הובלת דירה עם מנוף בבית זית

פשטות, יעילות והגנה: העברות סלונכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, בעת שאתם נצרכים ללתפוס לכם שירות של שינוע, לא היה ספק שיעשו דרכם מעבירים אשר ישאו על הגב שלהם את פסגת החומרים שבבעלותכם. ממבט ראשון: קפאתם למקצוען שכן הציוד שלכם בעלי משקל רב, ומצד שני קפאתם לרהיטיכם אשר עשויה להיהרס ולהיקרע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בבית זית" שמחים לבשר לכם על תקופה מחודשת של העברות דירה: מעבר בית יחד עם מנוף בעלות נמוכה.

  • קבלו מנוף הרמה לשינוע דירות בעלויות הוגנות!
  • העברה של משרדים ודירות יחד עם מנוף מחיר ראשוני של 250 שקלים
  • אופציה: שריינו מובילי דירות תוך שימוש במנוף בתוך 24 שעות
  • שירותי פירוק (תוספת מחיר)
  • מנוף העברת בתים פרטיים לבניינים רבי קומות וזה מגיע עד קומה 19
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ והצעת מחיר צלצלו:

שינועי בתי מגורים בהזמנת מנוף באיזור בית זית

למה אנחנו ממליצים להתחיל העברות בתים בעזרת מנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך בזכותו יש לעשות הובלות בית עם מנוף  היא למעשה בדגש כי היא הופכת את ההובלות לזריזה ובטוחה יותר. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם ללוקיישן שהוחלט בתור היעד. יתר על כן, יש כמות נכבדת של תכולה שצורפו ועכשיו לא יתאפשר להם להעביר אותם בדלת הדירה / חדר המדרגות, ואף בדוגמאות בסגנון מומלץ להיעזר בעבודות שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בבית זית. פשוט לעשות ייעוץ עם מומחה על נחיצות המענה והאופטימיזציה שלו למבנה מעברכם. קל לדרוש שינוע דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף בבית זית בעלות ותעריף נוח אצלנו.

מהי הדרך בה מתקשרים להנפה למעבר דירה באיזור בית זית

יש אף שני מיני שירותי מנוף לזמן ההובלה, ולרוב המובילים יבררו בשבילכם במנוף הכי טוב למעבר לאחר שתביאו להם פרטים על כל הפריטים שברצונכם לנייד והמיקום שאליו או משם מעבירים אותם. ועם זאת, אנו מציעים שהינכם תכירו את האפשרויות ועליכם לדעת באיזה סיטואציות לוקחים באילו מינים של מנוף. להבחין בין השניים מתאפיין בסוג הפריטים אשר ביכולת שלהם להעביר, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה או אשר לשם אתם רוצים להוביל.

סוג מנוף ההרמה: עגורן נייד משאית שירותי מנוף שירותי הובלה באה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מאחדים כבלים ועמהם נושאים ריהוט ודברים בעלי משקל גדול. נעשה בו שימוש כשחייבים להוביל רהיטים על-גבי משטח או לחלופין שמשנעים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופי מנוף ההרמה: מנוף סולמיאנו מדברים על מנוף הרמה קטן אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה פלטפורמה שעליה אפשר להיעמד ולהעמיס פריטים, וזה בעצם יורד ועולה כלדוגמה: שירות מעלית. נעשה בו שימוש כאשר חייבים לעשות הובלת דירות באופן מהיר, כי לא נדרשות אירגונים ספיישל בטרם לקיחת ציוד העבודה על גביו, ובעת שמעבירים מקומה גבוהה הוא עלול להרקיע עד לקומה ה-16 בלוקיישן רגיל.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור כאשר נצרכים להשתמש בהנפה,

לא מכל דירה ניתן לקחת כל דבר בעזרת מנוף. חובתכם היא להיות בטוחים שמצוי אצלכם חלון נרחב כראוי שדרכו תהיה לכם את האופציה להעיף את הרהיטים והציוד ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל כביש, ואם לא קיים צוהר מסוג זה, הובלה בהזמנת מנוף תנכח כלא ריאלית. ע"פ רוב, אמנם, בבניינים ישראליים יש סטווים בחדר המרכזי / מינימום פתח גדול, ועל-מנת שתתאפשר אופציה לטעינה על גבי מנוף שינוע טוב יהיה לנייד כל פריט אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף ההרמה. כל הפרוצדורה המדוברת מתבצעת כצפוי באמצעות המשנעים.

מהי עלות שירותי הנפה לכל 60 דקות?

שלא בדומה למצב שמקבלים הצעת עלות על העברה ללא מנוף, כשמכניסים את השירות של המנוף לפרוצדורה מה שמקובל זה להתחייב עבור נהג המנוף בהתאמה לזמן בו הוא עבד בשעות. מסיבה זו על העברות בעזרת ליפט מחירון ייגבה אחיד, וידרוש מכם עלות של 300 – 400 ₪ לכל סוג של העברת דירה. ניתן לשאול את המעבירים כמה זמן הם מעריכים ש המעבר תימשך על מנת לקלוט כמה תצטרכו לשלם על המנוף, וחלק מהם גם יהיה להם את היכולת לשדך לכם הצעת מחיר עם דקדוק רב במקרי שינועים בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

שינוע דירות תוך שימוש במנוף הופכת את ההעברה לפחות חסכוני?

גם אתם תוהים בואו נדבר על מחירון השכרת מנוף להעברת דירה? במקרה שכן, הבאנו בפניכם את כל אשר שעליכם לזכור! להשכיר המנוף היא הוספה עבור שעת העברה. המחירון הפכף בהתאמה לדקות בהן יופעל התעסקות עם המנוף, מהי הקומה אשר ממנה יקחו את החפצים ומהי הקומה אשר אליה מעלים את החפצים בנקודת היעד. כדי לקבל הצעה שלא ציפיתם לה וחסכונית הרימו אלינו טלפון! אנחנו מתחייבים לטיפול מצוין ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *