הובלת דירה עם מנוף בנווה אילן

קלות, זריזות ושמירה: הובלת החדר המרכזי בביתכם עם מנוף עד ימינו, בזמן שאתם נצרכים ללקבל עבודות שינוע, מובן היה לכם שיובאו אליכם מעבירים שירימו על גופם את פסגת האיבזור ששייכים לכם. סיבה א': חששתם לסבלים שכן פריטיכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתפלצתם לרהיטיכם אשר עשויה להיהרס ולהישבר. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בנווה אילן" גאים להודיע על עידן חדש של מעבר: מעבר דירה בעזרת מנוף בעלות הוגנת.

  • שריינו הנפות להובלה של דירת חדר בעלויות הוגנות!
  • שירותים של הובלת בתים פרטיים תוך שימוש במנוף החל ממחיר 270 שקלים
  • רק אצלנו: שריינו מובילי דירות תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של אריזה ופירוק (עוד תמחור)
  • הנפה העברה של דירה לבניינים רבי קומות עד קומה 19
  • בואו לקבל ייעוץ והצעת מחיר אנו בטלפון:

שירותי הובלת דירות מגורים תוך שימוש במנוף בנווה אילן והסביבה

מאיזו סיבה שאנו מציעים לעשות הובלות דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההסבר בעקבותיו אנו ממליצים לעשות הובלת בית עם מנוף  זה בעצם בדגש בגלל שזה למעשה עושה את ההובלה לחפוזה ובטוחה יותר. כלל החפצים שברשותכם נמצאים על המנוף, ובתנועה אל הנקודה שבחרתם בתור היעד שלכם. גם כן, יש המוני תכולה אשר חוברו ובזמן הזה אי אפשר להניע אותם במפתן או לחלופין חדר המדרגות שלכם, וגם כן בסיטואציות בסגנון אנו מציעים להיעזר בשירות של השכרת מנוף להובלה של דירת חדר בנווה אילן. תוכלו להתייעץ איתנו בדבר כורח הטיפול והתאמתו למבנה מעברכם. תהיה לכם את האופציה לדרוש הובלות דירות הודות לאתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בנווה אילן במחיר זול כאן.

איך עושים בחירה של מנוף למעבר דירה באיזור נווה אילן

ישנם 2 סוגים של שרותי מנופים לשינועים, ובדר"כ, אנשי ההעברה יבררו לנוחיותכם במין המנוף הכי תואם להובלה קצת אחרי שתביאו להם טלפון שלכם על כל הציוד שאתם מתכננים להזיז והסביבה אליה ו/או משם מעבירים אותם. ועם זאת, יש שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על היכולות ותדעו באיזה סיטואציות שוכרים באילו סוגים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מאופיין באופי הפריטים אשר בכוחם לשנע, משקלם והגובה שממנו או לחלופין אליה יש צורך לבצע את ההעברה.

אופי המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף הובלות מגיעה עם זרוע מנוף בנויה עליה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מלכדים אזיקים ובאמצעותם מרימים רהיטים ודברים כבדי משקל. משתמשים בו כאשר חייבים לנייד דברים מעל למשטח או שמשנעים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופן מנוף ההרמה: ליפט סולםמדובר בליפט קטנטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש בימה שעל זה פשוט להתייצב ולקחת ריהוט, וזה יורד ועולה כגון שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כשצריך לעשות העברת דירה ללא עיכוב, אחרי הכל, לא צריך אירגון ספיישל בטרם נשיאת האביזרים עליו, ואם נעביר מקומות גבוהות יש ביכולתו לטפס עד לקומה ה-16 בבית בתקן.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כל הזמן כשנצרכים להשיג הנפות,

ממש לא מכל סוג בית קל להעביר פריטים ע"י מנוף. אל תוותרו על לבחון שנמצאת אצלכם פתח ענקי כראוי אשר דרכו ניתן להוציא את הדברים והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני אל עבר כביש, ובמצב בו לא קיים חלון שכזה, הובלת דירות תוך שימוש במנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. ברוב הפעמים, עם זאת, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא גזוזטרות בחדר המרכזי ו/או לכל הפחות פתח גדול, ועל-מנת שתתאפשר גישה לטעינה על גבי מנוף הובלה יש להוביל כל דבר לחדר המרכזי ומשם אל הליפט. כל המעבר המדוברת תצא לפועל , ודאי, בעזרת הפועלים.

כמה תעלה מנוף לשעה?

לעומת סיטואציה שמוצעים עם הצעה לעלות על העברה בלי שימוש בליפט, כשמצרפים את שירות ההנפה למעבר הנוהג הוא להיות מחויבים לאיש שמפעיל את המנוף ע"פ שעת עבודה שלו. לכן על שינועים בעזרת ליפט מחירון ייגבה באופן מאוחד, ויצריך מכם לשלם 280 – 410 שקלים חדשים לכל סגנון של הובלה של בית. ניתן להפנות קושיה אל הפועלים כמה זמן הם מניחים ש ההובלה תיקח בשביל לקלוט כמה תבזבזו על המנוף, ויהיו מהם שגם יכולות לשדך לכם הצעת עלות בלי סטיות במקרי הובלות מנוף ספיישל.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף עושה את הובלת הריהוט והציוד לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר מחירון שירותי הנפה למעבר בין בתים? במצב שכן, הבאנו בפניכם את מה שאתם זקוקים להבין! השכרת השירות של המנוף הינה אקסטרה לשעה של שינוע. המחירון הפכף ע"פ דקות בהן ייצא לפועל עיסוק במנוף, מאילו קומות להוריד את הדברים ומאילו קומות יקחו את האיבזור בנקודת היעד. לקבלת הצעת עלות שלא ציפיתם לה ופשוטה אנחנו כאן! אנו מתחייבים למענה ברמה גבוהה ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *