הובלת דירה עם מנוף באיתמר

נוחות, קצב והגנה: העברה של דירתכם עם מנוף עד היום, בעת שאתם נצרכים ללתפוס לכם טיפולי שינוע, לא היה ספק שיעשו דרכם מזיזים שיסחבו על גבי הגב שלהם את מיטב הדברים שבבעלותכם. סיבה א': התחלחלתם לבעל העסק אחרי הכל, פריטיכם כבדי משקל, ומצד שני חששתם לתכולה שלכם שעלולה ליפול ולהיפגע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף באיתמר" שמח לספר על תקופה טרייה של הובלות: העברת דירה בעזרת מנוף בעלות הוגנת.

  • הזמינו מנוף הרמה להעברת דירה במחיר הכי זול!
  • הובלות של דירות מגורים תוך שימוש במנוף מחיר התחלתי של 260 שקלים
  • אצלנו זה אפשרי: הזמנה של מובילי דירות בעזרת מנוף בתוך 24 שעות
  • עבודות אריזה (פלוס תשלום)
  • הנפה העברת משרדים ודירות לבניינים רבי קומות וכלה בקומה 19
  • בואו להשיג התייעצות והצעת מחיר התקשרו:

שירותי הובלת דירה עם מנוף באיתמר

מאיזו סיבה שכדאי להתחיל הזזה של בתים עם מנוף?

אם כן, ההצדק בשלו חכם יהיה להוציא לפועל הובלת דירות יחד עם מנוף הרמה היא עם דגש מפני שהיא בעצם עושה את ההובלה לחטופה וממוגנת. כל הציוד והפריטים שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל הנקודה שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, יש אף הרבה מאוד רהיטים שחוברו ונכון לעכשיו לא יצליחו להניעם בפתח הבית ולחלופין איזור המדרגות, ואף בסיטואציות בסגנון קריטי לקחת שירות של הנפה להעברת דירות קטנות בעיר איתמר. תוכלו להתייעץ איתנו אודות חיוניות המענה והאופטימיזציה שלו למין ההובלה שאתם עושים. קל לקחת הובלה של דירות בעזרת אתר "הובלת דירה עם מנוף באיתמר" בתשלום נמוך ומשתלם באתרנו.

איך מתקשרים לשירותי מנוף לשינוע דירה באיתמר?

יש 2 סוגים של שרותי מנופים המיועדים להובלה, ולרוב המובילים יבררו לנוחיותכם במנוף הכי תואם להעברה מיד לאחר שתספקו להם פרטים על התכולה שבתכנון שלכם להוביל והלוקיישן לשם ולחלופין משם יועברו. ועם זאת, קריטי שהינכם תהיו בהיכרות עם האופציות ותזכרו באיזה מצבים שוכרים באילו סוגי מנוף הרמה. להבחין בין השניים ניחן באופי החפצים אשר ביכולת שלהם לסחוב, המשקל שלהם וגובה הקומה ממנה או אשר אליה צריך לקחת את הדברים.

מבנה הליפט: עגורן נייד משאית הנפה שירותי הובלה באה עם עגורן מורכבת על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מלכדים שלשלות ואיתם סוחבים תכולה ודברים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשחייבים להעביר דברים מעל למשטח ו/או שמזיזים פריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף סולםזה מנוף בינוני שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו בימה ששם קל לעמוד ולשאת כל תכולה, וזה למעשה יורד ועולה כדוגמת שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר צריך להתחיל הובלת דירות בלי עיכובים כלל, שכן לא צריך אירגונים ספיישל בטרם העמסת ציוד העבודה על גבו, וכשמובילים מקומה גבוהה הוא עלול לנסוק עד לקומה ה-16 בבית מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר ראוי לא לשכוח כאשר נצרכים להשיג השכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה אנו מציעים לקחת כל פריט במנוף. עליכם לברר שמצוי אצלכם צוהר רחב דיו אשר דרכו תוכלו להוציא את הפריטים והציוד ומוצרי החשמל אל החלק החיצוני אל כביש, ונניח ואין לכם צוהר מסוג זה, הובלת דירות עם מנוף תתגלה כבלתי אפשרית. ברוב הפעמים, אע"פ כן, בבניינים ישראליים ישנן אכסדראות בחדר המרכזי או לכל הפחות צוהר מכובד, ובמטרה שתתאפשר זמינות לנשיאה על גבי ליפט שינוע רצוי להזיז כל חפץ לסלון ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. מלאכת ההובלה המדוברת יוצאת לפועל מן הסתם בידי המשנעים.

כמה עולה הנפה לכל 60 דקות?

שלא בדומה למקרה שבו מקבלים הצעה לעלות על מעבר מבלי שימוש במנוף, כשמכניסים את שירות ההנפה להובלה נוהגים לתת שכר למי שמפעיל את המנוף בהתאם לשעות עבודתו. לכן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחירון יילקח הומוגני, ויעלה 250 – 410 ₪ עבור כלל סוגי המעבר. תהיה לכם את האופציה לחקור את אנשי ההעברה כמה זמן הם מעריכים ש המעבר תארך בשביל לתפוס כמה תבזבזו על השירות של המנוף, ויהיו כאלה שאף יש לכם ידע ויכולת לתת לכם הצעת עלות עם דקדוק רב במצבי שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר בית תוך שימוש במנוף עושה את ההעברה לפחות זול?

גם אתם תוהים אודות עלות מנוף להעברת דירה? במקרה שכן, אנו מציגים לכם את כל אשר שאתם נדרשים לזכור! השכרה של השירות של המנוף הינה הוספה לשעה של סבלות. התמחור הפכף על-פי זמן בו יתבצע השתמשות במנוף, מאילו קומות מורידים את התכולה ומהי הקומה אליה לשאת את התכולה בנקודת הסיום. לקבלת הצעה מפליאה וחסכונית צלצלו אלינו! אנו מתחייבים לשירות ענייני ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *