הובלת דירה עם מנוף בחגי

קלילות, זריזות וביטחון: שירותים של הובלת החדר המרכזי בביתכם תוך שימוש במנוף עד ימינו, ברגע שהייתם תרים אחר לתפוס לכם שירות של שינוע, ידעתם שיובאו אליכם פועלים שירימו על גבי הגב שלהם את מיטב האביזרים אשר ברשותכם. מחד גיסא: התאבנתם לסבלים כי תאכלס, הפריטים שלכם כבדים, ומצד שני יראתם לתכולת הדירה שלכם אשר מסוגלת להישבר ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בחגי" שמחים להודיע על תקופה מחודשת של הובלות: העברת בית עם מנוף בזול.

  • הזמנת השכרת מנוף להובלה של דירה קטנה בעלויות הכי טובות!
  • העברת דירה יחד עם מנוף עלות ראשונית של 260 שקלים
  • אנו מאפשרים שריינו מובילי דירות בעזרת מנוף מהרגע להרגע
  • שירותי פירוק ואריזה (פלוס עלות)
  • השכרת מנוף העברת בית לדירות בקומה 7 ומעלה עד קומה 18
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ ולהצעה הוגנת אנו בטלפון:

הובלות של בתי מגורים עם מנוף בחגי והסביבה

למה רצוי לבצע הובלת דירה עם מנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך בשלו חשוב לבצע הובלת דירות בעזרת הנפה זה בעיקר שכן זה למעשה עושה את השינוע לחפוזה ומוגנת. כל החפצים שלכם נמצאים על המנוף, ונעים אל הנקודה בו בחרתם להיות היעד. גם כן, יש גם המון רהיטים שנבנו ועכשיו אי אפשר להעביר אותם במפתן הבית ו/או איזור המדרגות, וכן בסיטואציות כדוגמת זה ראוי לעשות בחירה בטיפולי שירותי הנפה להובלה של דירת חדר בחגי והסביבה. יתאפשר לכם לעשות עמנו שיחת ייעוץ לגבי נחיצות השירות והתאמתו לסגנון הובלתכם. אנו מציעים להזמין העברה של דירה יחד עם "הובלת דירה עם מנוף בחגי" בתמחור הוגן באתרנו.

באיזו דרך עושים בחירה בשירותי מנוף להובלות דירות בחגי?

יש גם שתי סגנונות שירותי מנוף המיועדים להובלה, וע"פ רוב, המעבירים יבררו בשבילכם בסוג המנוף הכי נכון לשינוע מיד לאחר שתספקו להם מספר טלפון על כל החפצים שרצונכם הינו לשנע והמיקום שאליו או משם מעבירים אותם. עם זאת, רצוי שגם אתם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותזכרו באיזה סיטואציות משתמשים באילו סוגים של ליפט. ההבדל ביניהם מאופיין בסוג הפריטים אשר ביכולת שלהם להעביר, משקלם והגובה שממנו / שאליה ברצונכם להעביר.

אופי המנוף: עגורן נייד מסחרית מנוף שינועים באה כולל זרוע ענקית בנויה עליה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מאחדים רתוקות ועמהם סוחבים רהיטים ודברים כבדים וגדולים. נעשה בו שימוש כאשר יש צורך לשנע פריטים מעל למשטחים או שמניעים רהיטים ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף לדרמדובר במנוף בינוני שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות דוכן שעל זה קל להתייצב ולהעמיס כל תכולה, וזה למעשה יורד ועולה למשל מעלית. משתמשים בו כשנצרכים לעשות הובלת דירות זריז, כי אחרי הכל, לא נדרשות אירגונים ספיישל לפני נשיאת האיבזור עליו, ואם נבצע מעבר מקומה שאינה נמוכה הוא עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבניין מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור תמיד כאשר מבקשים להסתייע בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה תהיה לכם את האופציה להעביר כל הובלה תוך שימוש במנוף. מחובתכם לוודא שיש אצלכם חלון עצום כראוי שבעזרתו אפשר לסלק את החפצים והמכשירים החשמליים כלפי חוץ אל כביש, ובמקרה בו אין בנמצא פתח כדוגמת זה, הובלת בית בעזרת מנוף תהפוך מחוץ לתחום. בדרך כלל, אע"פ כן, במקומות מגורים ישראליים יש גזוזטרות בחדר המרכזי ולחלופין מינימום פתח נרחב, ובמטרה שתתאפשר זמינות להרמה על גבי ליפט הובלה רצוי להוביל כל פריט אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל הליפט. כל הפרוצדורה שאנו מדברים עליה מתבצעת , ודאי, בעזרת המובילים.

מהי עלות שירותי הנפה פר 60 דקות?

בניגוד למצב שמשיגים הצעה על הובלה ללא מנוף, כשמכניסים את השירות של המנוף להובלה מצופה להוציא את ארנקכם בשביל איש שמפעיל את המנוף בהתאם לשעת עבודה שלו. בגלל זה על הובלות מנוף תעריף יחושב הומוגני, ויעלה 300 – 440 שקלים חדשים לכל סוג של הובלות בית. קל לתשאל את המובילים איזה זמן מעריכים ש המעבר תימשך כדי לתפוס כמה תשלמו על השירות של המנוף, וחלק מהם אפילו יהיו מסוגלים לספק עבורכם הצעה לעלות עם דקדוק רב במקרי העברות בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר דירות יחד עם מנוף הופכת את המעבר ליקר יותר?

הינכם מהרהרים לגבי מחיר שירותי הנפה למעבר הדירה? במידה וכן, אנו מביאים בשבילכם את מה שעליכם להבין! השכרה של המנוף היא בעצם אקסטרה לשעת עבודה. התמחור בלתי יציב בהתאם לשעות בהן יופעל עיסוק במנוף, מאיזה קומה יקחו את האיבזור ומאילו קומות יועלו האיבזור בנקודת הסיום. לשמיעת הצעה שלא ציפיתם לה ונוחה צלצלו אלינו! אנו מתחייבים לטיפול ברמה גבוהה ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *