הובלת דירה עם מנוף בגבעת זאב

פשטות, זריזות ושמירה: שירותים של הובלת החדר המרכזי בביתכם בעזרת מנוף עד התקופה האחרונה, כשהייתם מנסים למצוא לתפוס לכם טיפולי מעבר, לא היה ספק שיגיעו משנעים אשר ישאו על גופם את מיטב הדברים אשר שייכים לכם. סיבה א': נחרדתם לסבל כי הרהיטים שלכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתפחדתם לרהיטיכם אשר עלולה להיקרע ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בגבעת זאב" גאים לבשר לכם על תקופה מחודשת של מעברי דירה: העברת דירה תוך שימוש במנוף בעלות הוגנת.

  • שריינו שירותי הנפה להובלה של דירה קטנה בעלויות הכי טובות!
  • הובלות של דירה עם מנוף מחיר התחלתי של 340 שקלים חדשים
  • אופציה להזמינו שירות מעבר דירה יחד עם מנוף בתוך 24 שעות
  • עבודות פירוק ואריזה (עוד מחיר)
  • השכרת מנוף העברה של בתים פרטיים לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 17
  • קבלו להתייעץ והצעה צלצלו:

העברת בית תוך שימוש במנוף באיזור גבעת זאב

מדוע אנו ממליצים לבצע הובלת דירה בהזמנת מנוף?

אם כן, ההצדק מפאתו אנו ממליצים לעשות הובלת דירות בעזרת מנוף הרמה זה יותר מכל בגלל שהיא למעשה עושה את הובלת הריהוט והציוד לחטופה ומוגנת. הסחורה שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל הנקודה שבחרתם בתור היעד שלכם. כמו כן, קיימים כמות מכובדת של כל הובלה אשר חוברו ועכשיו לא יתאפשר להם להעבירם במפתן הבית או לחלופין חדר המדרגות, וכן בסיטואציות כדוגמת זה קריטי להסתייע בשירות של שירותי מנוף להובלה של דירה קטנה בגבעת זאב. ניתן להתייעץ איתנו אודות צורך השירות וההתאמה שלו למבנה ההובלה שאתם עושים. אנו מציעים לקחת שינוע דירה הודות להובלת דירה עם מנוף בגבעת זאב במחיר נוח כאן.

באיזה אופן בוחרים הנפה לשינוע דירות בגבעת זאב והסביבה?

יש גם שתי סגנונות מנוף בבזמנה של הובלה, ולרוב הסבלים ימצאו במקומכם במנוף הכי טוב להובלה מיד לאחר שתספקו להם אינפורמציה על כל הציוד שהינכם מחליטים להעביר והמקום לשם ו/או משם יילקחו. אמנם רצוי שהינכם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ותדעו באיזה מצבים בוחרים באילו סוגי מנוף הרמה. להבחין בין השניים מאופיין בסוג הפריטים שביכולתם לשנע, משקלם והגובה שממנו ו/או אשר אליה יש צורך להוביל.

אופי הליפט: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית מנוף העברות מגיעה עם עגורן מצויה על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מלכדים שלשלות ודרכם סוחבים חפצים ופריטים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כשרוצים להעביר מרכולת על-גבי משטח או לחלופין שלוקחים ריהוט וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

מבנה הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף הרמה מזערי שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. עליו יש קתדרה שעל גבי זה קל להתייצב ולסחוב תכולה, והיא עולה ויורדת כדוגמת מעלית. משתמשים בו כאשר יש צורך להתחיל העברת דירה בלי עיכובים כלל, כי אחרי הכל, אין חובה באירגון ספיישל לפני נשיאת הכלים על גבו, וכאשר מעבירים מקומה גבוהה יש בכוחו להגיע עד קומה 15 בבניין מגורים סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר קריטי לא לשכוח כשצריכים להזמין שירותי הנפה,

לא מכל דירה אנו מציעים לשנע כל פריט בעזרת מנוף. זכרו לבדוק שיש ברשותכם פתח עצום דיו שדרכו ניתן להוציא את החפצים ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל כביש, ובסיטואציה בה אין בנמצא צוהר שכזה, הובלות בית עם מנוף תנכח כמחוץ לתחום. בדר"כ, אף על-פי כן, בתוך מבנים ישראליים קיימות גזוזטראות בחדר המרכזי ו/או מינימום צוהר עצום, וע"מ שתתאפשר גישה לטעינה על גבי ליפט הובלה ראוי לנייד כל חפץ לסלון ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. כל המעבר שאנו מדברים עליה תצא לפועל , ודאי, דרך המשנעים.

מה עלות השכרת מנוף לשעה?

בהשוואה לסיטואציה בה מוצעים עם הצעה על מעבר מבלי שימוש במנוף, כשמכניסים את שירות ההנפה להובלה מקובל להוציא את ארנקכם בשביל מי שמפעיל את המנוף על-פי שעות בהן הוא עבד. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהובלה מחירון ייגבה בצורה הומוגנית, ויעמוד על 250 – 450 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההעברת דירה. אפשר להפנות קושיה אל אנשי ההובלה מה כמות השעות שהם חושבים ש השינוע תתמשך בשביל לתפוס כמה תבזבזו על שירות השכרת המנוף, ויהיו כאלה שאף יהיה להם את היכולת להעניק עבורכם הצעה לעלות עם דיוק רב במצבי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

העברת בית תוך שימוש במנוף הופכת את מעבר הדירה למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים על מחיר הנפה למעברים? במקרה שכן, לפניכם מה שאתם נדרשים לזכור! השכרה של השירות של המנוף היא בעצם אקסטרה עבור שעת סבלות. מחיר זה הפכף ע"פ זמן בו ייושם שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את התכולה ומהי הקומה אליה לשאת את האיבזור בנקודת הסיום. לשמיעת הצעה שלא ציפיתם לה ונגישה פנו אלינו! מבטיחים שירות ברמה גבוהה ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *