הובלת דירה עם מנוף בירושלים

נוחות, יעילות וביטחון: שירותים של הובלת הבית שלכם בעזרת מנוף עד התקופה האחרונה, בזמן שאתם צריכים לקבל שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יסעו סבלים שיאחזו על הגב שלהם את פסגת החפצים שברשותכם. מחד גיסא: שקשקתם למוביל כי אחרי הכל, הפריטים שלכם כבדים וגדולים, ומנגד יגורתם לתכולת הדירה שלכם שעשויה ליפול ולהיפגע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בירושלים" מאושרים לבשר לכם על תקופה חדשנית של מעבר: מעבר בית בעזרת מנוף במחירים נמוכים.

  • שריינו שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה בעלויות הכי זולות!
  • העברת בתי מגורים בעזרת מנוף הובלה ב- 270 ש”ח
  • אנו מאפשרים קבלו שירותי העברת דירה עם מנוף מהיום למחר
  • טיפולי פירוק ואריזה (תוספת תשלום)
  • הנפות שינועי דירה לדירות בקומה גבוהה וכלה בקומה 17
  • קבלו התייעצות והצעת מחיר הרימו טלפון:

העברה של דירות מגורים עם מנוף בירושלים והסביבה

מדוע אנו ממליצים לעשות שינוע דירות בהזמנת מנוף?

אז ההיגיון מפאתו קריטי לעשות הובלת דירות בעזרת מנוף הרמה היא בעיקר בגלל שזה בעצם עושה את הובלות הדירה ללא ממושכת ובטוחה יותר. כלל הציוד והחפצים שברשותכם נמצאים על המנוף, ועושים דרכם אל הנקודה שסימנתם כיעד. יחד עם זאת, קיימים כמות נכבדת של פריטים שצורפו ובנקודת זמן זו לא פשוט להניעם בדלת ולחלופין המסדרון אצלכם, ובהתאם במקרים כאלו ראוי להשתמש בשירות של הנפות להעברת דירות קטנות בעיר ירושלים. תוכלו לעשות עמנו שיחת ייעוץ בדבר נחיצות הטיפול ולהתאים אותו למבנה ההובלה שאתם עושים. תוכלו להזמין מעבר דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף בירושלים בתעריף שווה לכל נפש באתר זה.

באיזה אופן בוחרים השכרת מנוף למעבר דירות באיזור ירושלים

יש גם שני מיני שירותים של מנוף להעברות, וע"פ רוב, המעבירים יבררו לכם במנוף הכי מומלץ להעברה לאחר שתספקו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל הפריטים שאתם מתכננים להזיז והאיזור לשם ולחלופין משם מעבירים אותם. ואף על-פי כן, כדאי שגם אתם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותדעו באיזה מקרים בוחרים באילו סוגי מנוף. להבחין בין השניים ניחן באופי החפצים שיש ביכולתם לשנע, משקלם והגובה שממנו ולחלופין אליה אמורים להוביל.

סוג מנוף ההרמה: עגורן נייד טנדר או מסחרית הנפה העברה באה כולל זרוע ענקית מורכבת על גבה, שהוא זרוע הידראולית אשר אליה מחברים חבלים ועמם נושאים תכולה ודברים כבדים. נעשה בו שימוש כשרוצים להוביל רהיטים על משטחים או שמשנעים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן הליפט: ליפט סולםזה ליפט בינוני שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו למצוא בימה ששם ניתן להיעמד ולהרים תכולה, וזה יורד ועולה למשל מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר רוצים לקיים הובלה של בית באופן מיידי, אחרי הכל, אין חובה בהתכוננויות ספיישל לפני נשיאת האיבזור על גביו, וכשמובילים מקומה 5 ומעלה זה עלול להגיע עד קומה 15 בבניין מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר קריטי לשים בראש תמיד כאשר נצרכים להסתייע בשירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית אפשר לנייד כל פריט תוך שימוש במנוף. אל תוותרו על לוודא שיש אצלכם צוהר רחב דיו שבעזרתו תהיה לכם את האופציה להעיף את החפצים והחשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ואם אין חלון בסגנון, העברה בעזרת מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. ע"פ רוב, עם זאת, במקומות מגורים ישראליים ישנן אכסדראות בחדר המרכזי או לחלופין מינימום פתח מכובד, וע"מ שתתאפשר אופציה לטעינה על גבי מנוף הובלה אנו ממליצים לקחת כל חפץ אל החדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. העבודה הזו מתבצעת כצפוי דרך אנשי השינוע.

כמה תשלמו על שירותי הנפה לכל 60 דק'?

שלא בדומה למקרה שבו משיגים הצעה לעלות על הובלה מבלי שימוש במנוף, כשמכניסים את שירות ההנפה להעברה נוהגים לשלם לאיש המנוף בקורלציה לשעות בהן הוא עבד. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהובלה תעריף ייגבה אחיד, וידרוש עלות של 250 – 400 שקלים עבור כלל סוגי ההובלת בית. תוכלו לתשאל את אנשי ההעברה כמה שעות הינם חושבים ש הובלת הריהוט והציוד תיקח ע"מ להתוודע לכמות הכסף שתוציאו על שירות המנוף שלנו, ויש מהם שאף יש להם את האופציה להעניק עבורכם הצעה הוגנת עם דגש על הפרטים הקטנים במקרה של הובלות מנוף ספיישל.

האם הובלת דירה בעזרת מנוף עושה את הובלת הדירה לחסכוני פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים הבה נדבר על תעריף שירותי מנוף לשינוע בתים? אם כן, לפניכם כל הדברים שאתם צריכים לדעת! השכרה של שירות המנוף שלנו היא למעשה תוספת עבור שעת שינוע. המחירון נזיל בהתאם לזמן בו יתבצע עיסוק במנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את האביזרים ומהי הקומה אשר אליה להרים את האביזרים בנקודת היעד. כדי לשמוע הצעת עלות מדהימה והוגנת פנו אלינו! אנו מתחייבים לשירות איכותי ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *