הובלת דירה עם מנוף במוצא עילית

קלות, קצב ושמירה: שינועי דירתכם בהזמנת מנוף עד כה, כאשר הינכם הייתם זקוקים ללהשיג שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יגיעו סבלים שירימו על הגב שלהם את מיטב הציוד שברשותכם. סיבה מספר אחת: קפאתם לבעל העסק שכן הפריטים שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא ששקשקתם לתכולה שלכם אשר עשויה להיקרע ולהיהרס. אתר “הובלת דירה עם מנוף במוצא עילית” גאים לבשר לכם על עידן חדש של העברות דירה: מעבר דירות תוך שימוש במנוף בעלות נמוכה.

  • קבלו הנפה להובלה של דירת חדר בעלויות הוגנות!
  • העברות דירות בעזרת מנוף הובלה ב- 320 שקלים חדשים
  • אנחנו מציעים שריינו שירותי סבלות עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירות של אריזה ופירוק (פלוס מחירון)
  • שירותי הנפה הובלת בית לדירות בקומה 7 ומעלה וכלה בקומה 18
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת מחיר אנו בטלפון:

העברה של משרדים ודירות עם מנוף באיזור מוצא עילית

מדוע יש להתחיל שינוע דירות בהזמנת מנוף?

ובכן, ההסבר שבגללו רצוי להתחיל הובלה עם מנוף  היא בדגש מפני שהיא למעשה עושה את ההובלות לשלא מתעכבת ומוגנת. כלל החפצים שברשותכם מצויים על המנוף, ועושים דרכם אל הנקודה שסימנתם כיעד. גם כן, יש לא מעט תכולה שהורכבו ובנקודת זמן זו לא יצליחו לשנע אותם במפתן ולחלופין חדר המדרגות בבניין, וכן בסיטואציות כדוגמת זה אנו מציעים לקחת עבודות שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה במוצא עילית. תוכלו להתייעץ איתנו בהקשר לחיוניות המענה והתאמתו לסגנון הובלתכם. פשוט לקחת הובלות דירה בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף במוצא עילית במחיר נמוך ומשתלם באתרנו.

מהי השיטה בה בוחרים הנפות להעברה של דירות במוצא עילית?

קיימים שתי סגנונות מנופים לשינועים, וברוב הפעמים, בעלי המקצוע יבחרו בשבילכם בסוג המנוף הכי יעיל לפרוצדורה מיד אחרי שתתנו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל הציוד שרצונכם הינו לקחת והמקום לשם ולחלופין ממנו ישונעו. ואע"פ כן, חשוב שאף הינכם תדעו על היכולות ותזכרו באילו מקרים לוקחים באילו סגנונות מנוף. אבחנה בין השניים מאופיין בסוג הפריטים שביכולתם לשאת, המאסה שלהם והקומה ממנה ולחלופין אליה ברצונכם להוביל.

אופן הליפט: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות שינוע באה עם עגורן מורכבת על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים שלשם מלכדים שלשלות ועמהם סוחבים רהיטים ודברים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כאשר חייבים להעביר מרכולת מעל למשטח או שלוקחים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף סולמימדובר במנוף בינוני אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא במה שעל זה פשוט לעמוד ולסחוב חפצים ופריטים, והיא למעשה יורדת ועולה כלדוגמה: מעלית. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה להוציא לפועל העברת דירה ללא עיכוב, כי לא נדרשות התכוננויות ספיישל לפני סחיבת האיבזור עליו, ואם נעשה מעבר מקומה שאינה נמוכה המצב יכול להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור תמיד כאשר מבקשים להשיג השכרת מנוף,

לא מכל דירה קל לקחת כל פריט בסיוע מנוף. אתם אמורים לוודא שקיימים אצלכם צוהר רחב כראוי שאיתם ניתן לסלק את הרהיטים והציוד והחשמליים החוצה לכיוון הכביש, ובמידה ואין לכם חלון בסגנון, מעבר בהזמנת מנוף תהפוך מחוץ לתחום. בדר"כ, עם זאת, במקומות מגורים ישראליים מצויות גזוזטרות בחדר המרכזי או לחלופין מינימום צוהר ענקי, וכדי שתהיה נגישות להטענה על גבי ליפט שינוע כדאי להזיז כל מוצר אל הסלון ומנקודה זו אל מנוף ההרמה. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה נעשית מן הסתם בעזרת המשנעים.

מהו התעריף של הנפות פר 60 דק'?

בהשוואה למקרה שבו משיגים הצעה לעלות על מעבר מבלי שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו להובלה של דירה מצופה לשלוף את הארנק עבור איש המנוף לפי שעת עבודה שלו. לכן על מעברים בעזרת ליפט מחיר יילקח בצורה מאוחדת, ויעלה 280 – 400 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלת דירות. אפשר לשאול את הסבלים איזה זמן חושבים ש ההובלה תארך ע"מ לתפוס כמה תשלמו על שירות ההנפה, ויש מהם שאף יש להם את האופציה להעניק עבורכם הצעה לעלות מדויקת במקרים של שינועים בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

מעבר דירות יחד עם מנוף הופכת את מעבר הדירה למשתלם פחות?

גם אתם תוהים הבה נדבר על תעריף שירותי הנפה לשינוע? בהנחה שכן, הבאנו לכם את מה שאתם זקוקים להבין! השכרה של המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעה של שינוע. מחירנו דינמי על-פי זמן בו ייעשה התעסקות עם המנוף, מהי הקומה ממנה יורדו הדברים ומהי הקומה אשר אליה מעלים את התכולה בנקודת הסיום. לשמיעת הצעת עלות שלא ציפיתם לה ואפשרית פנו אלינו! אנחנו מתחייבים למענה מקצועי ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *