הובלת דירה עם מנוף ברכסים

קלות, יעילות ושמירה: שינוע של הסלון שלכם תוך שימוש במנוף עד היום, כאשר הינכם הייתם מנסים למצוא לתפוס לכם טיפולי מעבר, היה גלוי שיגיעו סבלים שירימו על גבם את פסגת הפריטים אשר בבעלותכם. מחד גיסא: התפחדתם לאיש מקצוע כי תאכלס, פריטיכם בעלי משקל רב, ומהצד ההפוך של המשוואה נבהלתם לרהיטיכם שעלולה להיהרס ולהיקרע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף ברכסים" מאושרים לספר על עידן חדש של מעברים: מעבר בית יחד עם מנוף בעלויות נפלאות.

  • הזמנת השכרת מנוף להעברת דירה גדולה במחירים הכי זולים!
  • שירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף החל ממחיר 280 ₪
  • אנחנו מציעים הזמינו שירותי הובלת דירה תוך שימוש במנוף בתוך 24 שעות
  • שירות של פירוק ואריזה (עוד תעריף)
  • השכרת מנוף הובלות של בית לבניינים רבי קומות וזאת עד בקומה 17
  • כדי לקבל התייעצות והצעת מחיר צלצלו:

העברות משרדים ודירות בהזמנת מנוף ברכסים

מאיזו סיבה שקריטי לבצע מעבר בית בהזמנת מנוף?

אם כן, הצורך בזכותו אנחנו מציעים להתחיל הובלה של בית בעזרת הנפה היא למעשה במיוחד מפני שזה בעצם עושה את ההעברה לחפוזה וממוגנת. כל החפצים שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים למקום שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, יש המוני פריטים אשר חוברו ועכשיו לא ניתן להעבירם במפתן הדירה או איזור המדרגות, וכן בסצנות בסגנון כדאי להזמין שירותי השכרת מנוף להעברת דירה באיזור רכסים. תוכלו לעשות שיחת ייעוץ בכל הנוגע לצורך המענה ולהתאים אותו למבנה מעברכם. אפשר לבחור הובלות דירה בעזרת הובלת דירה עם מנוף ברכסים בעלות ותעריף הוגן פה אצלנו.

איך עושים בחירה במנוף להובלות דירות ברכסים?

קיימים שתי סגנונות מנופים להובלה, ובדרך כלל, הסבלים יקחו בשבילכם בסגנון המנוף הכי יעיל לשינוע מיד אחרי שתתנו להם פרטים ומידע נוסף על כל הפריטים שבתכנון שלכם לשנע והלוקיישן לשם או ממנו יועברו. ואף על-פי כן, חכם יהיה שאפילו אתם, הגולשים, תכירו את האופציות ולא תשכחו מתי בוחרים באילו מינים של מנוף. להבחין בין השניים מתאפיין בסוג הפריטים שיש ביכולתם לשאת, המאסה שלהם וגובה הקומה ממנה או לחלופין אשר אליה ברצונכם להעביר.

אופן המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף שינוע באה עם עגורן מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שאליה מאחדים חבלים ואיתם סוחבים תכולה ודברים כבדי משקל. נעזרים בו כאשר חייבים לנייד פריטים על-גבי משטח או לחלופין שמעבירים רהיטים ודברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופן הליפט: ליפט סולםאנו מדברים על ליפט נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו למצוא פלטפורמה שעליה אפשרי להיעמד ולהעמיס דברים, והיא עולה ויורדת כגון מעלית בבניין. מבצעים איתו פעולה כאשר רוצים להתחיל הובלת בית ללא עיכוב, כי אחרי הכל, לא נדרשות הכנות מיוחדות לפני הרמת הפריטים על גבו, וכאשר נוביל מקומה שאינה נמוכה יש בכוחו לטפס עד לקומה ה-16 במקום מגורים בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור כל הזמן כשרוצים לעשות שימוש בשירותי הנפה,

לא מכל דירה אנו מציעים להעביר כל רהיט ע"י מנוף. אתם צריכים לברר שנמצאת אצלכם פתח ענק כראוי שאיתם פשוט להעיף את האביזרים והציוד והמוצרים החשמליים כלפי חוץ לכיוון הכביש, ובמידה ולא מצוי אשנב בסגנון, שינוע עם מנוף תהיה בלתי אפשרית. לרוב אבל, בדירות ובתים ישראליים ישנן מרפסות בסלון ולחלופין לפחות אשנב גדול, וכדי שתהיה גישתיות לנשיאה על גבי מנוף הרמה ראוי לקחת כל חפץ אל הסלון ומהנקודה הזו מנוף השינוע. כל המעבר שאנו מדברים עליה תצא לפועל כמובן דרך הסבלים.

כמה תעלה מנוף פר שעה?

שלא כמו סיטואציה שבה מקבלים הצעה על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות השכרת המנוף להובלה מקובל לתת שכר לאיש המנוף על-פי שעות בהן הוא עבד. מסיבה זו על שימוש בליפט כחלק מהעברה תעריף יילקח באופן מאוחד, ויצריך מכם לשלם שקל לכל סוג של הובלת בית. אנו מציעים להפנות שאלה אל אנשי ההובלה איזה זמן חושבים ש הובלות הדירה תיקח במטרה לקלוט כמה תבזבזו על שירות השכרת המנוף, וחלקם אף יש להם את האופציה לתת לכם הצעה הוגנת בלי טעויות במצב של שירותים של הובלה בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

שינוע דירות בעזרת מנוף הופכת את ההובלה לעולה יותר כסף?

גם אתם תוהים בדבר עלות מנוף להעברה? בהנחה וכן, מולכם כל מה שאתם זקוקים להבין! השכרת שירות השכרת המנוף היא אקסטרה עבור שעת העברה. התעריף תנודתי ע"פ שעות בהן ייושם עיסוק במנוף, מאילו קומות יורדו הציוד ומהי הקומה אשר אליה לשאת את האיבזור במיקום שבחרתם. לשמיעת הצעה בלתי צפויה ופשוטה הרימו אלינו טלפון! דואגים לטיפול ברמה גבוהה ולתעריף משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *