הובלת דירה עם מנוף בהר גילה

נוחות, יעילות וביטחון: הובלות של החדר המרכזי בדירתכם יחד עם מנוף עד היום, ברגע שהייתם רוצים לקבל עבודות שינוע, היה ברור לכם כי יעשו דרכם מובילים שישאו על גבי הגב שלהם את מיטב הדברים ששייכים לכם. ממבט ראשון: התפלצתם לסבל כי אחרי הכל, תכולת הדירה שלכם כבדים, ומנגד התאבנתם לדברים שלכם שמסוגלת להיקרע ולהישרט. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בהר גילה" שמחים לספר על עידן חדש של הובלות: שינוע דירות בהזמנת מנוף במחירים מצוינים.

  • קבלו שירותי הנפה להעברת דירה בעלויות הוגנות!
  • העברות דירות מגורים בעזרת מנוף החל מ- 290 ש”ח
  • אנו מאפשרים הזמנה של שירותי העברת בתים יחד עם מנוף מהרגע להרגע
  • טיפולי אריזה ופירוק (עוד עלות)
  • שירותי הנפה העברות בתי מגורים לבניינים גבוהים וכלה בקומה 18
  • לקבלת שיחת ייעוץ והצעה בטלפון:

הובלת בתי מגורים עם מנוף בעיר הר גילה

מדוע אנחנו מציעים לקיים שינוע דירות יחד עם מנוף?

אז ההיגיון שבגללו יש לעשות הובלה בעזרת מנוף הרמה זה בעצם במיוחד מפני שהיא בעצם עושה את ההובלות לשאינה מתעכבת ובטוחה יותר. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מושמים על המנוף, ונעים ללוקיישן שהוחלט בתור היעד. במקביל, יש המון רהיטים שצורפו ובזמן הזה לא יתאפשר להם להובילם בדלת הדירה ו/או חדר המדרגות, ואף בדוגמאות כדוגמת זה אנו מציעים להסתייע בעבודות מנוף להעברת דירות קטנות בהר גילה והסביבה. ניתן לקחת התייעצות בקשר להכרחיות הטיפול והכנתו למין המעבר שאתם מבצעים. ניתן לבקש הובלות דירה יחד עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בהר גילה בתמחור זול באתרנו.

מהי השיטה בה לוקחים שירותי הנפה להובלה של דירה בהר גילה?

יש גם שני מיני שרותי מנופים המיועדים להובלה, ולרוב אנשי ההובלה יבררו במקומכם בסוג המנוף הכי נכון לשינוע קצת אחרי שתביאו להם מידע נוסף על כל הפריטים שבתכנון שלכם לקחת והמיקום שאליו ולחלופין משם יילקחו. ועם זאת, אנו ממליצים שאף הינכם תכירו את הפונקציות ולא תשכחו באיזה מקרים בוחרים באילו סוגי מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים ניחן באופי הפריטים שיש ביכולתם להרים, הכובד שלהם והגובה שממנו ולחלופין אליה צריך לבצע את השינוע.

אופי הליפט: מנוף עגורן נייד משאית שירותי הנפה מעבר מגיעה עם זרוע מנוף בנויה עליה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שלשם מאחדים שלשלות ועמם נושאים חפצים ופריטים כבדים. משתמשים בו כאשר יש צורך לקחת פריטים על-גבי משטח או שלוקחים דברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

מבנה מנוף ההרמה: מנוף סולםזה ליפט קטנטן שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות קתדרה שעל זה ניתן להיעמד ולהרים כל הובלה, והיא למעשה יורדת ועולה כגון ליפט בחדר המדרגות. משתמשים בו כשנצרכים להוציא לפועל הובלת דירות בקצב מרשים, כי אחרי הכל, לא חייב התכוננויות ספיישל בטרם לקיחת האיבזור עליו, וכאשר נוביל מקומה שאינה נמוכה זה מסוגל להגיע עד קומה 15 במקום מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור תמיד כאשר נצרכים לקחת שירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה אפשר להוביל פריטים על-ידי ליפט. אל תשכחו להיות בטוחים שקיימים אצלכם צוהר רחב דיו אשר איתו קל לסלק את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל אל החלק החיצוני אל כביש, ואם נניח אין לכם חלון מסוג זה, הובלות בית תוך שימוש במנוף תהיה מחוץ לתחום. ע"פ רוב, אמנם, בתוך מבנים ישראליים יש בנמצא טראסות בחדר המרכזי / לפחות חלון עצום, ועל-מנת שתתאפשר אופציה לסחיבה על גבי מנוף הובלה קריטי להעביר כל חפץ אל החדר המרכזי ומשם אל מנוף ההרמה. כל המעבר המדוברת תיעשה כצפוי באמצעות המובילים.

מהו התעריף של מנוף לכל שעה?

שלא בדומה לסיטואציה שבה מוצעים עם הצעה על הובלה ללא מנוף, בעת שמצרפים השירות של המנוף להעברה הדבר המקובל הוא לשלם למי שמפעיל את המנוף ע"פ שעת עבודה שלו. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהשינוע עלות ייגבה באופן הומוגני, ויעלה שקל לכל סוג של הובלת דירות. ניתן להפנות קושיה אל בעלי המקצוע מה מספר השעות שהם מניחים ש ההובלה תארוך בשביל לתפוס את העיקרון כמות הכסף שתבזבזו על המנוף, וחלקם גם יהיה להם את היכולת להעניק עבורכם הצעת עלות עם דקדוק רב במקרה של העברות בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

העברת בית בהזמנת מנוף עושה את ההעברה לפחות חסכוני?

הינכם חושבים בואו נדבר על תמחור שירותי הנפה למעבר הדירה? במצב שכן, הבאנו לכם את כל מה שעליכם להבין! השכרת שירות ההנפה היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעה של העברה. המחיר נזיל לפי זמן בו יופעל שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את האיבזור ומהי הקומה אשר אליה מעלים את האיבזור בנקודת היעד. לשמיעת הצעה בלתי צפויה ואפשרית הרימו אלינו טלפון! מתחייבים למענה ענייני ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *