הובלת דירה עם מנוף בנתיב הל"ה

פשטות, מהירות ובטיחות: הובלות של הבית שלכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הינכם הייתם נצרכים ללתפוס לכם שירות של מעבר, ידעתם שיובאו אליכם מזיזים אשר ירימו על גבי הגב שלהם את פסגת הכלים שברשותכם. מצד אחד: התפלצתם לבעל העסק כי תכולת הדירה שלכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שקפאתם לדברים שלכם אשר מסוגלת להישבר ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בנתיב הל"ה" מבסוטים לבשר לכם על תקופה חדשנית של העברות: מעבר בין דירות יחד עם מנוף בעלות הוגנת.

  • קריאה להשכרת מנוף להובלה של דירת חדר בעלויות הוגנות!
  • שירותים של הובלת בית בהזמנת מנוף עלות ראשונית של 310 שקלים
  • אופציה להזמנה של שירותי הובלה בהזמנת מנוף מהיום למחר
  • שירות של אריזה (פלוס תעריף)
  • שירותי מנוף שינועי דירות לדירות בקומה גבוהה עד קומה 19
  • קבלו להתייעץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

שירותי הובלת דירות תוך שימוש במנוף בנתיב הל

מדוע קריטי להתחיל הובלות דירות יחד עם מנוף?

אם כן, ההסבר בזכותו אנחנו ממליצים להתחיל הובלת דירות עם מנוף  זה במיוחד כי היא בעצם עושה את מעברי הדירה ללא ממושכת ומאובטחת. כל החפצים שלכם מצויים על הזרוע של המנוף, ונוסעים אל המקום שהוחלט בתור היעד. גם כן, יש לא מעט כל הובלה אשר חוברו ונכון לעכשיו א"א להובילם במפתן / חדר המדרגות, וגם במקרים כאלו אנחנו ממליצים להסתייע בשירותי מנוף להעברת דירה באיזור נתיב הל"ה. אפשר לעשות שיחת ייעוץ בהקשר לתלות הטיפול ולהתאים אותו לסוג הובלתכם. יתאפשר לכם לקחת הובלה של דירות יחד עם אתר "הובלת דירה עם מנוף בנתיב הל"ה" בעלות ותעריף שווה לכל נפש אצלנו באתר.

באיזה אופן לקוחים לעצמכם השכרת מנוף לשינוע דירה בנתיב הל"ה והסביבה?

יש שתי סגנונות מנופים של הובלה, ובדר"כ, המובילים ימצאו לנוחיותכם בסוג המנוף הכי תואם לשינוע מיד אחרי שתביאו להם מספר טלפון על כל התכולה שהחלטתם לקחת והסביבה אליה / משם מעבירים אותם. אמנם רצוי שגם אתם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ותדעו באיזה סיטואציות משתמשים באילו סגנונות מנוף. ההבחנה בין השניים מתבטא באופי החפצים שביכולתם לסחוב, המאסה שלהם והגובה שממנו או אשר לשם אתם רוצים לבצע את ההעברה.

סגנון המנוף: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות העברה באה כולל זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מצרפים כבלים ואיתם נושאים דברים כבדים. משתמשים בו כשחייבים להזיז פריטים מעל למשטח ו/או שמשנעים רהיטים ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

סגנון המנוף: מנוף לדרזה ליפט קטן שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו במה שעל גבי זה קל להיעמד ולהעמיס תכולה, וזה יורד ועולה למשל מעלית. משתמשים בו כשנצרכים לקיים הובלה של בית ללא עיכוב, שכן לא נדרשות התכוננויות ספיישל בטרם העמסת החפצים על גבו, וכשמובילים מקומה 5 ומעלה יש ביכולתו לטפס עד לקומה ה-16 במקום מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר קריטי לזכור כל הזמן כאשר נצרכים לבחור מנוף הובלות,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם לקחת רהיטים במנוף. אתם אמורים לבחון שיש אצלכם צוהר רחב דיו שאיתם תוכלו להעיף את הרהיטים והציוד והמוצרים החשמליים אל החלק החיצוני לכיוון הכביש, ובמקרה בו לא מצוי אשנב כדוגמת זה, הובלות בית בהזמנת מנוף תהיה בלתי אפשרית. ברוב הפעמים, אף על-פי כן, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא בלקונים בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות אשנב ענקי, ועל-מנת שתתאפשר זמינות להרמה על גבי ליפט שינוע הצעתנו היא לשנע כל דבר לחדר המרכזי ומנקודה זו אל המנוף. העבודה הזו תבוצע מן הסתם בעזרת הפועלים.

כמה תשלמו על שירותי מנוף לשעה?

בהשוואה למצב שמוצעים עם הצעת מחיר על שינוע בלי שימוש בליפט, כשמצרפים את שירות ההנפה לפרוצדורה הדבר המקובל הוא לשלוף את הארנק עבור איש המנוף בקורלציה לזמן בו הוא עבד בשעות. לכן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחירון ייגבה באופן מאוחד, ויצריך מכם לשלם 280 – 410 שקלים לכל סוג של הובלה. תוכלו להפנות שאלה אל אנשי ההובלה כמה שעות הינם משערים ש השינוע תימשך על מנת לדעת כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות המנוף שלנו, וחלק מהם אף יוכלו להכיר אתכם להצעה עם דיוק רב במקרה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

האם הובלת דירה תוך שימוש במנוף עושה את הובלת הדירה למשתלם פחות?

הינכם חושבים הבה נדבר על תעריף הנפה למעברים? במקרה שכן, הבאנו לכם את כל הדברים שעליכם לזכור! השכרת השירות של המנוף היא למעשה תוספת לשעה של שינוע. התמחור תנודתי לפי זמן בו ייצא לפועל שימוש במנוף, מאיזה קומה מורידים את האביזרים ומהי הקומה אשר אליה להרים את הציוד ביעד. כדי לקבל הצעה מפליאה ופשוטה התקשרו אלינו! נדאג לטיפול ברמה גבוהה ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *