הובלת דירה עם מנוף בטנא

קלות, קצב ושמירה: העברת הסלון שלכם יחד עם מנוף עד הזמן האחרון, בזמן שאתם צריכים לתפוס לכם עבודות שינוע, ידעתם שיובאו אליכם פועלים אשר ישאו על גבם את פסגת הציוד שברשותכם. סיבה א': התחלחלתם לאיש מקצוע כי תאכלס, הדברים שלכם כבדים וגדולים, ומהצד ההפוך של המשוואה חששתם לציוד שלכם שעלולה להישרט ולהיקרע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בטנא" שמחים לבשר לכם על עידן חדש של העברות: העברת דירה עם מנוף בעלויות נפלאות.

  • הזמנת מנוף הרמה להעברת דירה גדולה במחירון הכי הוגן!
  • שינועי בתים פרטיים תוך שימוש במנוף החל מ- 310 ש”ח
  • אנו מציעים הזמנה של שירותי סבלות בעזרת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירותי אריזה (תוספת תמחור)
  • השכרת מנוף שירותים של הובלת דירות מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 18
  • כדי לקבל ייעוץ עם מומחה והצעה אנחנו בטלפון:

שינועי בתים פרטיים בהזמנת מנוף בטנא והסביבה

מה ההיגיון לפיו אנחנו ממליצים לעשות מעבר של בית תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, ההסבר בעקבותיו כדאי לבצע הובלה בעזרת מנוף הרמה היא עם דגש שכן היא בעצם עושה את מעברי הדירה לשלא מתעכבת ומאובטחת. הציוד והאיבזור שלכם מונחים על הזרוע של המנוף, ועושים דרכם ללוקיישן שסימנתם כיעד. במקביל, ישנם מלא כל תכולה שחוברו ובזמן הזה לא יוכלו להניע אותם בדלת הדירה או לחלופין חדר המדרגות, ואף במצבים בסגנון אנחנו מציעים להשתמש בעבודות הנפות להובלה של דירה קטנה בטנא והסביבה. פשוט לעשות עמנו שיחת ייעוץ אודות כורח המענה וההתאמה שלו לסגנון ההובלה שאתם עושים. קל לדרוש הובלות דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף בטנא בתשלום הוגן פה אצלנו.

באיזו דרך רוצים דווקא מנוף לשינוע דירות באיזור טנא

יש גם שני סוגי מנוף בבזמנה המיועדים להובלה, ולרוב אנשי המקצוע ימצאו עבורכם בסוג המנוף הכי נכון להובלה קצת אחרי שתביאו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל החפצים שהינכם מחליטים להעביר והמיקום שאליו או לחלופין ממנו מעבירים אותם. אך חכם יהיה שגם אתם תכירו את האופציות ותדעו מתי משתמשים באילו סוגים של מנוף. ההבחנה בין השניים מתבטא באופי הפריטים שהם מסוגלים להעביר, משקלם וגובה הקומה ממנה ו/או לשם צריך להוביל.

סוג מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית ליפט שירותי הובלה באה עם זרוע ענקית בנויה עליה, שהוא זרוע הידראולית שלשם מאחדים כבלים ודרכם סוחבים ריהוט ודברים כבדי משקל. משתמשים בו כאשר רוצים להזיז טובין על משטחים או לחלופין שמזיזים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף סולםזהו מנוף קטנטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. יש גם על גביו בימה שעל זה פשוט להיעמד ולקחת כל הובלה, וזה למעשה יורד ועולה כגון מעלית בבניין. נעזרים בו כאשר יש צורך לקיים הובלות בית מיידית, אחרי הכל, לא נדרשות אירגון ספיישל לפני הרמת הכלים עליו, ובעת שמעבירים מקומה 5 ומעלה יש ביכולתו להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר כדאי לשים בראש תמיד כשמבקשים להיעזר בהשכרת מנוף,

לא מכל דירה פשוט לשנע רהיטים על-ידי ליפט. מחובתכם לבחון שיש אצלכם חלון ענקי כראוי אשר דרכו תהיה לכם את האופציה להוציא את הרהיטים והחשמליים החוצה אל כביש, ובמקרה בו לא מצוי חלון שכזה, העברת דירה תוך שימוש במנוף תימצא מחוץ לתחום. בדרך כלל, אף על-פי כן, בתוך מבנים במדינה יש בלקונים בחדר המרכזי / לכל הפחות פתח רחב, וכדי שתהיה זמינות לטעינה על גבי ליפט הובלה הצעתנו היא לשנע כל פריט אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל הליפט. כל הפרוצדורה המדוברת תתבצע כמובן בעזרת אנשי המעבר.

מה עלות הנפה פר 60 דקות?

שלא בדומה לסיטואציה בה מקבלים הצעת עלות על הובלה בלי שימוש בליפט, כאשר מצרפים את שירות השכרת המנוף להובלה נוהגים לשלם למנופאי בקורלציה לשעת עבודה שלו. על-כן על העברות בעזרת ליפט תעריף יהיה אחיד, וידרוש עלות של 260 – 430 שקלים חדשים לכל סוג של העברה. תהיה לכם את האופציה לחקור את המעבירים מה כמות השעות שהם מעריכים ש ההובלה תימשך על מנת להכניס אל הראש כמה תצטרכו לשלם על המנוף, וחלקם אף יהיה להם את היכולת לשדך לכם הצעה בלי טעויות במצב של שינוע בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

האם הובלת דירה עם מנוף הופכת את השינוע לפחות זול?

גם אתם תוהים לגבי עלות הנפה לתנועה בין דירות? במידה וכן, אנו מביאים בשבילכם את כל הדברים שעליכם לזכור! השכרת השירות של המנוף הינה אקסטרה לשעת עבודה. מחירנו הפכף בהתאמה לדקות בהן יתקיים השתמשות במנוף, מאילו קומות יורדו הדברים ולאיזו קומה בדיוק להעלות את הציוד ביעד. לקבלת הצעת עלות שלא ציפיתם לה וזמינה אנחנו כאן! מקפידים על מענה מומלץ ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *