הובלת דירה עם מנוף בשדה יצחק

נוחות, מהירות ואבטחה: הובלת בית המגורים שלכם יחד עם מנוף עד היום, ברגע שהייתם תרים אחר להזמין שירות של מעבר, לא היה ספק שיובאו אליכם מזיזים שירימו על גבי הגב שלהם את מיטב האיבזור אשר בבעלותכם. סיבה #1: פחדתם לסבלים כי אחרי הכל, רהיטיכם בעלי משקל רב, ומנגד יגורתם לרהיטיכם אשר מסוגלת להיהרס ולהיקרע. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בשדה יצחק" מחויכים לספר על תקופה טרייה של מעברים: שינוע בתים בעזרת מנוף במחירים נמוכים.

  • קבלו הנפות להובלה של דירת חדר במחיר הכי טוב!
  • הובלות של דירות מגורים בהזמנת מנוף מחיר ראשוני של 280 ש”ח
  • אנחנו מציעים הזמנה של שירותי העברת דירה יחד עם מנוף מהרגע להרגע
  • טיפולי אריזה (פלוס מחיר)
  • השכרת מנוף הובלות של בתים פרטיים לבניינים גבוהים עד קומה 18
  • לקבלת ייעוץ והצעת עלות אנו בטלפון:

הובלות של בית תוך שימוש במנוף בעיר שדה יצחק

מה ההיגיון לפיו אנחנו מציעים לבצע הובלת דירה עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההצדק בזכותו כדאי לבצע הובלת דירות בעזרת הנפה היא בדגש בגלל שהיא בעצם עושה את הובלות הרהיטים לשאינה מתעכבת וממוגנת. כלל החפצים שברשותכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים למקום שהוחלט בתור היעד. בנוסף, יש גם לא מעט רהיטים שנבנו ונכון לעכשיו לא פשוט להובילם בפתח הבית ו/או חדר המדרגות, ואף בסיטואציות כדוגמת זה כדאי לבחור טיפולי הנפות להעברת דירות קטנות בשדה יצחק. ניתן לעשות ייעוץ עם מומחה על הכרח הטיפול והאופטימיזציה שלו למין מעברכם. אנו מציעים לבקש הובלות דירה עם הובלת דירה עם מנוף בשדה יצחק במחיר שווה לכל נפש אצלנו.

מהי השיטה בה עושים בחירה במנוף להעברה של דירה בשדה יצחק?

יש שני סוגי שירותי מנוף המיועדים להובלה, ולרוב אנשי המקצוע יבררו למענכם בסגנון המנוף הכי כדאי להעברה קצת אחרי שתביאו להם פרטים ומידע נוסף על כל החפצים שבתכנון שלכם לקחת והאיזור לשם או לחלופין ממנה מעבירים אותם. עם זאת, קריטי שהינכם תכירו את הפונקציות ועליכם לדעת באיזה מקרים לוקחים באילו סוגי מנוף הרמה. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בסוג החפצים שהם מסוגלים לשאת, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה ולחלופין אשר אליה צריך לבצע את ההעברה.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד טנדר או משאית הנפות מעבר באה כולל זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מלכדים כבלים ועמם מגביהים ריהוט וחפצים בעלי משקל רב. משתמשים בו כשצריך להזיז רהיטים על-גבי משטח / שמובילים דברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופיו של הליפט: מנוף סולמיאנו מדברים על מנוף קטנטן שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו מצויה קתדרה ששם ניתן לעמוד ולהרים רהיטים, וזה יורד ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. נעזרים בו כשרוצים להתחיל הובלות בית זריז, כי אין צורך באירגונים ספיישל לפני נשיאת האביזרים על גבו, וכשמעבירים מקומה שאינה נמוכה הוא מסוגל לטפס עד לקומה ה-16 במקום מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי לא לשכוח כשנצרכים להיעזר בשירותי הנפה,

לא מכל דירה אנו מציעים לקחת פריטים על-ידי ליפט. מחובתכם לוודא שיש ברשותכם חלון רחב דיו שדרכו תוכלו להוציא את הרהיטים ומכשירי החשמל החוצה לעבר כביש, ובמקרה בו אין לכם חלון כדוגמת זה, הובלות בית בהזמנת מנוף תתגלה כמחוץ לתחום. ברוב המקרים, אמנם, בבניינים ישראליים יש בנמצא גזוזטרות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות פתח עצום, ועל-מנת שתתאפשר גישה לנשיאה על גבי ליפט הובלה חובה להעביר כל מוצר לחדר המרכזי ומנקודה זו אל המנוף. כל הפרוצדורה המדוברת תבוצע כצפוי דרך הצוות שלנו.

כמה נשלם על השכרת מנוף פר 60 דקות?

בניגוד לסיטואציה שבה משיגים הצעת מחיר על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מכניסים את המנוף להובלה של דירה הדבר המקובל הוא להיות מחויבים לנהג המנוף בהתאם לשעות עבודתו. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחירון יחושב הומוגני, וידרוש מכם עלות של 270 – 430 שקלים חדשים לכל סוג של העברה. אפשר להפנות שאלה אל הפועלים כמה שעות הינם חושבים ש הובלות הדירה תארך על מנת להתוודע לכמה תשלמו על שירות ההנפה, ויש מהם שאפילו יהיו מסוגלים להפגיש אתכם עם הצעה מדויקת במקרה של הובלות מנוף ייחודיות.

מעבר דירה יחד עם מנוף הופכת את הובלת הדירה למשתלם פחות?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים על עלות שירותי הנפה להעברת דירה? במצב שכן, אנו מביאים בשבילכם את כל מה שאתם זקוקים להבין! השכרה של השירות של המנוף היא אקסטרה לשעה של שינוע. מחירנו תנודתי ע"פ שעות בהן יתבצע התעסקות עם המנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את הציוד ולאיזו קומה בדיוק לשאת את האיבזור במיקום שבחרתם. כדי לקבל הצעה מפליאה והוגנת אנחנו כאן! נדאג למענה טוב ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *