הובלת דירה עם מנוף בעגור

קלות, יעילות ושמירה: העברת בית המגורים שלכם עם מנוף עד היום, כאשר הייתם נצרכים ללתפוס לכם טיפולי שינוע, ידעתם היטב שיגיעו מעבירים אשר ירימו על גבם את מיטב הכלים אשר בבעלותכם. מחד גיסא: התפחדתם לאיש מקצוע שכן הדברים שלכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שחרדתם לתכולה שלכם שעלולה להישרט ולהיקרע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בעגור" מתגאים לעדכן על תקופה מחודשת של מעברי דירה: העברת דירה יחד עם מנוף בעלות מצוינת.

  • קריאה לשירותי מנוף להעברת דירות קטנות בעלויות הכי זולות!
  • שירותים של הובלת בית עם מנוף מחיר ראשוני של 330 ש”ח
  • אפשרות הזמנת שירותי הובלה בעזרת מנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי פירוק ואריזה (פלוס תמחור)
  • שירותי מנוף העברת בית לבניינים רבי קומות וזאת עד בקומה 17
  • בואו להשיג ייעוץ עם מומחה וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

הובלת בתים פרטיים עם מנוף באיזור עגור

למה קריטי להתחיל העברות בתים תוך שימוש במנוף?

אז הצורך שבגללו חכם יהיה להוציא לפועל הובלות בית עם מנוף  זה למעשה בעיקר מפני שהיא בעצם עושה את המעבר לשלא מתעכבת וממוגנת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם אל הלוקיישן בו בחרתם להיות היעד. כמו כן, יש המוני דברים שנבנו ועכשיו לא יתאפשר להם להניעם בדלת הדירה ו/או חדר המדרגות שלכם, וכן בסיטואציות בסגנון חכם יהיה לעשות שימוש בטיפולי מנוף להעברת דירות קטנות בעגור והסביבה. אנו מציעים לעשות ייעוץ עם מומחה על הצטרכות המענה והאופטימיזציה שלו למבנה מעברכם. תוכלו לדרוש מעבר דירות עם "הובלת דירה עם מנוף בעגור" במחיר זול פה אצלנו.

באיזה אופן רוצים דווקא השכרת מנוף למעבר דירות בעגור?

ישנם שני סוגי שירותי מנוף להובלות, ובדרך כלל, המעבירים ימצאו לנוחיותכם במין המנוף הכי מומלץ להעברה קצת אחרי שתביאו להם מספר טלפון על כל הפריטים שהחלטתם להוביל והלוקיישן לשם ולחלופין משם יילקחו. עם זאת, אנו מציעים שאף הינכם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ותדעו באיזה סיטואציות שוכרים באילו סוגי מנוף הרמה. להבחין בין השניים ניחן באופיים של הפריטים שיש ביכולתם לשאת, הכובד שלהם והקומה ממנה או שאליה יש צורך להוביל.

אופיו של הליפט: עגורן נייד מסחרית שירותי הנפה הובלות מגיעה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מאחדים שלשלות ובאמצעותם סוחבים פריטים בעלי משקל רב. משתמשים בו כשיש צורך להוביל טובין על-גבי משטח או שמובילים תכולה ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

סגנון מנוף ההרמה: ליפט סולםזה מנוף זעיר שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש פלטפורמה שעליה פשוט להתייצב ולהרים כל תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כמו למשל שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר צריך להתחיל הובלה של בית באופן מהיר, כי תאכלס, לא צריך התארגנויות ספיישל בטרם העמסת החפצים על גביו, ואם נעשה מעבר מקומה גבוהה הוא עלול לנסוק עד לקומה ה-16 בבניין מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר יש לא לשכוח כאשר דורשים לבחור שירותי מנוף,

לא מכל דירה ניתן להוביל כל חפץ בעזרת מנוף. זכרו להסתכל שנמצאת אצלכם אשנב גדול מספיק אשר איתו ניתן להוציא את הציוד והמוצרים החשמליים החוצה לעבר כביש, ובמידה ואין בנמצא צוהר כדוגמת זה, הובלת דירות בעזרת מנוף תתגלה כבלתי אפשרית. לרוב אולם, בבניינים ישראליים מצויות סטווים בחדר המרכזי / לכל הפחות צוהר גדול, ובמטרה שתתאפשר גישתיות להעמסה על ליפט שינוע קריטי לנייד כל פריט לחדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף ההרמה. כל ההתעסקות המדוברת תתבצע מן הסתם בידי המובילים.

מהו תעריף השכרת מנוף לכל 60 דקות?

בהשוואה לסיטואציה שמוצעים עם הצעה לעלות על הובלה מבלי שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות השכרת המנוף למעבר מה שמקובל זה לשלם לאיש שמפעיל את המנוף בהתאם לשעות עבודתו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע עלות יילקח הומוגני, ויצריך מכם לשלם 290 – 420 שקלים חדשים לכלל סגנונות ההובלת דירות. תוכלו לתשאל את אנשי ההובלה כמה זמן הם מעריכים ש הובלות הדירה תימשך ע"מ לקלוט כמה תשלמו על השירות של המנוף, ויש מהם שאפילו יש להם את האופציה לספק עבורכם הצעת עלות בלי סטיות בסיטואציה של שינוע בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

שינוע דירות יחד עם מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד לעולה יותר כסף?

גם אתם תוהים בדבר מחירון השכרת מנוף להעברה? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם זקוקים לזכור! השכרת שירות המנוף שלנו היא לא אחרת מאשר אקסטרה עבור שעת העברה. התמחור תנודתי בהתאמה לשעות בהן יופעל עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את הציוד ומהי הקומה אשר אליה להעלות את התכולה במיקום שבחרתם. כדי לקבל הצעה מדהימה ואפשרית צלצלו אלינו! אנו מתחייבים לטיפול מצוין ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *