הובלת דירה עם מנוף בברכה

קלות, יעילות ובטיחות: הובלת דירתכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, בזמן שאתם מעוניינים בלקבל שירות של שינוע, היה גלוי שיגיעו מזיזים שישאו על גופם את טובי החומרים שברשותכם. סיבה מספר אחת: נבהלתם למקצוען אחרי הכל, הפריטים שלכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שחרדתם לפריטים שלכם אשר עשויה להישרט ולהיקרע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בברכה” שמחים לעדכן על תקופה מחודשת של מעברי דירה: הובלת דירה תוך שימוש במנוף בעלות מצוינת.

  • שריינו הנפה להובלה של דירה קטנה בעלויות הכי טובות!
  • העברות בית יחד עם מנוף מחיר ראשוני של 280 שקלים
  • אופציה: הזמנה של שירותי העברות תוך שימוש במנוף בתוך אותה יממה
  • עבודות פירוק ואריזה (פלוס תעריף)
  • השכרת מנוף העברות בתים פרטיים לדירות בקומה 7 ומעלה עד הקומה האחרונה
  • להשגת התייעצות והצעת מחיר בטלפון:

העברת בתים פרטיים בהזמנת מנוף בברכה

מה ההיגיון לפיו אנחנו מציעים להתחיל הובלות דירות בהזמנת מנוף?

אז ההסבר בגינו חכם יהיה לקיים הובלות בית יחד עם מנוף הרמה זה יותר מכל מהסיבה שהיא הופכת את ההובלה לזריזה ומוגנת. כלל החפצים שברשותכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים ללוקיישן שהוחלט בתור היעד. כמו כן, ישנם כמות מכובדת של פריטים שחוברו ונכון לעכשיו לא קל להעבירם בדלת / חדר המדרגות, ואף בסיטואציות כדוגמת זה קריטי לקחת שירות של השכרת מנוף להובלה של דירת חדר בעיר ברכה. קל להתייעץ איתנו אודות הזדקקות הטיפול והכנתו לסוג מעברכם. קל לקחת הובלות דירות עם הובלת דירה עם מנוף בברכה בתשלום משתלם אצלנו באתר.

באיזה אופן בוחרים שירותי הנפה להעברה של דירות בברכה?

יש 2 סוגים של שירותי מנוף למעברים, ולרוב המובילים יבחרו במקומכם בסגנון המנוף הכי טוב לשינוע מיד אחרי שתביאו להם טלפון שלכם על תכולתכם שהחלטתם להוביל והמקום לשם ו/או ממנו ישונעו. אמנם ראוי שאף הינכם תכירו את הפונקציות ותזכרו מתי בוחרים באילו סוגים של מנוף. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג הפריטים שיש ביכולתם לסחוב, משקלם והגובה שממנו או אשר לשם צריך לבצע את ההעברה.

אופן המנוף: מנוף עגורן נייד משאית שירותי מנוף מעבר באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מלכדים כבלים ואיתם מגביהים רהיטים ודברים בעלי משקל גדול. נעזרים בו כשנצרכים להוביל מרכולת מעל למשטח / שמעבירים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופי הליפט: מנוף סולמימדובר בליפט מינימלי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות דוכן שעל גבי זה קל להתייצב ולהעמיס פריטים, והיא למעשה יורדת ועולה כמו מעלית. נעזרים בו כאשר יש צורך לבצע הובלת דירות בקצב מרשים, שכן אין חובה באירגונים ספיישל בטרם הרמת הפריטים עליו, וכאשר מעבירים מקומה גבוהה יש בכוחו לנסוק עד לקומה ה-16 במקום מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים להטמיע בראש כשדורשים להיעזר בשירותי מנוף,

לא מכל דירה אפשר לקחת רהיטים בעזרת מנוף. זכרו להסתכל שבאמתחתכם חלון ענק דיו שאיתם אפשר להוציא את הפריטים והמכשירים החשמליים לחלק החיצוני אל עבר כביש, ובמקרה שאין בנמצא פתח בסגנון, הובלה של בית יחד עם מנוף תהיה בלתי ניתנת לביצוע. באופן טבעי, אע"פ כן, במקומות ישראליים ישנן גזוזטרות בחדר המרכזי / לפחות צוהר ענקי, ועל-מנת שתתאפשר גישתיות לטעינה על גבי ליפט שינוע טוב יהיה לנייד כל דבר לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף השינוע. העבודה הזו יוצאת לפועל כמובן דרך הסבלים.

מהי עלות הנפה לכל שעה?

שלא בדומה למקרה שבו מוצעים עם הצעה לעלות על מעבר מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמצרפים את המנוף למעבר מצופה לשלוף את הארנק עבור איש שמפעיל את המנוף לפי שעות בהן הוא עבד. בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהעברה תמחור ייגבה בצורה הומוגנית, וידרוש מכם עלות של 250 – 440 ₪ לכל סגנון של מעבר. פשוט להפנות קושיה אל אנשי ההובלה מה מספר השעות שהם מניחים ש ההובלה תימשך על מנת לקלוט כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות המנוף שלנו, ויהיו כאלה שאף יש להם את האופציה להצמיד לכם הצעה עם דיוק רב במקרים של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

מעבר דירה עם מנוף עושה את המעבר ליקר יותר?

הינכם חושבים לגבי תעריף הנפות למעברים? במקרה שכן, הבאנו בפניכם את מה שעליכם להבין! השכרת שירות ההנפה היא בעצם הוספה עבור שעת סבלות. התעריף הפכף על-פי שעות בהן יופעל עיסוק במנוף, מהי הקומה אשר ממנה להוריד את התכולה ומהי הקומה אליה יועלו האביזרים במיקום שבחרתם. להצעת מחיר מפתיעה וסבירה התקשרו אלינו! מבטיחים מענה מומלץ ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *