הובלת דירה עם מנוף בקורנית

פשטות, מהירות והגנה: שירותים של הובלת בית המגורים שלכם בעזרת מנוף עד התקופה האחרונה, בזמן שאתם תרים אחר ליהנות מ שירותי ההובלה, ידעתם היטב שיגיעו פועלים שירימו על גבי הגב שלהם את טובי האיבזור שברשותכם. מצד אחד: חששתם למקצוען שכן הדברים שלכם כבדים, ומנגד התפלצתם לדברים שלכם שעשויה להיהרס ולהיקרע. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בקורנית" מחויכים ליידע על עידן חדש של מעבר: מעבר דירה בעזרת מנוף בעלויות נהדרות.

  • שריינו שירותי הנפה להעברת דירה בעלויות הוגנות!
  • הובלות של בתי מגורים בעזרת מנוף החל מ- 290 ₪
  • אנו מציעים הזמינו מובילי דירות יחד עם מנוף בתוך 24 שעות
  • שירות של פירוק ואריזה (תוספת תשלום)
  • השכרת מנוף שינועי דירות לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • קבלו ייעוץ והצעת מחיר הרימו טלפון:

הובלות של בתים פרטיים תוך שימוש במנוף באיזור קורנית

למה אנו ממליצים לעשות הזזה של בתים עם מנוף?

ובכן, הסיבה העיקרית לרגלו חכם יהיה להתחיל הובלת בית עם מנוף  היא עם דגש מפני שזה בעצם עושה את הובלת הריהוט והציוד ללא ממושכת ובטוחה יותר. כל הציוד והפריטים שלכם מונחים על הזרוע של המנוף, ובתנועה אל המקום בו בחרתם להיות היעד. יתר על כן, ישנם לא מעט דברים שהורכבו ובזמן הזה לא יתאפשר להם להניעם במפתן הבית / המסדרון אצלכם, ובהתאם בסצנות בסגנון אנחנו מציעים לבחור שירות של הנפה להעברת דירה גדולה באיזור קורנית. ניתן לעשות ייעוץ עם מומחה בהקשר לנחיצות השירות וההתאמה שלו למבנה המעבר שאתם מבצעים. יתאפשר לכם להזמין הובלות דירה הודות ל"הובלת דירה עם מנוף בקורנית" במחיר שווה לכל נפש באתר זה.

כיצד מתקשרים להשכרת מנוף להעברה של דירות באיזור קורנית

יש שני סוגי שירותי מנוף למעברים, ובדרך כלל, המובילים יקחו למענכם בסגנון המנוף הכי טוב לפרוצדורה מיד אחרי שתתנו להם עוד מידע ופרטים על התכולה שרצונכם הינו להעביר והסביבה אליה ו/או משם יועברו. אבל אנחנו מציעים שגם אתם תהיו בהיכרות עם האפשרויות ולא תשכחו באיזה סיטואציות שוכרים באילו מינים של מנוף הרמה. אבחנה בין השניים מתבטא באופיים של הפריטים שיש ביכולתם לשאת, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה / לשם ברצונכם להוביל.

מבנה המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית השכרת מנוף הובלות באה עם זרוע ענקית מורכבת על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מאחדים חרצובות ובעזרתם נושאים רהיטים וחפצים בעלי משקל רב. מבצעים איתו פעולה כשנצרך לשנע פריטים על משטחים / שמזיזים רהיטים ודברים במשקל של מעל 400 ק”ג.

סוג המנוף: ליפט סולםזהו מנוף קטנטן שנפתח כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש אלמימר שעליה אפשר לעמוד ולהעמיס ריהוט, וזה למעשה יורד ועולה כגון שירות מעלית. נעזרים בו כשצריך לעשות הובלה זריז, אחרי הכל, אין צורך בהכנות מיוחדות לפני לקיחת כלי המלאכה על גבו, וכאשר מעבירים מקומה 5 ומעלה הוא יכול להגיע עד קומה 15 בבית מגורים מן השורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כאשר נצרכים להשתמש בהנפה,

לא מכל דירה תוכלו להזיז חפצים תוך שימוש במנוף. לא לשכוח לבדוק שקיימים אצלכם פתח רחב דיו שאיתם ניתן להעיף את הרהיטים והחשמליים לחלק החיצוני אל כביש, ובמידה ולא קיים צוהר שכזה, שינוע בהזמנת מנוף תהפוך מחוץ לתחום. באופן טבעי, אולם, בדירות ובתים ישראליים ישנן גזוזטרות בחדר המרכזי ולחלופין לפחות חלון נרחב, ובמטרה שתתאפשר נגישות להעמסה על מנוף הובלה ראוי להעביר כל מוצר אל החדר המרכזי ומנקודה זו אל מנוף השינוע. כל הפרוצדורה המדוברת תתבצע כצפוי בעזרת הפועלים.

מה עלות מנוף לשעה?

בניגוד לסיטואציה בה משיגים הצעת מחיר על העברה ללא מנוף, בעת שמכניסים את השירות של המנוף להעברה מקובל להיות מחויבים לאיש המנוף בהתאם לשעות עבודתו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהובלה תעריף יתבצע באופן מאוחד, וידרוש מכם עלות של 280 – 430 ₪ עבור כלל סגנונות ההובלה. אפשר לחקור את המובילים איזה זמן סוברים ש מעברי הדירה תארך ע"מ לדעת כמה תבזבזו על המנוף, וחלק מהם גם יש להם את האופציה להצמיד לכם הצעת מחיר ללא סטיות במצבים של העברות בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר בין דירות בעזרת מנוף עושה את מעבר הדירה לחסכוני פחות?

גם אתם תוהים על עלות שירותי מנוף להעברה? בהנחה שכן, הבאנו לכם את כל מה שעליכם לזכור! השכרה של השירות של המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה עבור שעת סבלות. התעריף בלתי יציב בהתאמה לזמן בו ייושם השתמשות במנוף, מאיזה קומה מורידים את הציוד ולאיזו קומה בדיוק יועלו האביזרים במקום אליו נוסעים. לקבלת הצעה מדהימה וחסכונית התקשרו אלינו! נדאג למענה ענייני ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *