הובלת דירה עם מנוף ברבבה

קלות, קצב והגנה: העברות הבית שלכם בעזרת מנוף עד ימינו, בעת שאתם מחפשים למצוא טיפולי מעבר, מבחינתכם היה מובן שיגיעו סבלים שיסחבו על גבי הגב שלהם את מיטב החפצים שבבעלותכם. סיבה ראשונה היא: התפחדתם לאיש מקצוע שכן תכולת הדירה שלכם בעלי משקל גדול, ומצד שני חרדתם לתכולה שלכם שמסוגלת להישרט ולהיקרע. אתר “הובלת דירה עם מנוף ברבבה” מחויכים לעדכן על תקופה מחודשת של הובלות: העברת בית בהזמנת מנוף בעלויות נפלאות.

  • הזמינו הנפות להובלה של דירת חדר במחירים הכי זולים!
  • העברות דירה עם מנוף מחיר התחלתי של 290 שקלים
  • אופציה לשריינו שירותי הובלה עם מנוף במהירות הבזק ו
  • טיפולי פירוק ואריזה (פלוס עלות)
  • שירותי הנפה שינועי דירות לדירות בקומה גבוהה וכלה בקומה 19
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ והצעת מחיר הרימו טלפון:

שינועי דירות יחד עם מנוף בעיר רבבה

מאיזו סיבה שמומלץ לבצע מעבר דירות תוך שימוש במנוף?

אם כן, הרציונל שבגללו אנחנו מציעים לקיים הובלה בעזרת מנוף הרמה זה למעשה בעיקר מפני שהיא בעצם עושה את ההובלות לחפוזה ומאובטחת. כלל החפצים שברשותכם מצויים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל הנקודה שסימנתם כיעד. בנוסף, יש גם המון תכולה שחוברו ועכשיו אי אפשר להניעם דרך הדלת או המסדרון אצלכם, וגם כן במצבים כדוגמת זה אנחנו מציעים לקחת שירותי השכרת מנוף להובלה של דירת חדר ברבבה. תוכלו לעשות ייעוץ עם מומחה בכל הנוגע לכורח הטיפול וההתאמה שלו לסגנון הובלתכם. ניתן לבחור הובלה של דירות עם הובלת דירה עם מנוף ברבבה במחיר זול פה אצלנו.

באיזו דרך עושים בחירה במנוף לשינוע דירות ברבבה והסביבה?

קיימים 2 מינים של שירותי הנפה להובלות, וברוב הפעמים, אנשי ההובלה יקחו בשבילכם במין המנוף הכי תואם להובלה מיד לאחר שתספקו להם פרטים ומידע נוסף על החפצים שרצונכם הוא להזיז והלוקיישן לשם ולחלופין ממנה יועברו. אמנם יש שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם האפשרויות ולא תשכחו באיזה מצבים בוחרים באילו סגנונות מנוף. ההבחנה בין השניים מאופיין בסוג החפצים אשר ביכולת שלהם להעביר, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או אליה צריך לבצע את השינוע.

סגנון המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף שינועים באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר לשם מחברים חבלים ועמהם מגביהים תכולה וחפצים בעלי משקל רב. מבצעים איתו פעולה כשצריך להזיז סחורות על משטחים או לחלופין שמובילים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף לדראנו מדברים על מנוף קטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו אלמימר שעל גבי זה אפשר להתייצב ולהעמיס כל תכולה, וזה למעשה יורד ועולה כמו ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כשנצרכים לבצע הובלת דירות בזריזות, אחרי הכל, לא חייב אירגון ספיישל בטרם העמסת הכלים על גבו, וכשמעבירים מקומות גבוהות זה עלול לנסוק עד לקומה ה-16 בבניין מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כשמבקשים להזמין הנפה,

ממש לא מכל סוג בית תוכלו לשנע כל חפץ במנוף. אל תשכחו לבחון שיש לכם חלון רחב כראוי אשר איתו ניתן לסלק את הרהיטים והציוד והחשמליים אל החלק החיצוני לעבר כביש, ובמידה ואין לכם אשנב שכזה, העברה בעזרת מנוף תהפוך מחוץ לתחום. בדרך כלל, אע"פ כן, בבתים בישראל ישנן בלקונים בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות אשנב ענקי, וע"מ שתתאפשר גישה לסחיבה על גבי ליפט הובלה אל תשכחו להעביר כל פריט לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. העבודה הזו נעשית כמובן בעזרת המשנעים.

כמה תעלה שירותי הנפה פר 60 דק'?

בניגוד לסיטואציה שבה מוצעים עם הצעה לעלות על הובלה ללא מנוף, כשמצרפים את שירות המנוף שלנו להובלה מצופה לשלוף את הארנק עבור נהג המנוף בקורלציה לזמן בו הוא עבד בשעות. לכן על שימוש בליפט כחלק מהעברה תמחור ייגבה באופן הומוגני, ויעלה 290 – 450 ₪ לכל סוג של הובלה של בית. תהיה לכם את האופציה להפנות שאלה אל המעבירים איזה זמן מעריכים ש הובלות הדירה תיקח במטרה להכניס לראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, וחלקם אפילו יש להם את האופציה לשדך לכם הצעת עלות עם דגש על הפרטים הקטנים במקרים של העברות בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר דירה עם מנוף עושה את הובלות הרהיטים לפחות זול?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר תמחור הנפות לתנועה בין דירות? בהנחה שכן, הבאנו בפניכם את מה שאתם נדרשים להבין! להשכיר השירות של המנוף היא בעצם הוספה לשעת עבודה. מחירנו משתנה לפי דקות בהן ייצא לפועל השתמשות במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יקחו את האביזרים ולאיזו קומה בדיוק להרים את התכולה ביעד. כדי להשיג הצעת עלות מדהימה ואפשרית צלצלו אלינו! מבטיחים שירות מומלץ ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *