הובלת דירה עם מנוף בנחם

פשטות, זריזות ושמירה: העברות דירתכם בעזרת מנוף עד היום, כאשר הייתם מחפשים לקבל שירותי ההובלה, ידעתם שיגיעו סבלים אשר ירימו על הגב שלהם את טובי הציוד אשר שייכים לכם. סיבה ראשונה היא: שקשקתם לבעל החברה כי תאכלס, תכולת הדירה שלכם בעלי משקל רב, ומהצד ההפוך של המשוואה התפחדתם לפריטים שלכם שמסוגלת להיהרס ולהיקרע. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף בנחם" מחויכים ליידע על עידן חדש של העברות: הובלת דירה תוך שימוש במנוף בזול.

  • הזמנת שירותי הנפה להעברת דירה בתעריף הכי זול!
  • העברת בתים פרטיים בהזמנת מנוף החל מ- 350 שקלים
  • אופציה לשריינו שירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • שירותי פירוק (תוספת עלות)
  • מנוף שירותים של הובלת דירה לקומות גבוהות וזאת עד בקומה 17
  • להשגת שיחת ייעוץ והצעה חייגו:

שינוע של בתים פרטיים עם מנוף בנחם והסביבה

מדוע חשוב לעשות מעבר של בית תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך מפניו אנחנו ממליצים לעשות הובלת דירות בעזרת מנוף הרמה זה למעשה עם דגש כי זה עושה את ההעברה למהירה יותר ובטוחה יותר. כלל הציוד והחפצים שברשותכם נמצאים על המנוף, ונעים ללוקיישן שהוחלט בתור היעד. בנוסף לכך, יש לא מעט תכולה אשר חוברו ועכשיו לא ניתן להעביר אותם בדלת הדירה או חדר המדרגות שלכם, וגם כן בסצנות כדוגמת זה אנחנו מציעים להזמין שירות של הנפה להעברת דירות קטנות בעיר נחם. אנו מציעים לעשות ייעוץ עם מומחה לגבי חיוניות המענה ולהתאים אותו למבנה מעברכם. תוכלו לבחור הובלות דירות יחד עם אתר "הובלת דירה עם מנוף בנחם" בתעריף זול כאן.

מהי השיטה בה בוחרים הנפות לשינוע דירות בנחם?

יש 2 סוגים של מנופים להעברות, ולרוב המובילים יקחו עבורכם בסוג המנוף הכי מומלץ לפרוצדורה קצת אחרי שתספקו להם עוד מידע ופרטים על כל החפצים שהינכם מעוניינים להעביר והמקום לשם ולחלופין ממנו יועברו. אבל יש שגם אתם תכירו את האופציות ותזכרו באיזה מקרים בוחרים באילו סוגים של ליפט. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בסוג הפריטים שביכולתם לסחוב, הכובד שלהם והקומה ממנה או אליה יש צורך לקחת את הדברים.

סגנון מנוף ההרמה: עגורן נייד טנדר או מסחרית הנפות שירותים של הובלה באה כולל זרוע ענקית מצויה על גבה, שזה זרוע הידראולית אליה מצרפים חרצובות ועמם נושאים תכולה ודברים כבדים. משתמשים בו כשיש דרישה להוביל פריטים מעל למשטחים ולחלופין שלוקחים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף סולמיזהו ליפט קטנטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש סטנד ששם קל לעמוד ולהרים רהיטים, והיא עולה ויורדת כמו למשל ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כשצריך להתחיל הובלת בית בלי עיכובים כלל, אחרי הכל, לא חייב אירגונים ספיישל לפני סחיבת הציוד כולו על גביו, וכאשר נוביל מקומה גבוהה הוא מסוגל לטפס עד לקומה ה-16 בבית בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר קריטי לזכור כשצריכים להיעזר בהשכרת מנוף,

לא מכל דירה אפשר לשנע כל פריט בהבאת מנוף. מחובתכם לבחון שקיימים אצלכם אשנב עצום כראוי שאיתם תוכלו להוציא את הרהיטים ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל עבר כביש, ובסיטואציה בה אין לכם חלון שכזה, מעבר תוך שימוש במנוף תהפוך בלתי אפשרית. ברוב הפעמים, אבל, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא אכסדראות בחדר המרכזי ולחלופין לפחות צוהר ענקי, וכדי שתהיה גישתיות להעמסה על ליפט הובלה חכם לשנע כל חפץ אל הסלון ומשם אל המנוף. כל המעבר שאנו מדברים עליה תתבצע כצפוי ע"י אנשי השינוע.

מהו תעריף שירותי הנפה פר 60 דק'?

בהשוואה לסיטואציה שמשיגים הצעה לעלות על מעבר מבלי שימוש במנוף, בעת שמצרפים שירות המנוף שלנו להובלה נהוג לשלם לאיש המנוף ע"פ שעות בהן הוא עבד. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהובלה מחירון ייגבה בצורה מאוחדת, וידרוש עלות של 250 – 430 שקלים לכלל סגנונות ההובלת בית. תוכלו להפנות שאלה אל הפועלים מה כמות השעות שהם חושבים ש המעבר תיקח על מנת לדעת כמה תשלמו על השירות של המנוף, ויהיו כאלה שאפילו יהיו מסוגלים לשדך לכם הצעה בלי טעויות במקרי הובלות מנוף פנומנאליות.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד ליקר יותר?

גם אתם תוהים לגבי מחיר מנוף למעברים? במצב שכן, הבאנו לכם את מה שעליכם לזכור! השכרה של שירות ההנפה היא לא אחרת מאשר הוספה עבור שעת סבלות. התעריף בלתי יציב לפי דקות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את הדברים ולאיזה קומה להעלות את החפצים ביעד. להצעת מחיר מפליאה ופשוטה פנו אלינו! מקפידים על טיפול טוב ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *