הובלת דירה עם מנוף במסילת ציון

קלילות, זריזות והגנה: שינוע של סלונכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, כאשר הינכם הייתם נצרכים ללהזמין עבודות מעבר, היה גלוי שיסעו פועלים שיסחבו על גבם את פסגת הכלים שלכם. סיבה א': התפלצתם למוביל כי הפריטים שלכם כבדים, ומצד שני חששתם לדברים שלכם שעלולה להיקרע ולהישרט. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף במסילת ציון" מחויכים להודיע על תקופה טרייה של העברות דירה: העברת בית בעזרת מנוף בעלויות נהדרות.

  • קבלו שירותי הנפה להובלה של דירה קטנה במחירים הכי זולים!
  • הובלת דירה תוך שימוש במנוף מחיר התחלתי של 320 ש”ח
  • אופציה: הזמינו סבלים בהזמנת מנוף תוך שעת ספורות
  • שירותי אריזה (תוספת מחיר)
  • השכרת מנוף הובלות של דירות לדירות בקומה 7 ומעלה וכלה בקומה 18
  • כדי לקבל ייעוץ והצעה לעלות אנו בטלפון:

שינועי משרדים ודירות יחד עם מנוף במסילת ציון

מאיזו סיבה שחכם יהיה להוציא לפועל שינוע דירות יחד עם מנוף?

ובכן, הרציונל מפאתו אנו ממליצים לקיים העברת דירה יחד עם מנוף הרמה היא למעשה עם דגש מפני שזה בעצם עושה את השינוע למהירה יותר ומאובטחת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מושמים על הזרוע של המנוף, ונוסעים אל המיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. בנוסף, יש אף לא מעט דברים שחוברו ובזמן הזה לא פשוט להניע אותם דרך הדלת או חדר המדרגות שלכם, ובהתאם בסיטואציות בסגנון רצוי להיעזר בשירות של הנפה להעברת דירה גדולה במסילת ציון והסביבה. יתאפשר לכם לעשות שיחת ייעוץ על הכרח הטיפול וההתאמה שלו למין מעברכם. פשוט להזמין הובלה של דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף במסילת ציון בתשלום זול באתרנו.

באיזו דרך לוקחים את שירותיה של הנפות להובלה של דירות באיזור מסילת ציון

ישנם 2 סוגים של שירותי מנוף להובלות, ולרוב הסבלים יבחרו עבורכם במין המנוף הכי כדאי להובלה של דירה מיד לאחר שתתנו להם טלפון שלכם על כל הציוד שבתכנון שלכם לקחת והמיקום שאליו ולחלופין ממנה יילקחו. ואף על-פי כן, יש שאפילו אתם, הגולשים, תכירו את הפונקציות ותדעו באילו סיטואציות משתמשים באילו סגנונות ליפט. ההבחנה בין השניים מתאפיין באופי הפריטים אשר ביכולת שלהם להרים, המאסה שלהם והגובה שממנו ולחלופין אליה ברצונכם לבצע את השינוע.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד משאית השכרת מנוף הובלות מגיעה עם עגורן כחלק ממנה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מחברים אזיקים ואיתם מגביהים רהיטים ודברים בעלי משקל רב. משתמשים בו כאשר צריך להעביר פריטים מעל למשטחים ולחלופין שמובילים פריטים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופיו של הליפט: מנוף לדרמדובר בליפט מינימלי שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו מצויה במה שעל זה ניתן להתייצב ולקחת כל תכולה, וזה למעשה יורד ועולה כגון ליפט בחדר המדרגות. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה לבצע הובלת בית ללא עיכוב, כי תאכלס, לא צריך אירגונים ספיישל לפני נשיאת הכלים על גביו, וכשמובילים מקומה שאינה נמוכה זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבית בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור תמיד כאשר נצרכים להסתייע בהנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה קל להעביר כל דבר ע"י מנוף. מחובתכם לבחון שמצוי אצלכם אשנב ענק דיו שבעזרתו פשוט לסלק את הרהיטים והציוד ומכשירי החשמל כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובסיטואציה בה לא מצוי אשנב מסוג זה, הובלת בית בהזמנת מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. ברוב הפעמים, אבל, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא מרפסות בסלון או לחלופין מינימום צוהר עצום, וכדי שתהיה גישתיות לטעינה על גבי מנוף הרמה אנו ממליצים להעביר כל דבר לחדר המרכזי ומנקודה זו אל הליפט. העבודה הזו תצא לפועל כמובן ע"י כוח האדם שלנו.

מה מחיר השכרת מנוף לשעה?

שלא בדומה לסיטואציה בה מקבלים הצעה לעלות על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מכניסים את המנוף לשינוע מקובל להוציא כספים על איש המנוף בהתאם לזמן בו הוא עבד בשעות. כך שעל שינועים בעזרת ליפט תמחור יהיה הומוגני, ויתומחר שקל לכל סגנון של שינוע. תוכלו לחקור את הסבלים איזה זמן מניחים ש מעברי הדירה תארך ע"מ להתוודע לכמה תצטרכו לשלם על המנוף, וחלקם גם יש להם את האופציה להכיר אתכם להצעה עם דיוק רב במצבים של שינוע בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף עושה את ההעברה לחסכוני פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים על תעריף הנפה לשינוע? בהנחה וכן, אנו מביאים בשבילכם את מה שאתם נדרשים להבין! השכרה של שירות ההנפה היא לא אחרת מאשר הוספה עבור שעת שינוע. המחיר דינמי בהתאמה לזמן בו ייעשה השתמשות במנוף, מאיזה קומה להוריד את הציוד ולאיזו קומה בדיוק לשאת את התכולה במקום אליו נוסעים. כדי לקבל הצעת עלות בלתי צפויה ואפשרית אנחנו כאן! נדאג לטיפול ענייני ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *