הובלת דירה עם מנוף באדרת

קלות, יעילות וביטחון: שינועי ביתכם עם מנוף עד הזמן האחרון, בעת שאתם זקוקים לליהנות מ עבודות מעבר, מובן היה לכם שיגיעו אנשי מקצוע שירימו על גופם את מיטב הכלים אשר שייכים לכם. מצד אחד: קפאתם למקצוען שכן פריטיכם כבדים וגדולים, ומנגד קפאתם לתכולה שלכם שעשויה להישבר ולהיהרס. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף באדרת" שמח לעדכן על עידן חדש של הובלות: העברת בית בעזרת מנוף בזיל הזול.

  • שריינו הנפות להעברת דירה בעלויות הוגנות!
  • שינועי משרדים ודירות בהזמנת מנוף עלות ראשונית של 300 ₪
  • אפשרות הזמנה של שירותי העברת בתים תוך שימוש במנוף בתוך אותה יממה
  • עבודות פירוק (פלוס מחיר)
  • הנפה העברה של בית לדירות בקומה גבוהה עד הקומה האחרונה
  • קבלו התייעצות והצעת מחיר בטלפון:

שירותים של הובלת משרדים ודירות יחד עם מנוף באדרת והסביבה

מה ההיגיון לפיו אנחנו מציעים לבצע הזזה של בתים תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הצורך בזכותו אנו ממליצים לעשות הובלה של בית יחד עם מנוף הרמה זה בעצם יותר מכל כי היא הופכת את מעברי הדירה לשאינה מתעכבת ומוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מושמים על המנוף, ובתנועה למקום שסימנתם כיעד. יחד עם זאת, ישנם מלא פריטים שחוברו ונכון לעכשיו לא קל להניע אותם בדלת ו/או חדר המדרגות בבניין, וגם כן במצבים בסגנון אנחנו מציעים להסתייע בשירות של השכרת מנוף להובלה של דירת חדר באדרת והסביבה. ניתן לעשות שיחת ייעוץ בכל הנוגע להכרחיות השירות והתאמתו למבנה המעבר שאתם מבצעים. ניתן לבקש הובלה של דירות בעזרת אתר "הובלת דירה עם מנוף באדרת" במחיר משתלם פה אצלנו.

איך לוקחים השכרת מנוף להובלות דירה באדרת?

קיימים 2 מינים של שירותים של מנוף למעברים, ובאופן טבעי, המובילים ימצאו במקומכם בסגנון המנוף המתאים ביותר להעברה מיד לאחר שתתנו להם עוד מידע ופרטים על תכולתכם שברצונכם לשנע והסביבה אליה / משם יילקחו. ועם זאת, אנחנו מציעים שגם אתם תהיו בהיכרות עם הפונקציות ולא תשכחו באיזה מצבים משתמשים באילו מינים של מנוף. ההבדל ביניהם מתבטא באופי הפריטים שיש ביכולתם לשנע, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או לשם יש צורך להעביר.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית הנפה שינוע באה כולל עגורן מצויה על גבה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מצרפים חרצובות ואיתם מגביהים דברים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשיש צורך להזיז דברים מעל למשטחים ולחלופין שמשנעים פריטים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופי המנוף: מנוף סולםזה מנוף הרמה זעיר שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו בימה ששם ניתן לעמוד ולסחוב תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה למשל ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כשנצרכים להוציא לפועל הובלת דירות בזריזות, כי תאכלס, לא צריך התארגנויות ספיישל בטרם נשיאת ציוד העבודה על גביו, ואם נעשה מעבר מקומות גבוהות הוא מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 בבית סטנדרטי.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור כשמבקשים לעשות בחירה בהנפה,

ממש לא מכל סוג בית יתאפשר לכם לנייד כל פריט בהבאת מנוף. אתם צריכים להיות בטוחים שבאמתחתכם אשנב גדול מספיק אשר איתו קל להוציא את הרהיטים והמוצרים החשמליים החוצה לעבר כביש, ובמידה ואין בנמצא אשנב שכזה, מעבר תוך שימוש במנוף תתגלה כבלתי אפשרית. בדרך כלל, עם זאת, בבתים בישראל יש מרפסות בסלון או מינימום חלון מכובד, ועל-מנת שתתאפשר אופציה להטענה על גבי ליפט הובלה כדאי לשנע כל פריט אל החדר המרכזי ומשם אל המנוף. כל ההתעסקות המדוברת מתבצעת מן הסתם ע"י הפועלים.

כמה תשלמו על השכרת מנוף לכל שעה?

שלא בדומה לסיטואציה שבה מקבלים הצעה לעלות על שינוע בלי שימוש בליפט, כשמכניסים את השירות של המנוף לשינוע הדבר המקובל הוא להוציא את ארנקכם בשביל איש המנוף בקורלציה לשעות עבודתו. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהעברה עלות יחושב בצורה מאוחדת, וידרוש עלות של 300 – 450 שקלים לכל סוג של שינוע. תוכלו להפנות קושיה אל אנשי המקצוע כמה זמן הם חושבים ש ההובלה תימשך ע"מ לקלוט כמות הכסף שתבזבזו על שירות המנוף שלנו, וחלקם אף יש להם את האופציה לספק לכם הצעת מחיר ללא סטיות במצבי שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

העברת דירה עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לבלתי משתלם?

הינכם מהרהרים בואו נדבר על עלות הנפה למעבר הדירה? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל אשר שאתם צריכים לדעת! השכרה של המנוף היא אקסטרה עבור שעת העברה. התעריף הפכף ע"פ דקות בהן יתקיים עיסוק במנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את החפצים ומהי הקומה אליה לשאת את האביזרים ביעד. כדי להשיג הצעה בלתי צפויה ואפשרית דברו איתנו! אנו מתחייבים לטיפול טוב ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *