הובלת דירה עם מנוף במבוא חורון

נוחות, קצב ובטיחות: הובלת בית המגורים שלכם בהזמנת מנוף עד הזמן האחרון, בעת שאתם תרים אחר להזמין שירות של שינוע, היה ברור לכם כי יעשו דרכם מזיזים אשר ישאו על גבם את טובי הציוד ששייכים לכם. ממבט ראשון: התחלחלתם למוביל שכן רהיטיכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתאבנתם לרהיטיכם אשר עלולה להישרט ולהיקרע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף במבוא חורון" מחויכים לעדכן על תקופה טרייה של מעבר: מעבר בין דירות בהזמנת מנוף בעלות מצוינת.

  • שריינו שירותי מנוף להעברת דירות קטנות בתעריפים הכי משתלמים!
  • שינוע של דירות מגורים יחד עם מנוף החל מ- 350 שקלים חדשים
  • אנחנו מציעים שריינו מובילי דירות יחד עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • שירותי פירוק (פלוס תשלום)
  • מנוף הובלת דירה לקומות גבוהות עד קומה 19
  • בואו להשיג ייעוץ והצעה לעלות בטלפון:

שינוע של דירות בהזמנת מנוף במבוא חורון והסביבה

למה אנחנו מציעים לבצע מעבר של בית עם מנוף?

ובכן, הסיבה העיקרית מפניו יש לקיים הובלה של בית עם מנוף  זה בעצם יותר מכל שכן היא למעשה עושה את הובלת הריהוט והציוד לשאינה מתעכבת ומוגנת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל הנקודה שסימנתם כיעד. כתוספת, יש מלא כל הובלה אשר חוברו וכעת לא ניתן לשנע אותם בפתח הבית ו/או חדר המדרגות, וגם כן בסצנות בסגנון קריטי לקחת טיפולי שירותי הנפה להעברת דירות קטנות במבוא חורון והסביבה. יתאפשר לכם לעשות ייעוץ עם מומחה בהקשר להיזקקות השירות והאופטימיזציה שלו לאופי ההובלה שאתם עושים. אפשר לבקש שינוע דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף במבוא חורון בתמחור נמוך ומשתלם כאן.

איך רוצים דווקא שירותי מנוף למעבר דירה באיזור מבוא חורון

יש אף שני סוגי שירותים של מנוף להובלה, ולרוב המובילים יבררו לכם במנוף הכי יעיל להובלה מיד אחרי שתתנו להם פרטים על התכולה שברצונכם לקחת והמקום לשם / ממנו יילקחו. עם זאת, כדאי שהינכם תדעו על היכולות ותזכרו באילו סיטואציות בוחרים באילו סוגי מנוף הרמה. ההבדל ביניהם מאופיין באופי הפריטים אשר יש ביכולתם לשנע, המאסה שלהם והקומה ממנה ולחלופין אליה ברצונכם לבצע את השינוע.

אופי הליפט: מנוף עגורן נייד משאית ליפט העברה באה כולל עגורן כחלק ממנה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מצרפים חרצובות ועמם מגביהים תכולה וחפצים כבדים וגדולים. נעשה בו שימוש כאשר יש צורך להעביר דברים על משטחים או לחלופין שלוקחים פריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

אופן הליפט: מנוף סולםזה מנוף קטן שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. עליו יש פלטפורמה שעל גבי זה פשוט להיעמד ולהרים דברים, וזה למעשה יורד ועולה למשל ליפט בחדר המדרגות. משתמשים בו כשצריך לקיים הובלה של בית באופן מהיר, שכן אין חובה בהתארגנויות ספיישל לפני סחיבת האביזרים עליו, וכשמובילים מקומה 5 ומעלה המצב יכול לנסוק עד לקומה ה-16 בבניין מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר כדאי לא לשכוח כאשר רוצים להזמין הנפה,

לא מכל דירה פשוט להעביר חפצים בסיוע מנוף. לא לשכוח להסתכל שקיימים אצלכם צוהר ענקי כראוי שדרכו יתאפשר לכם לסלק את הפריטים ומוצרי החשמל כלפי חוץ לעבר כביש, ובסיטואציה בה לא מצוי פתח בסגנון, הובלת דירות עם מנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. בדר"כ, אולם, במקומות מגורים במדינה קיימות אכסדראות בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות פתח נרחב, ועל-מנת שתתאפשר גישה לטעינה על גבי ליפט שינוע יש להעביר כל דבר אל הסלון ומנקודה זו אל מנוף השינוע. העבודה הזו יוצאת לפועל מן הסתם ע"י אנשי השינוע.

מהו התעריף של השכרת מנוף פר 60 דק'?

בניגוד למקרה שבו מקבלים הצעת מחיר על מעבר ללא מנוף, כאשר מצרפים את שירות ההנפה למעבר נהוג לשלם למנופאי ע"פ זמן בו הוא עבד בשעות. אם כן, על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחיר ייגבה באופן מאוחד, ויעמוד על 300 – 440 ₪ לכל סוג של מעבר. יתאפשר לכם להפנות שאלה אל אנשי המקצוע איזה זמן סוברים ש הובלות הרהיטים תארך ע"מ לתפוס כמה תצטרכו לשלם על שירות השכרת המנוף, ויהיו מהם שגם יש להם אפשרות להעניק עבורכם הצעה בלי סטיות במקרה של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

העברת בית עם מנוף הופכת את מעבר הדירה לפחות זול?

הינכם חושבים הבה נדבר על תעריף השכרת מנוף לשינוע? במידה וכן, אנו מציגים לכם את כל הדברים שאתם צריכים לדעת! להשכיר שירות ההנפה היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעה של שינוע. מחירנו נזיל בהתאם לשעות בהן יתקיים עיסוק במנוף, מאיזו קומה בדיוק יקחו את האיבזור ומאילו קומות יועלו הציוד בנקודת היעד. לשמיעת הצעת עלות שלא ציפיתם לה וחסכונית התקשרו אלינו! נדאג לטיפול מקצועי ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *