הובלת דירה עם מנוף בעתלית

פשטות, זריזות ושמירה: הובלת הסלון שלכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הינכם הייתם נצרכים ללהזמין טיפולי שינוע, ידעתם שיסעו מעבירים שיסחבו על הגב שלהם את מיטב האביזרים שברשותכם. מצד אחד: התפלצתם לאיש מקצוע כי החפצים שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני חששתם לתכולה שלכם אשר עשויה להישבר ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעתלית" גאים להודיע על תקופה טרייה של מעברים: מעבר דירות יחד עם מנוף בתעריף לכל כיס.

  • הזמנה של מנוף הרמה לשינוע דירות בעלויות הכי זולות!
  • העברת בתי מגורים יחד עם מנוף החל מ- 260 ₪
  • אנחנו מציעים הזמנה של שירותי העברות עם מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • טיפולי אריזה (עוד מחירון)
  • השכרת מנוף העברות דירה לדירות בקומה גבוהה עד קומה 19
  • בואו להשיג התייעצות ולהצעה הוגנת צלצלו:

העברת בית בהזמנת מנוף בעתלית והסביבה

מה ההיגיון לפיו אנו ממליצים לבצע מעבר של בית בעזרת מנוף?

אם כן, הסיבה העיקרית לרגלו ראוי לעשות הובלה של בית עם מנוף  זה למעשה יותר מכל כי זה בעצם עושה את ההובלות לחפוזה ומוגנת. כל החפצים שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל הלוקיישן שהוחלט בתור היעד. במקביל, יש גם מלא כל הובלה אשר צורפו ונכון לעכשיו לא פשוט להובילם בפתח הבית / המסדרון אצלכם, ובהתאם בסיטואציות בסגנון יש לבחור עבודות שירותי הנפה להובלה של דירה קטנה בעיר עתלית. אנו מציעים להתייעץ איתנו בהקשר לכורח הטיפול והאופטימיזציה שלו לסוג המעבר שלכם. יתאפשר לכם לבחור הובלות דירה עם הובלת דירה עם מנוף בעתלית בעלות ותעריף שווה לכל נפש כאן.

באיזה אופן עושים בחירה בהנפות לשינוע דירה בעתלית והסביבה?

קיימים 2 סוגים של שירותי מנוף של הובלה, וברוב הפעמים, הסבלים יבחרו בשבילכם במנוף הכי תואם להובלה מיד אחרי שתספקו להם פרטים ומידע נוסף על הדברים שלכם שהינכם רוצים להעביר והמיקום שאליו או ממנו מעבירים אותם. ועם זאת, כדאי שגם אתם תדעו על האפשרויות ועליכם לדעת מתי לוקחים באילו סוגי מנוף הרמה. ההבחנה בין השניים מאופיין בסוג הפריטים שביכולתם לשנע, כובדם וגובה הקומה ממנה / אשר אליה יש צורך להוביל.

אופן המנוף: עגורן נייד משאית שירותי מנוף הובלות באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מצרפים חבלים ודרכם נושאים תכולה ודברים בעלי משקל גדול. משתמשים בו כשצריך לקחת מרכולת על משטחים או לחלופין שמזיזים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופי מנוף ההרמה: מנוף סולםזהו מנוף נקודתי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומתנשא לגובה רב. על גביו מצויה קתדרה שעל זה אפשר לעמוד ולסחוב תכולה, וזה למעשה יורד ועולה כמו למשל ליפט בחדר המדרגות. נעזרים בו כשנצרך לעשות הובלה בזריזות, אחרי הכל, אין צורך בהתארגנויות ספיישל בטרם לקיחת הדברים על גבו, וכאשר נרצה להזמין הובלה מקומה 5 ומעלה יש בכוחו להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור תמיד כשנצרכים להזמין הנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה תוכלו לקחת פריטים תוך שימוש במנוף. מחובתכם להסתכל שמצוי אצלכם חלון ענק דיו אשר איתו תהיה לכם את האופציה להעיף את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל עבר כביש, ובמידה ואין בנמצא חלון מסוג זה, שינוע תוך שימוש במנוף תהיה לא ריאלית. ברוב המקרים, אולם, במקומות מגורים במדינה יש מרפסות בסלון ולחלופין לכל הפחות צוהר רחב, וע"מ שתתאפשר אופציה להעמסה על מנוף שינוע חכם להזיז כל מוצר אל החדר המרכזי ומהנקודה הזו המנוף. כל ההעברה המדוברת נעשית מן הסתם דרך הסבלים.

כמה עולה הנפה לכל 60 דק'?

שלא בדומה למצב אשר בו מוצעים עם הצעת מחיר על מעבר בלי שימוש בליפט, כשמצרפים את שירות השכרת המנוף להעברה מה שמקובל זה לתת שכר לאיש שמפעיל את המנוף על-פי שעת עבודה שלו. לכן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחירון יהיה בצורה מאוחדת, ויעמוד על 250 – 440 ₪ עבור כלל סגנונות ההובלה של בית. ניתן לשאול את אנשי ההעברה מה כמות השעות שהם מניחים ש הובלות הרהיטים תארך ע"מ לקלוט כמה תצטרכו לשלם על המנוף, וחלקם אפילו יוכלו לספק לכם הצעת עלות בלי טעויות במצב של העברות בעזרת מנוף הרמה מיוחדות.

האם הובלת דירה בעזרת מנוף הופכת את השינוע לחסכוני פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים על תעריף השכרת מנוף לשינוע? בהנחה שכן, אנו מציגים לכם את כל מה שעליכם לזכור! להשכיר שירות השכרת המנוף היא הוספה לשעה של שינוע. התמחור משתנה בקורולציה לזמן בו ייושם שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה יורדו האביזרים ומאילו קומות יקחו את התכולה ביעד. כדי לקבל הצעה מדהימה ופשוטה דברו איתנו! אנו מתחייבים לשירות מצוין ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *