הובלת דירה עם מנוף בשער העמקים

נוחות, קצב ואבטחה: העברות דירתכם עם מנוף עד היום, כאשר הייתם נצרכים ללהזמין שירותי ההובלה, מבחינתכם היה מובן שיעשו דרכם סבלים שיאחזו על גבי הגב שלהם את פסגת החפצים אשר שייכים לכם. מחד גיסא: קפאתם למומחה שכן תכולת הדירה שלכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שחששתם לפריטים שלכם שעשויה להיהרס ולהיקרע. אתר “הובלת דירה עם מנוף בשער העמקים” שמחים ליידע על עידן חדש של הובלה: מעבר בית יחד עם מנוף בעלויות נפלאות.

  • הזמנת שירותי הנפה להעברת דירה בעלויות הוגנות!
  • העברה של בתים פרטיים תוך שימוש במנוף רק 330 ₪
  • אנחנו מציעים הזמנה של שירותי העברות יחד עם מנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של אריזה (תוספת תשלום)
  • שירותי מנוף הובלות של בית לבניינים גבוהים וזאת עד בקומה 17
  • לקבלת להתייעץ והצעה לעלות הרימו טלפון:

שינועי בתי מגורים תוך שימוש במנוף באיזור שער העמקים

למה מומלץ לקיים הובלות דירות תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, הרציונל עקב כך אנחנו מציעים לקיים הובלת דירות בעזרת מנוף הרמה זה בעצם עם דגש שכן היא הופכת את מעברי הדירה לשאינה מתעכבת ומאובטחת. כלל החפצים והציוד שברשותכם מונחים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל הנקודה שבחרתם בתור היעד שלכם. יחד עם זאת, יש אף המון כל הובלה שהורכבו ונכון לעכשיו לא קל להוביל אותם דרך הדלת ולחלופין המסדרון אצלכם, וגם כן במצבים בסגנון רצוי להיעזר בעבודות מנוף לשינוע דירות בשער העמקים. תוכלו לעשות שיחת ייעוץ על נחיצות השירות וההתאמה שלו למין הובלתכם. ניתן לבחור העברה של דירה עם אתר "הובלת דירה עם מנוף בשער העמקים" בתעריף משתלם אצלנו באתר.

מהי הדרך בה רוצים דווקא הנפות להעברה של דירה בעיר שער העמקים?

יש אף 2 סוגים של מנופים להובלה, וברוב הפעמים, אנשי ההעברה יבררו למענכם בסגנון המנוף הכי כדאי להובלה מיד אחרי שתספקו להם מספר טלפון על כל הציוד שברצונכם לקחת והאיזור לשם או לחלופין ממנו מעבירים אותם. ואף על-פי כן, אנחנו ממליצים שהינכם תהיו בהיכרות עם היכולות ועליכם לדעת מתי לוקחים באילו מינים של מנוף הרמה. להבחין בין השניים מתבטא באופיים של הפריטים שיש ביכולתם לשנע, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או שאליה אמורים לשנע.

סוג הליפט: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף שינוע מגיעה עם זרוע מנוף מורכבת על גבה, שהוא ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מחברים חרצובות ובעזרתם מגביהים ריהוט ודברים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כשיש צורך להוביל סחורות על משטחים ולחלופין שמזיזים רהיטים וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופי המנוף: ליפט סולםזהו מנוף הרמה קטנטן שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות בימה שעליה אפשר להיעמד ולהעמיס פריטים, וזה למעשה יורד ועולה כמו מעלית בבניין. מבצעים איתו פעולה כשחייבים להוציא לפועל הובלת דירות באופן מהיר, שכן אין חובה בהתארגנויות ספיישל לפני נשיאת כלי המלאכה על גבו, ואם נעביר מקומה 5 ומעלה הוא מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר כדאי להטמיע בראש כאשר צריכים לבחור מנוף הובלות,

לא מכל דירה אפשר להוביל פריטים ע"י מנוף. לא לשכוח להסתכל שבאמתחתכם אשנב נרחב כראוי שדרכו קל להוציא את הרהיטים והציוד והחשמליים החוצה לכיוון הכביש, ובמידה ולא קיים פתח שכזה, מעבר בהזמנת מנוף תהפוך לא ריאלית. ברוב הפעמים, אולם, בדירות ובתים ישראליים יש בנמצא סטווים בחדר המרכזי ולחלופין מינימום צוהר מכובד, וכדי שתהיה אופציה לנשיאה על גבי מנוף הובלה רצוי להעביר כל פריט לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף השינוע. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת תיעשה מן הסתם ע"י הצוות.

כמה תשלמו על שירותי מנוף פר 60 דק'?

בניגוד לסיטואציה שמשיגים הצעה על מעבר מבלי שימוש במנוף, כשמכניסים את המנוף לפרוצדורה מקובל להוציא כספים על איש המנוף בקורלציה לשעות עבודתו. על-כן על מעברים בעזרת ליפט מחיר יהיה באופן מאוחד, ויתומחר 280 – 430 שקלים חדשים עבור כלל סגנונות ההובלות בית. אנו מציעים לתשאל את אנשי המקצוע כמה זמן הם מעריכים ש הובלת הריהוט והציוד תארוך במטרה לקלוט כמות הכסף שתבזבזו על שירות השכרת המנוף, ויהיו כאלה שגם יהיה להם את היכולת לתת לכם הצעה עם דגש על הפרטים הקטנים בסיטואציה של העברות בעזרת מנוף הרמה סגוליות.

האם הובלת דירה בעזרת מנוף הופכת את מעבר הדירה לבלתי משתלם?

הינכם חושבים על תעריף שירותי מנוף לשינוע? במידה וכן, אנו מציגים לכם את כל אשר שאתם נדרשים לזכור! השכרה של המנוף היא בעצם תוספת לשעה של שינוע. התעריף משתנה בהתאמה לדקות בהן יתקיים שימוש במנוף, מאיזה קומה יורדו התכולה ומהי הקומה אשר אליה להרים את החפצים ביעד. כדי לשמוע הצעה שלא ציפיתם לה ונורמלית הרימו אלינו טלפון! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג לטיפול טוב ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *