הובלת דירה עם מנוף בעין ראפה

נוחות, קצב ואבטחה: שירותי הובלת בית המגורים שלכם בהזמנת מנוף עד התקופה האחרונה, כשהייתם נצרכים ללהשיג עבודות שינוע, מבחינתכם היה מובן שיסעו פועלים שיסחבו על גבם את מיטב האביזרים שלכם. מחד גיסא: התאבנתם למקצוען אחרי הכל, רהיטיכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה התפלצתם לרהיטים שלכם אשר מסוגלת להיהרס ולהיקרע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בעין ראפה" שמחים ליידע על עידן חדש של העברות: מעבר דירות יחד עם מנוף בעלות הוגנת.

  • הזמנת שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה בתעריף הכי זול!
  • שינועי דירות יחד עם מנוף רק 350 ₪
  • אופציה להזמנה של שירותי העברת בתים תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • עבודות פירוק ואריזה (פלוס מחיר)
  • השכרת מנוף העברות בתים פרטיים לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • לקבלת ייעוץ עם מומחה ולהצעה הוגנת בטלפון:

הובלות של משרדים ודירות תוך שימוש במנוף בעיר עין ראפה

מאיזו סיבה שרצוי להוציא לפועל מעבר דירות יחד עם מנוף?

אז הצורך על דברו אנו ממליצים לעשות הובלה יחד עם מנוף הרמה היא למעשה יותר מכל שכן היא בעצם עושה את מעברי הדירה לחפוזה ומאובטחת. הציוד והאיבזור שלכם מצויים על הזרוע של המנוף, ונעים אל המקום שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, קיימים כמות נכבדת של כל תכולה שצורפו ועכשיו לא תהיה להם את האופציה להעבירם במפתן או חדר המדרגות בבניין, ובהתאם בסיטואציות כדוגמת זה אנחנו מציעים להסתייע בעבודות השכרת מנוף לשינוע דירות בעיר עין ראפה. תהיה לכם את האופציה להתייעץ איתנו בקשר לחיוניות הטיפול והתאמתו למבנה ההובלה שאתם עושים. פשוט לבקש העברה של דירה הודות ל"הובלת דירה עם מנוף בעין ראפה" בעלות ותעריף משתלם אצלנו.

איך עושים בחירה של שירותי מנוף להעברה של דירות בעין ראפה והסביבה?

יש גם 2 מינים של שירותי מנוף להעברות, ולרוב הסבלים יבחרו עבורכם במנוף הכי ראוי למעבר קצת אחרי שתספקו להם אינפורמציה על כל הפריטים שרצונכם הינו להעביר והמיקום שאליו ולחלופין ממנה ישונעו. אמנם חשוב שגם אתם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ותדעו באיזה מקרים שוכרים באילו סוגי מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים מתבטא בסוג הפריטים שביכולתם להעביר, משקלם והקומה ממנה / אליה ברצונכם לשנע.

אופן מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית הנפות הובלות באה כולל זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מצרפים חבלים ואיתם מגביהים דברים כבדי משקל. נעשה בו שימוש כשנצרך להוביל פריטים על-גבי משטח או לחלופין שלוקחים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופן המנוף: מנוף סולםמדובר במנוף הרמה מזערי שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. יש גם על גביו סטנד שעל זה ניתן להתייצב ולשאת רהיטים, והיא למעשה יורדת ועולה כגון מעלית בבניין. משתמשים בו כאשר רוצים לקיים הובלה באופן מיידי, כי לא חייב הכנות מיוחדות לפני נשיאת האיבזור על גבו, וכשמובילים מקומה שאינה נמוכה הוא עלול להרקיע עד לקומה ה-16 בבית בתקן.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור כשדורשים להזמין הנפות,

לא מכל דירה קל לקחת כל חפץ על-ידי ליפט. מחובתכם להיות בטוחים שמצוי אצלכם צוהר ענק כראוי אשר דרכו קל לסלק את הציוד והחשמליים כלפי חוץ אל עבר כביש, ואם נניח אין בנמצא צוהר שכזה, הובלות בית בעזרת מנוף תימצא מחוץ לתחום. ברוב הפעמים, אמנם, בדירות ובתים ישראליים יש בנמצא אכסדראות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות חלון גדול, וע"מ שתתאפשר אופציה לסחיבה על גבי מנוף הרמה אנו ממליצים לקחת כל דבר אל החדר המרכזי ומשם אל המנוף. העבודה הזו מתבצעת כמובן דרך הצוות שלנו.

מהו תעריף השכרת מנוף פר 60 דק'?

לעומת מצ בו מוצעים עם הצעת מחיר על העברה מבלי שימוש במנוף, בעת שמצרפים השירות של המנוף להובלה מקובל להיות מחויבים לנהג המנוף בהתאמה לזמן בו הוא עבד בשעות. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תעריף יהיה בצורה הומוגנית, ויעמוד על 290 – 440 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלה של בית. אנו מציעים לשאול את אנשי ההעברה מה כמות השעות שהם סוברים ש ההעברה תיקח על מנת להכניס אל הראש כמות הכסף שתוציאו על שירות ההנפה, ויהיו כאלה שאפילו יהיה להם את היכולת לספק עבורכם הצעה לעלות ללא טעויות במצבי העברות בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

העברת דירה בעזרת מנוף עושה את הובלות הרהיטים לעולה כסף רב יותר?

גם אתם תוהים הבה נדבר על תמחור השכרת מנוף להעברה? במקרה שכן, אנו מציגים לכם את מה שאתם נדרשים לזכור! השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר הוספה עבור שעת שינוע. המחירון בלתי יציב בהתאמה לשעות בהן ייצא לפועל התעסקות עם המנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את התכולה ולאיזו קומה בדיוק יועלו החפצים בנקודת היעד. לשמיעת הצעה שלא ציפיתם לה וסבירה צלצלו אלינו! מתחייבים לטיפול מומלץ ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *