצעה לעלות על הובלה ללא מנוף, כשמכניסים את המנוף להעברה מה שמקובל הוא לתת שכר לנהג המנוף בקורלציה לשעות עבודתו. אז בגלל זה על הובלות מנוף תעריף ייגבה הומוגני, ויעלה 260 – 400 ₪ לכלל סגנונות ההובלת בית. אפשר לשאול את בעלי המקצוע מה כמות השעות שהם חושבים ש הובלות הרהיטים תיקח ע"מ לתפוס את העיקרון כמה תצטרכו לשלם על שירות המנוף שלנו, ויהיו כאלה שאפילו יהיו מסוגלים להצמיד עבורכם הצעת עלות בצורה מדוקדקת במקרה של העברות בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף עושה את הובלת הדירה לעולה כסף רב יותר?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר תעריף מנוף למעבר הדירה? במידה וכן, הבאנו בפניכם את מה שעליכם לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא אקסטרה עבור שעת העברה. התמחור נזיל על-פי זמן בו ייצא לפועל השתמשות במנוף, מאילו קומות יקחו את החפצים ומאילו קומות יקחו את הציוד ביעד. להצעת מחיר מפתיעה ופשוטה דברו איתנו! מתחייבים לטיפול מומלץ ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *