הובלת דירה עם מנוף בחשמונאים

קלות, קצב ובטיחות: העברה של דירתכם בהזמנת מנוף עד היום, בעת שאתם מעוניינים בליהנות מ עבודות שינוע, היה ברור לכם כי יסעו מעבירים שיאחזו על הגב שלהם את פסגת האיבזור אשר ברשותכם. סיבה מספר אחת: התפחדתם לאיש מקצוע שכן התכולה שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שחששתם לרהיטיכם שעשויה להיהרס ולהיקרע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בחשמונאים” גאים לספר על עידן חדש של הובלה: מעבר דירה עם מנוף בזול.

  • הזמינו הנפה להובלה של דירה קטנה במחירים הכי זולים!
  • העברה של בתי מגורים בהזמנת מנוף החל ממחיר 280 ש”ח
  • רק אצלנו: הזמנה של שירותי העברות יחד עם מנוף בתוך אותה יממה
  • עבודות אריזה ופירוק (פלוס תשלום)
  • הנפה שירותי הובלת בתים פרטיים לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • כדי לקבל להתייעץ והצעת עלות בטלפון:

שירותים של הובלת דירות יחד עם מנוף בעיר חשמונאים

למה כדאי לעשות הובלת דירה תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הסיבה העיקרית בזכותו אנחנו ממליצים לקיים הובלת דירות עם מנוף  היא בדגש מפני שזה בעצם עושה את ההובלות לשאינה מתעכבת ובטוחה יותר. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם ללוקיישן שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, יש גם כמות נכבדת של ריהוט אשר צורפו ובנקודת זמן זו לא יוכלו להעבירם דרך הדלת או חדר המדרגות, וכן בסצנות בסגנון רצוי להסתייע בשירות של מנוף להעברת דירה בחשמונאים. ניתן להתייעץ איתנו בדבר הצטרכות השירות וההתאמה שלו למבנה ההובלה שאתם עושים. אנו מציעים לבחור הובלות דירה יחד עם הובלת דירה עם מנוף בחשמונאים בתעריף מוזל באתרנו.

מהי הדרך בה רוצים דווקא השכרת מנוף להעברה של דירה באיזור חשמונאים

קיימים שתי סגנונות שירותי הנפה המיועדים להובלה, וברוב הפעמים, אנשי ההעברה יבחרו לנוחיותכם בסוג המנוף הכי תואם להעברה קצת אחרי שתתנו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל החפצים שהינכם מעוניינים להוביל והלוקיישן לשם ולחלופין ממנו יילקחו. אבל אנחנו מציעים שגם אתם תכירו את היכולות ותזכרו באיזה סיטואציות בוחרים באילו סגנונות מנוף. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג החפצים אשר בכוחם לשנע, המשקל שלהם והקומה ממנה או שאליה אתם רוצים לבצע את ההעברה.

סוג מנוף ההרמה: עגורן נייד טנדר או משאית השכרת מנוף מעבר באה עם זרוע ענקית כחלק ממנה, ומדובר בזרוע הידראולית אליה מאחדים שלשלות ואיתם מגביהים רהיטים ודברים בעלי משקל רב. נעזרים בו כשרוצים להעביר רהיטים מעל למשטח / שמניעים רהיטים ודברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף לדראנו מדברים על מנוף מינימלי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש קתדרה שעליה פשוט לעמוד ולשאת כל תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כדוגמת שירות מעלית. משתמשים בו כשנצרכים לעשות הובלות בית במהירות, כי אחרי הכל, לא צריך אירגון ספיישל לפני העמסת הפריטים על גבו, ובעת שמעבירים מקומה גבוהה יש ביכולתו להגיע עד קומה 15 בבניין מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור כאשר דורשים להשיג שירותי הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה קל לקחת כל רהיט במנוף. זכרו להיות בטוחים שבאמתחתכם פתח נרחב דיו שבעזרתו אפשר להעיף את הרהיטים והחשמליים כלפי חוץ לעבר כביש, ובמקרה בו לא קיים אשנב שכזה, הובלת בית בעזרת מנוף תתגלה כבלתי אפשרית. בדר"כ, עם זאת, בתוך מבנים במדינה קיימות סטווים בחדר המרכזי ו/או לכל הפחות פתח רחב, וכדי שתהיה גישה לנשיאה על גבי מנוף הרמה יש לנייד כל מוצר אל הסלון ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. כל הפרוצדורה המדוברת מתבצעת , ודאי, באמצעות הצוות שלנו.

מהו תעריף שירותי מנוף לכל 60 דק'?

בהשוואה לסיטואציה שמקבלים הצעת מחיר על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו למעבר מה שמקובל זה להתחייב עבור נהג המנוף לפי שעות עבודתו. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהשינוע תעריף ייגבה בצורה הומוגנית, וידרוש עלות של 250 – 450 שקלים חדשים עבור כלל סגנונות ההובלות בית. אנו מציעים להפנות שאלה אל הסבלים מה כמות השעות שהם משערים ש הובלות הדירה תארוך ע"מ לדעת כמה תשלמו על שירות ההנפה, ויהיו כאלה שגם יוכלו להפגיש אתכם עם הצעה עם דגש על הפרטים הקטנים במקרי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

שינוע דירות יחד עם מנוף הופכת את ההובלה לחסכוני פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר עלות שירותי מנוף לשינוע בתים? במידה וכן, אנו מציגים לכם את מה שעליכם לזכור! השכרה של שירות השכרת המנוף הינה אקסטרה לשעה של סבלות. המחיר בלתי יציב לפי שעות בהן ייעשה השתמשות במנוף, מאיזו קומה בדיוק יקחו את הציוד ומהי הקומה אליה לשאת את האיבזור בנקודת היעד. להצעת מחיר מפליאה ונורמלית הרימו אלינו טלפון! מתחייבים לטיפול טוב ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *