הובלת דירה עם מנוף במעלה מכמש

קלות, יעילות וביטחון: שירותי הובלת הדירה שלכם יחד עם מנוף עד היום, כאשר הינכם הייתם צריכים להזמין שירות של שינוע, ידעתם שיגיעו סבלים שיסחבו על גופם את טובי הפריטים אשר בבעלותכם. סיבה מספר אחת: התאבנתם לאיש מקצוע כי הדברים שלכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שחרדתם לתכולת הדירה שלכם שעשויה ליפול ולהיפגע. אתר “הובלת דירה עם מנוף במעלה מכמש” גאים לבשר לכם על עידן חדש של מעבר: שינוע דירות עם מנוף במחירי רצפה.

  • שריינו השכרת מנוף להעברת דירות קטנות בעלויות הכי טובות!
  • העברת משרדים ודירות תוך שימוש במנוף עלות ראשונית של 350 שקלים חדשים
  • אנו מאפשרים שריינו שירותי הובלה תוך שימוש במנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי פירוק (פלוס עלות)
  • הנפה העברת בתים פרטיים לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • בואו לקבל ייעוץ עם מומחה והצעת עלות התקשרו:

שינועי דירות תוך שימוש במנוף במעלה מכמש והסביבה

למה אנחנו ממליצים לבצע הזזה של בתים יחד עם מנוף?

בואו ניגש לזה, הרציונל לרגלו יש להתחיל הובלות בית בעזרת מנוף הרמה היא בדגש כי זה בעצם עושה את המעבר לחטופה ובטוחה יותר. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מושמים על המנוף, ונעים אל המיקום שסימנתם כיעד. יתר על כן, ישנם כמות מכובדת של דברים שחוברו ונכון לעכשיו אי אפשר להניע אותם בדלת הדירה או לחלופין המסדרון אצלכם, ואף בסצנות כדוגמת זה אנחנו ממליצים לקחת שירות של הנפות לשינוע דירות במעלה מכמש. אפשר לעשות עמנו שיחת ייעוץ בדבר הזדקקות השירות ולהתאים אותו למבנה ההובלה שלכם. אנו מציעים להזמין הובלות דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף במעלה מכמש בתמחור הוגן כאן.

מהי השיטה בה עושים בחירה של מנוף לשינוע דירות בעיר מעלה מכמש?

ישנם 2 מינים של מנוף בבזמנה של הובלה, וע"פ רוב, אנשי ההובלה ימצאו במקומכם בסוג המנוף הכי כדאי למעבר לאחר שתביאו להם פרטים ומידע נוסף על תכולתכם שרצונכם הוא לנייד והאיזור לשם ולחלופין משם מעבירים אותם. ועם זאת, אנו מציעים שהינכם תדעו על האופציות ועליכם לדעת מתי משתמשים באילו מינים של מנוף הרמה. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי בסוג החפצים אשר בכוחם לשנע, משקלם וגובה הקומה ממנה ולחלופין אליה אתם רוצים להעביר.

אופי הליפט: עגורן נייד משאית שירותי הנפה שינועים באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מצרפים רתוקות ואיתם סוחבים דברים כבדים. מבצעים איתו פעולה כאשר צריך לקחת מרכולת על משטחים / שלוקחים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופי מנוף ההרמה: מנוף סולמימדובר במנוף הרמה מצומק שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא פלטפורמה שעל זה פשוט להיעמד ולהרים תכולה, וזה בעצם יורד ועולה כמו שירות מעלית. משתמשים בו כשרוצים להתחיל הובלה בקצב מרשים, כי אין חובה באירגונים ספיישל בטרם העמסת הדברים על גביו, ואם נעביר מקומה 5 ומעלה הוא עלול להגיע עד קומה 15 במקום מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר ראוי לזכור כשרוצים לבחור שירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית קל לשנע דברים ע"י מנוף. אל תשכחו לבחון שבאמתחתכם אשנב ענק דיו שדרכו יתאפשר לכם לסלק את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמצב בו לא מצוי אשנב שכזה, הובלה של בית בהזמנת מנוף תימצא לא ריאלית. בדר"כ, אולם, במקומות ישראליים קיימות גזוזטרות בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות פתח גדול, וע"מ שתתאפשר נגישות לנשיאה על גבי ליפט הובלה אנו ממליצים לנייד כל חפץ לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל הליפט. מלאכת ההובלה המדוברת תתבצע מן הסתם ע"י אנשי המעבר.

כמה תשלמו על הנפות פר שעה?

בהשוואה למצב אשר בו משיגים הצעת מחיר על העברה בלי שימוש בליפט, כאשר מכניסים את שירות ההנפה לפרוצדורה מה שמקובל הוא להוציא כספים על מי שמפעיל את המנוף על-פי שעת עבודה שלו. לכן על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחיר יילקח הומוגני, ויצריך מכם לשלם 250 – 400 שקלים עבור כלל סוגי ההעברה. פשוט לתשאל את המעבירים מה מספר השעות שהם משערים ש ההובלות תיקח ע"מ להכניס אל הראש כמות הכסף שתבזבזו על שירות השכרת המנוף, ויהיו מהם שאף יוכלו להעניק עבורכם הצעת מחיר עם דגש על הפרטים הקטנים במקרים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

האם הובלת דירה בהזמנת מנוף הופכת את ההעברה לפחות חסכוני?

הינכם חושבים הבה נדבר על מחיר הנפה לשינוע בתים? בהנחה שכן, אנו מביאים בשבילכם את כל אשר שעליכם להבין! השכרה של המנוף היא לא אחרת מאשר תוספת עבור שעת העברה. המחיר נזיל ע"פ דקות בהן ייעשה התעסקות עם המנוף, מאילו קומות יורדו האיבזור ומהי הקומה אליה מעלים את הציוד ביעד. כדי לשמוע הצעה מדהימה והוגנת צלצלו אלינו! מבטיחים טיפול איכותי ולתעריף משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *