הובלת דירה עם מנוף בקדומים

קלות, קצב ובטיחות: הובלת סלונכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, כשהייתם רוצים למצוא שירותי ההובלה, היה ברור לכם כי יובאו אליכם מזיזים שירימו על גבם את מיטב האביזרים אשר ברשותכם. סיבה א': נבהלתם לבעל החברה שכן הדברים שלכם כבדים, ומנגד יגורתם לציוד שלכם אשר מסוגלת להיהרס ולהיקרע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בקדומים" נרגשים להודיע על תקופה טרייה של הובלה: העברת בית יחד עם מנוף במחירים מצוינים.

  • הזמנת הנפות להעברת דירה גדולה בעלויות הכי זולות!
  • העברות משרדים ודירות בהזמנת מנוף החל ממחיר 250 שקלים
  • אנחנו מציעים הזמנת שירותי הובלה עם מנוף מהיום למחר
  • שירות של פירוק ואריזה (עוד תעריף)
  • השכרת מנוף שירותי הובלת דירות לדירות בקומה גבוהה וזה מגיע עד קומה 18
  • כדי לקבל ייעוץ עם מומחה וקבלת הצעת מחיר משתלמת צלצלו:

העברת דירה תוך שימוש במנוף בעיר קדומים

למה אנו מציעים לבצע מעבר של בית יחד עם מנוף?

אז הסיבה העיקרית בגינו אנו מציעים לקיים הובלת בית יחד עם מנוף הרמה היא בעצם בדגש כי היא למעשה עושה את השינוע לשלא מתעכבת ומוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מונחים על המנוף, ובתנועה אל הלוקיישן בו בחרתם להיות היעד. בנוסף, קיימים הרבה מאוד דברים שהורכבו ונכון לעכשיו לא יצליחו להובילם בדלת / חדר המדרגות שלכם, וגם כן בסיטואציות בסגנון אנחנו ממליצים לעשות בחירה בעבודות מנוף להעברת דירות קטנות בקדומים והסביבה. אפשר להתייעץ איתנו לגבי תלות הטיפול ולהתאים אותו למין ההובלה שאתם עושים. תהיה לכם את האופציה לבקש שינוע דירה עם הובלת דירה עם מנוף בקדומים בתמחור שווה לכל נפש אצלנו באתר.

מהי השיטה בה לוקחים הנפות לשינוע דירות בעיר קדומים?

יש 2 מינים של שרותי מנופים לשינועים, ולרוב המובילים יבחרו בשבילכם בסוג המנוף הכי מומלץ להעברה מיד לאחר שתספקו להם אינפורמציה על כל הציוד שבתכנון שלכם לשנע והאיזור לשם ולחלופין ממנה יילקחו. אך חשוב שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם האפשרויות ולא תשכחו באיזה סיטואציות שוכרים באילו סגנונות מנוף. ההבחנה בין השניים מתבטא בסוג הפריטים אשר ביכולת שלהם לשנע, משקלם והקומה ממנה ולחלופין אשר אליה ברצונכם לבצע את ההעברה.

אופן המנוף: עגורן נייד מסחרית ליפט שינועים באה כולל זרוע ענקית מצויה על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מלכדים חבלים ובאמצעותם מרימים תכולה וחפצים בעלי משקל רב. נעשה בו שימוש כשיש דרישה להזיז סחורות מעל למשטח או לחלופין שמזיזים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

אופן הליפט: ליפט סולםאנו מדברים על מנוף הרמה מזערי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו לראות תיבה ששם קל להתייצב ולסחוב כל תכולה, והיא למעשה יורדת ועולה כלדוגמה: שירות מעלית. נעשה בו שימוש כשנצרך לעשות הובלת בית בלי עיכובים כלל, אחרי הכל, אין חובה באירגון ספיישל לפני נשיאת האיבזור על גבו, וכשמעבירים מקומה 5 ומעלה זה מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 במקום מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר קריטי לזכור תמיד כאשר מבקשים להזמין שירותי מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה ניתן לשנע כל רהיט בהבאת מנוף. אתם צריכים להסתכל שבאמתחתכם חלון ענק דיו אשר איתו תוכלו להוציא את הרהיטים והציוד והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני לעבר כביש, ואם לא מצוי פתח כדוגמת זה, העברת דירה יחד עם מנוף תהיה בלתי אפשרית. בדר"כ, אע"פ כן, במקומות במדינה ישנן טראסות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות פתח ענקי, ועל-מנת שתתאפשר גישה להעמסה על ליפט הובלה קריטי לנייד כל מוצר אל הסלון ומהנקודה הזו המנוף. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת תצא לפועל כצפוי על ידי הסבלים.

מה עלות מנוף פר 60 דק'?

שלא בדומה לסיטואציה שמשיגים הצעה על שינוע בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים שירות השכרת המנוף לשינוע הדבר המקובל הוא להוציא כספים על מי שמפעיל את המנוף בקורלציה לזמן בו הוא עבד בשעות. לכן על הובלות מנוף תמחור יחושב בצורה הומוגנית, ויעלה 290 – 450 שקלים לכלל סגנונות ההובלה של בית. תוכלו לשאול את אנשי ההובלה איזה זמן סוברים ש המעבר תארך בשביל לתפוס את העיקרון כמה תבזבזו על שירות ההנפה, וחלקם אף יהיה להם את היכולת לתת לכם הצעה הוגנת ללא סטיות בסיטואציה של העברות בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר בין דירות עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים ליקר יותר?

הינכם חושבים אודות מחירון השכרת מנוף למעבר הדירה? בהנחה וכן, מולכם כל מה שאתם נדרשים לזכור! להשכיר השירות של המנוף הינה הוספה לשעה של העברה. התעריף נזיל ע"פ שעות בהן יתקיים השתמשות במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יורדו האביזרים ומהי הקומה אליה להרים את הציוד במקום אליו נוסעים. להצעת מחיר מפתיעה והוגנת דברו איתנו! אנחנו מתחייבים לשירות רציני ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *