הובלת דירה עם מנוף באבן ספיר

קלילות, יעילות והגנה: שינועי הדירה שלכם תוך שימוש במנוף עד התקופה האחרונה, ברגע שהייתם צריכים להזמין שירות של מעבר, היה גלוי שיגיעו מעבירים אשר ירימו על גבם את מיטב הציוד שבבעלותכם. סיבה א': חששתם למוביל כי הדברים שלכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה יראתם לרהיטים שלכם שמסוגלת להישבר ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף באבן ספיר" גאים ליידע על תקופה חדשנית של מעברי דירה: מעבר דירות בעזרת מנוף במחירים נמוכים.

  • שריינו שירותי הנפה להעברת דירות קטנות בעלויות הכי טובות!
  • העברת בתי מגורים תוך שימוש במנוף מחיר ראשוני של 310 שקלים חדשים
  • אופציה: שריינו שירותי הובלת דירה עם מנוף בתוך 24 שעות
  • שירות של אריזה ופירוק (תוספת תעריף)
  • השכרת מנוף שינוע של בתי מגורים לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • קבלו להתייעץ והצעה לעלות אנו בטלפון:

שירותים של הובלת בתים פרטיים יחד עם מנוף באבן ספיר

מאיזו סיבה שאנחנו מציעים להתחיל העברה של דירות יחד עם מנוף?

ובכן, ההיגיון מפניו אנו מציעים להוציא לפועל הובלות בית עם מנוף  היא למעשה בדגש בגלל שהיא בעצם עושה את מעברי הדירה לזריזה ומאובטחת. הסחורה שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל המיקום שסימנתם כיעד. יחד עם זאת, קיימים המוני כל תכולה שנבנו ועכשיו לא יתאפשר להם להוביל אותם במפתן הבית או לחלופין איזור המדרגות, וכן במצבים בסגנון חשוב לקחת טיפולי שירותי הנפה להעברת דירה באיזור אבן ספיר. תוכלו לעשות עמנו שיחת ייעוץ אודות הצטרכות המענה ולהתאים אותו למין המעבר שאתם מבצעים. אנו מציעים לקחת מעבר דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף באבן ספיר במחיר שווה לכל נפש באתר זה.

באיזה אופן עושים בחירה של שירותי מנוף להעברה של דירות באיזור אבן ספיר

יש אף שתי סגנונות שירותים של מנוף למעברים, ובדרך כלל, אנשי ההובלה ימצאו בשבילכם בסגנון המנוף הכי יעיל לשינוע מיד אחרי שתביאו להם פרטים ומידע נוסף על כל האבזור שהחלטתם לנייד והמקום לשם או ממנו יילקחו. ועם זאת, אנו ממליצים שגם אתם תדעו על האופציות ועליכם לדעת באילו מצבים בוחרים באילו מינים של מנוף. להבחין בין השניים מתאפיין באופיים של הפריטים שהם מסוגלים להעביר, הכובד שלהם והקומה ממנה / אליה יש צורך לשנע.

אופן המנוף: עגורן נייד טנדר או מסחרית הנפות שינועים באה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מלכדים שלשלות ובעזרתם מרימים רהיטים ודברים כבדים וגדולים. מבצעים איתו פעולה כאשר רוצים לשנע טובין על משטחים או לחלופין שמניעים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופי מנוף ההרמה: מנוף סולמיזהו מנוף קטנטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש בימה שעל גבי זה אפשר להיעמד ולשאת כל הובלה, וזה בעצם יורד ועולה כגון מעלית בבניין. נעזרים בו כשרוצים לעשות הובלת דירות מיידית, שכן אין חובה בהתארגנויות ספיישל בטרם סחיבת הכלים עליו, ואם נעביר מקומה גבוהה זה עלול להגיע עד קומה 15 בבית בתקן.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כשדורשים לקחת השכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם להעביר כל חפץ בסיוע מנוף. זכרו להיות בטוחים שיש ברשותכם פתח ענק דיו שבעזרתו אפשר להוציא את הדברים והחשמליים החוצה לעבר כביש, ואם אין בנמצא צוהר כדוגמת זה, הובלת דירות יחד עם מנוף תנכח כלא ריאלית. לרוב אולם, במקומות מגורים במדינה יש בנמצא טראסות בחדר המרכזי ו/או מינימום צוהר מכובד, ועל-מנת שתתאפשר נגישות להרמה על גבי מנוף הובלה חכם לקחת כל מוצר אל הסלון ומהנקודה הזו מנוף ההרמה. כל הפרוצדורה המדוברת יוצאת לפועל , ודאי, בעזרת אנשי השינוע.

כמה תשלמו על מנוף פר 60 דקות?

לעומת מצב שמוצעים עם הצעה לעלות על הובלה מבלי שימוש במנוף, כשמכניסים את השירות של המנוף למעבר הדבר המקובל הוא להתחייב עבור מנופאי בקורלציה לשעות עבודתו. על-כן על מעברים בעזרת ליפט תמחור יילקח בצורה הומוגנית, ויצריך מכם לשלם 260 – 410 שקלים לכל סוג של הובלת בית. יתאפשר לכם לשאול את בעלי המקצוע איזה זמן מניחים ש הובלות הרהיטים תתמשך כדי להכניס אל הראש כמה תבזבזו על השירות של המנוף, וחלק מהם אפילו יש באפשרותם לשדך לכם הצעה עם דקדוק רב בסיטואציה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר דירה יחד עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לעולה יותר כסף?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים לגבי עלות הנפות למעבר? בהנחה שכן, אנו מביאים בשבילכם את כל מה שאתם נדרשים לזכור! השכרת שירות השכרת המנוף היא אקסטרה עבור שעת שינוע. התעריף בלתי יציב ע"פ זמן בו יתקיים שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את התכולה ולאיזו קומה בדיוק לשאת את התכולה במיקום שבחרתם. לשמיעת הצעה בלתי צפויה וקלילה צלצלו אלינו! מבטיחים טיפול ברמה גבוהה ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *