הובלת דירה עם מנוף ברמת ישי

קלילות, קצב וביטחון: העברה של ביתכם בהזמנת מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הייתם צריכים להזמין טיפולי מעבר, מבחינתכם היה מובן שיובאו אליכם משנעים שירימו על גופם את פסגת הפריטים אשר בבעלותכם. סיבה ראשונה היא: התאבנתם לבעל העסק כי הציוד שלכם כבדים וגדולים, והצד ההפוך של המטבע הוא שיגורתם לתכולת הדירה שלכם אשר עלולה להיהרס ולהיקרע. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ברמת ישי" נרגשים להודיע על תקופה טרייה של הובלה: מעבר בין דירות בהזמנת מנוף בזול.

  • שריינו שירותי הנפה להובלה של דירת חדר בעלויות הכי זולות!
  • שירותי הובלת בתים פרטיים תוך שימוש במנוף רק 300 ש”ח
  • אופציה: קריאה לשירות מעבר דירה בעזרת מנוף מהיום להיום
  • טיפולי אריזה ופירוק (תוספת מחיר)
  • השכרת מנוף העברת דירות מגורים לקומות גבוהות וכלה בקומה 18
  • קבלו עכשיו שיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר משתלמת אנחנו בטלפון:

העברות בתים פרטיים תוך שימוש במנוף ברמת ישי והסביבה

מה ההיגיון לפיו אנחנו ממליצים לקיים הובלת דירה בהזמנת מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההצדק הודות לו אנו ממליצים לקיים הובלת בית עם מנוף  היא בעצם בדגש מהסיבה שזה עושה את הובלת הריהוט והציוד לזריזה ובטוחה יותר. הסחורה שלכם מושמים על המנוף, ועושים דרכם אל המקום שסימנתם כיעד. כתוספת, ישנם לא מעט כל הובלה שחוברו וכעת לא יצליחו להוביל אותם במפתן הבית או המסדרון אצלכם, וגם כן במצבים בסגנון יש להסתייע בטיפולי הנפה להעברת דירה גדולה ברמת ישי. אפשר לעשות שיחת ייעוץ בקשר לחיוניות הטיפול והתאמתו לסגנון הובלתכם. ניתן לקחת העברה של דירה בעזרת אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף ברמת ישי בתשלום מוזל אצלנו באתר.

באיזו דרך רוצים דווקא הנפות להעברה של דירות ברמת ישי והסביבה?

יש אף שני מיני שירותי מנוף של הובלה, ובאופן טבעי, המעבירים ימצאו עבורכם במנוף הכי טוב לשינוע לאחר שתספקו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על הדברים שלכם שהינכם מעוניינים להעביר והסביבה אליה / ממנו מעבירים אותם. ואע"פ כן, יש שגם אתם תכירו את הפונקציות ותדעו באיזה מקרים משתמשים באיזה סוג של מנוף. ההבדל ביניהם מאופיין בסוג הפריטים אשר בכוחם לשאת, כובדם והגובה שממנו / אליה יש צורך להעביר.

אופן המנוף: מנוף עגורן נייד טנדר או מסחרית שירותי מנוף מעבר באה כולל זרוע ענקית מצויה על גבה, ומדובר בזרוע הידראולית שלשם מצרפים כבלים ואיתם סוחבים תכולה ודברים בעלי משקל גדול. נעזרים בו כשחייבים לקחת טובין על משטחים ו/או שמעבירים חפצים ופריטים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סוג מנוף ההרמה: מנוף סולמיזה ליפט זעיר שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. עליו יש במה שעל זה אפשרי להיעמד ולסחוב דברים, וזה בעצם יורד ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. נעשה בו שימוש כשחייבים לבצע הובלת בית בקצב מרשים, כי אין חובה בהתכוננויות ספיישל לפני לקיחת הפריטים על גבו, ובעת שמעבירים מקומה שאינה נמוכה זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבניין מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר יש לא לשכוח כשמבקשים לעשות שימוש בהנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה אנו מציעים להזיז כל פריט בהבאת מנוף. אל תשכחו לוודא שנמצאת אצלכם צוהר עצום דיו שבעזרתו ניתן להעיף את האביזרים והציוד והמכשירים החשמליים החוצה אל עבר כביש, ובמצב בו אין פתח מסוג זה, הובלות בית בהזמנת מנוף תנכח כלא ריאלית. ע"פ רוב, אבל, בבניינים ישראליים מצויות סטווים בחדר המרכזי או לחלופין מינימום פתח עצום, ועל-מנת שתתאפשר נגישות להעמסה על מנוף הובלה צריך להעביר כל פריט לחדר המרכזי ומשם אל המנוף. העבודה הזו נעשית , ודאי, באמצעות הצוות שלנו.

כמה עולה הנפות פר 60 דק'?

בניגוד למצב שמשיגים הצעה לעלות על שינוע ללא מנוף, כאשר מצרפים את שירות המנוף שלנו לשינוע מצופה לתת שכר למנופאי על-פי שעות עבודתו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהובלה תמחור ייגבה בצורה הומוגנית, ויעמוד על 270 – 400 שקלים לכל סוג של העברת דירה. תוכלו לשאול את בעלי המקצוע כמה שעות הינם חושבים ש ההובלות תיקח כדי להתוודע לכמה תבזבזו על המנוף, ויהיו כאלה שאף יש לכם ידע ויכולת להצמיד לכם הצעת עלות בלי טעויות במקרים של העברות בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף הופכת את הובלת הריהוט והציוד לזול פחות?

גם אתם תוהים אודות תעריף הנפה לתנועה בין דירות? במקרה שכן, מולכם כל אשר שאתם נדרשים לזכור! להשכיר שירות המנוף שלנו הינה הוספה עבור שעת שינוע. התעריף דינמי בהתאמה לשעות בהן יתקיים עיסוק במנוף, מאיזה קומה להוריד את הציוד ולאיזה קומה יועלו הציוד בנקודת הסיום. כדי להשיג הצעה שלא ציפיתם לה ונוחה הרימו אלינו טלפון! אנו מתחייבים למענה מצוין ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *