הובלת דירה עם מנוף בנעלה

קלילות, זריזות וביטחון: שינוע של החדר המרכזי בדירתכם בהזמנת מנוף עד היום, בעת שאתם תרים אחר לקבל שירותי ההובלה, מבחינתכם היה מובן שיסעו פועלים שיחזיקו על הגב שלהם את מיטב החפצים אשר שייכים לכם. ממבט ראשון: נחרדתם לסבל שכן הרהיטים שלכם בעלי משקל גדול, ומנגד נחרדתם לרהיטיכם שעשויה להיהרס ולהיקרע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בנעלה" מתגאים ליידע על תקופה טרייה של העברות דירה: מעבר בין דירות בעזרת מנוף במחירי רצפה.

  • הזמנת הנפה להעברת דירה גדולה במחירים הכי זולים!
  • שינוע של דירה תוך שימוש במנוף החל מ- 320 ₪
  • רק אצלנו: הזמנת שירותי העברת דירה בעזרת מנוף בתוך אותה יממה
  • עבודות אריזה ופירוק (פלוס מחירון)
  • הנפות העברה של דירות מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה וזה מגיע עד קומה 18
  • קבלו עכשיו התייעצות והצעה לעלות אנחנו בטלפון:

שירותים של הובלת דירה יחד עם מנוף בנעלה

מדוע חשוב להוציא לפועל הזזה של בתים עם מנוף?

אז הצורך בעקבותיו אנחנו ממליצים לעשות העברת דירה בעזרת הנפה היא למעשה בעיקר כי זה למעשה עושה את ההובלות לזריזה ומאובטחת. כל החפצים שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים למיקום בו בחרתם להיות היעד. בנוסף, יש גם כמות נכבדת של רהיטים שצורפו וכעת א"א להובילם בפתח הבית ולחלופין חדר המדרגות שלכם, וגם במצבים כדוגמת זה ראוי להזמין טיפולי הנפה להובלה של דירת חדר בעיר נעלה. תהיה לכם את האופציה לקחת התייעצות לגבי הזדקקות השירות ולהתאים אותו למבנה המעבר שאתם מבצעים. תוכלו לבקש הובלות דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף בנעלה בעלות ותעריף שווה לכל נפש אצלנו.

באיזו דרך רוצים דווקא שירותי מנוף להובלות דירות בעיר נעלה?

יש שתי סגנונות שירותי מנוף לשינועים, ובאופן טבעי, אנשי ההעברה יבחרו למענכם בסגנון המנוף הכי מומלץ להעברה לאחר שתביאו להם מידע נוסף על תכולתכם שהינכם מעוניינים להעביר והמיקום שאליו / משם יועברו. אך קריטי שהינכם תכירו את הפונקציות ועליכם לדעת באיזה מקרים בוחרים באילו סגנונות מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג הפריטים שיש ביכולתם להרים, הכובד שלהם והקומה ממנה או לחלופין שאליה יש צורך לקחת את הדברים.

אופי המנוף: עגורן נייד טנדר או משאית ליפט שירותי הובלה מגיעה עם עגורן כחלק ממנה, שזה בעצם זרוע הידראולית אשר אליה מלכדים אזיקים ודרכם מגביהים ריהוט וחפצים בעלי משקל גדול. מבצעים איתו פעולה כאשר רוצים להזיז טובין מעל למשטח / שמזיזים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של המנוף: מנוף לדרמדובר במנוף זעיר אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו דוכן שעל זה ניתן לעמוד ולהרים ריהוט, והיא בעצם יורדת ועולה כגון מעלית. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה לעשות הובלה של בית בזריזות, כי לא צריך התארגנויות ספיישל לפני העמסת הדברים עליו, וכאשר מעבירים מקומות גבוהות זה מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבניין מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים להטמיע בראש כאשר מבקשים לעשות בחירה בשירותי הנפה,

לא מכל דירה קל לשנע כל דבר בהבאת מנוף. מחובתכם לבדוק שיש אצלכם חלון עצום כראוי שאיתם קל לסלק את הרהיטים והציוד והחשמליים החוצה אל עבר כביש, ובמידה ולא קיים חלון שכזה, הובלת בית תוך שימוש במנוף תימצא מחוץ לתחום. בדר"כ, עם זאת, במקומות במדינה ישנן גזוזטרות בחדר המרכזי / מינימום פתח נרחב, וע"מ שתתאפשר זמינות לטעינה על גבי מנוף שינוע רצוי לנייד כל חפץ אל החדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת מתבצעת כמובן באמצעות הצוות כולו.

מהי עלות שירותי מנוף פר 60 דק'?

שלא בדומה לסיטואציה בה משיגים הצעת מחיר על העברה מבלי שימוש במנוף, בעת שמצרפים המנוף להעברה הדבר המקובל הוא לשלוף את הארנק עבור מנופאי בקורלציה לשעת עבודה שלו. כך שעל שינועים בעזרת ליפט תעריף ייגבה הומוגני, ויתומחר 300 – 410 שקלים חדשים לכל סוג של הובלת בית. פשוט לתשאל את הפועלים כמה זמן הם מניחים ש הובלות הרהיטים תתמשך ע"מ להכניס אל הראש כמה תשלמו על שירות השכרת המנוף, ויש מהם שאפילו יהיו מסוגלים להכיר אתכם להצעת מחיר עם דגש על הפרטים הקטנים במקרי שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

שינוע דירות בהזמנת מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לחסכוני פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בואו נדבר על תעריף הנפות לתנועה בין דירות? בהנחה וכן, מולכם כל אשר שאתם צריכים לדעת! השכרת השירות של המנוף היא בעצם תוספת עבור שעת סבלות. מחיר זה משתנה בקורולציה לזמן בו יופעל התעסקות עם המנוף, מאילו קומות יקחו את האיבזור ומהי הקומה אליה לשאת את האביזרים בנקודת היעד. כדי לקבל הצעה מפליאה ונוחה צלצלו אלינו! מקפידים על שירות ברמה גבוהה ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *