הובלת דירה עם מנוף במעלה לבונה

פשטות, יעילות וביטחון: שירותי הובלת דירתכם תוך שימוש במנוף עד כה, כאשר הינכם הייתם מנסים למצוא למצוא עבודות מעבר, היה ברור לכם כי יגיעו מזיזים שיאחזו על גופם את מיטב החומרים שלכם. ממבט ראשון: התייראתם לאיש מקצוע כי אחרי הכל, הרהיטים שלכם בעלי משקל רב, ומצד שני נבהלתם לציוד שלכם שעלולה ליפול ולהיפגע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף במעלה לבונה" שמח לספר על עידן חדש של מעבר: מעבר בית תוך שימוש במנוף בזיל הזול.

  • קריאה להשכרת מנוף להובלה של דירה קטנה בתעריף הכי זול!
  • הובלות של בתי מגורים עם מנוף עלות ראשונית של 340 ש”ח
  • אפשרות קבלו שירותי סבלות בעזרת מנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי פירוק ואריזה (תוספת תשלום)
  • מנוף שינועי בית לדירות בקומה 7 ומעלה וכלה בקומה 19
  • כדי לקבל ייעוץ עם מומחה ולהצעה הוגנת התקשרו:

הובלות של דירה עם מנוף בעיר מעלה לבונה

מאיזו סיבה שאנחנו מציעים להתחיל העברות בתים בהזמנת מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההסבר שבגללו חשוב לקיים הובלה של בית בעזרת מנוף הרמה היא בדגש מהסיבה שהיא בעצם עושה את ההעברה ללא ממושכת וממוגנת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מונחים על הזרוע של המנוף, ועושים דרכם אל המיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. במקביל, יש המוני ריהוט שהורכבו ובזמן הזה לא פשוט להעבירם דרך הדלת ולחלופין חדר המדרגות שלכם, וגם במצבים בסגנון אנחנו ממליצים להשיג שירותי השכרת מנוף לשינוע דירות באיזור מעלה לבונה. ניתן לעשות עמנו שיחת ייעוץ בדבר צורך השירות והתאמתו למבנה ההובלה שלכם. קל להזמין הובלות דירה יחד עם "הובלת דירה עם מנוף במעלה לבונה" בעלות ותעריף נמוך ומשתלם באתרנו.

כיצד עושים בחירה במנוף להובלות דירות במעלה לבונה?

יש שני מיני שירותי הנפה המיועדים להובלה, ובדר"כ, המעבירים יבחרו למענכם במין המנוף המתאים ביותר להעברה מיד אחרי שתתנו להם טלפון שלכם על החפצים שהינכם בוחרים לקחת והאיזור לשם או משם מעבירים אותם. אולם רצוי שהינכם תהיו בהיכרות עם היכולות ולא תשכחו באילו סיטואציות בוחרים באילו מינים של מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג החפצים שיש ביכולתם לסחוב, משקלם והקומה ממנה או לחלופין אשר אליה ברצונכם לבצע את ההעברה.

אופי מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי מנוף שינוע מגיעה עם זרוע מנוף בנויה עליה, שהוא "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אליה מצרפים כבלים ועמם מגביהים רהיטים וחפצים כבדי משקל. מבצעים איתו פעולה כשצריך להעביר פריטים מעל למשטח ו/או שמובילים רהיטים ודברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופן מנוף ההרמה: ליפט סולםזה ליפט זעיר שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומתנשא לגובה רב. על גביו תוכלו למצוא סטנד ששם ניתן להתייצב ולקחת כל הובלה, והיא למעשה יורדת ועולה כמו למשל מעלית. נעזרים בו כאשר צריך לקיים העברת דירה ללא עיכוב, שכן לא נדרשות אירגונים ספיישל לפני הרמת החפצים על גבו, וכאשר מעבירים מקומות גבוהות זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בלוקיישן רגיל.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כל הזמן כאשר נצרכים לקחת שירותי מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה ניתן להעביר כל רהיט עם מערכת הנפה. אל תשכחו להיות בטוחים שיש אצלכם צוהר ענקי כראוי אשר איתו אפשר להוציא את הרהיטים והמכשירים החשמליים כלפי חוץ אל כביש, ובמידה ולא קיים פתח מסוג זה, הובלות בית תוך שימוש במנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. ברוב המקרים, אולם, בדירות ובתים ישראליים קיימות בלקונים בחדר המרכזי או לפחות אשנב רחב, וע"מ שתתאפשר זמינות לסחיבה על גבי ליפט הובלה נכון לשנע כל חפץ לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה נעשית כמובן בידי הצוות שלנו.

מה יעלה השכרת מנוף פר 60 דק'?

בניגוד למצב אשר בו משיגים הצעה על מעבר בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים המנוף להובלה מה שמקובל הוא לתת שכר למנופאי לפי שעות עבודתו. לכן על שינועים בעזרת ליפט תעריף יחושב אחיד, ויעלה 260 – 420 ₪ לכל סגנון של הובלות בית. קל לחקור את המובילים איזה זמן סוברים ש מעברי הדירה תימשך בשביל להכניס לראש כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות המנוף שלנו, וחלק מהם אפילו יכולות לתת לכם הצעה לעלות בלי טעויות במצבים של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

שינוע דירות עם מנוף הופכת את השינוע לפחות חסכוני?

גם אתם תוהים הבה נדבר על עלות שירותי מנוף למעבר? במידה וכן, אנו מביאים בשבילכם את כל מה שאתם זקוקים להבין! השכרה של השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר הוספה לשעת עבודה. המחיר דינמי ע"פ שעות בהן ייושם שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יקחו את החפצים ולאיזו קומה בדיוק מעלים את האביזרים ביעד. להצעת מחיר מדהימה וסבירה פנו אלינו! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג לשירות ענייני ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *