הובלת דירה עם מנוף בעמיקם

נוחות, יעילות ואבטחה: העברות הסלון שלכם בעזרת מנוף עד היום, כשהייתם מחפשים להזמין שירות של מעבר, ידעתם שיעשו דרכם מעבירים שישאו על גבם את מיטב החומרים אשר בבעלותכם. מצד אחד: התחלחלתם לאיש מקצוע אחרי הכל, התכולה שלכם בעלי משקל גדול, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתאבנתם לרהיטיכם אשר מסוגלת להיקרע ולהישרט. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעמיקם" שמח לבשר לכם על עידן חדש של מעבר: הובלת דירה תוך שימוש במנוף בעלות מצוינת.

  • קבלת מנוף הרמה להובלה של דירה קטנה במחיר הכי טוב!
  • שינועי בתי מגורים תוך שימוש במנוף מחיר ראשוני של 310 שקלים
  • אופציה לשריינו שירותי העברת דירה תוך שימוש במנוף מהיום להיום
  • שירותי אריזה ופירוק (פלוס מחירון)
  • מנוף העברה של דירות לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 18
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ והצעה הרימו טלפון:

העברות דירות מגורים תוך שימוש במנוף בעיר עמיקם

מאיזו סיבה שאנו ממליצים לבצע מעבר בית יחד עם מנוף?

בואו ניגש לעניין, הצורך הודות לו אנחנו מציעים לקיים הובלות בית בעזרת מנוף הרמה זה עם דגש כי זה בעצם עושה את השינוע ללא ממושכת ומוגנת. הסחורה שלכם מונחים על הזרוע של המנוף, ונעים אל הלוקיישן שסימנתם כיעד. במקביל, יש אף הרבה מאוד ריהוט שנבנו ובזמן הזה לא פשוט להובילם במפתן ולחלופין המסדרון אצלכם, וגם בסצנות כדוגמת זה רצוי לקחת טיפולי שירותי הנפה לשינוע דירות באיזור עמיקם. פשוט לעשות ייעוץ עם מומחה בקשר לתלות הטיפול וההתאמה שלו לסוג ההובלה שלכם. תהיה לכם את האופציה לדרוש הובלות דירה יחד עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בעמיקם בתמחור נמוך ומשתלם באתרנו.

איך לוקחים הנפה להעברה של דירות בעמיקם והסביבה?

קיימים שני סוגי שירותי הנפה למעברים, וברוב המקרים, אנשי המקצוע יבררו בשבילכם במין המנוף הכי נכון להובלה קצת אחרי שתתנו להם מידע נוסף על כל האבזור שהינכם בוחרים לנייד והאיזור לשם / ממנו יועברו. אבל חכם יהיה שאף הינכם תהיו בהיכרות עם האופציות ותזכרו באיזה מצבים משתמשים באילו מינים של מנוף הרמה. אבחנה בין השניים בא לידי ביטוי בסוג החפצים אשר בכוחם לשאת, כובדם וגובה הקומה ממנה / לשם צריך לבצע את השינוע.

מבנה הליפט: עגורן נייד מסחרית השכרת מנוף העברה באה כולל עגורן מורכבת על גבה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים שלשם מצרפים חרצובות ובאמצעותם סוחבים חפצים ופריטים כבדי משקל. נעזרים בו כשיש צורך להוביל סחורות על-גבי משטח ולחלופין שמובילים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופי מנוף ההרמה: מנוף לדרזהו מנוף זעיר שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא דוכן שעל זה ניתן להתייצב ולהרים ריהוט, וזה יורד ועולה כדוגמת מעלית בבניין. מבצעים איתו פעולה כשיש דרישה להוציא לפועל הובלה של בית במהירות, כי אחרי הכל, אין צורך בהתכוננויות ספיישל לפני לקיחת הכלים על גבו, ואם נבצע מעבר מקומה 5 ומעלה יש ביכולתו להגיע עד קומה 15 בלוקיישן מהשורה.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לא לשכוח כשצריכים להסתייע בהשכרת מנוף,

לא מכל דירה אפשר להזיז כל חפץ במנוף. עליכם לבדוק שקיימים אצלכם צוהר עצום כראוי אשר דרכו תוכלו להעיף את הפריטים והציוד והמוצרים החשמליים לחלק החיצוני לעבר כביש, ובסיטואציה בה אין בנמצא צוהר בסגנון, הובלות בית בהזמנת מנוף תהפוך בלתי ניתנת לביצוע. ברוב הפעמים, אמנם, בדירות ובתים במדינה מצויות טראסות בחדר המרכזי ולחלופין לכל הפחות פתח ענקי, וע"מ שתתאפשר גישה להטענה על גבי מנוף הובלה יש להעביר כל מוצר לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל המנוף. העבודה הזו יוצאת לפועל כמובן בעזרת הצוות כולו.

כמה נשלם על מנוף פר 60 דק'?

בניגוד למצ בו מקבלים הצעת עלות על מעבר מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמצרפים את שירות השכרת המנוף להובלה מצופה לתת שכר למנופאי על-פי שעות בהן הוא עבד. אז בגלל זה על העברות בעזרת ליפט מחיר יהיה בצורה הומוגנית, וידרוש מכם עלות של 300 – 420 שקלים עבור כלל סוגי ההעברת דירה. קל לחקור את הסבלים איזה זמן מעריכים ש ההעברה תארוך ע"מ לדעת כמה תשלמו על שירות השכרת המנוף, וחלק מהם גם יהיה להם את היכולת לספק לכם הצעה בלי טעויות במצבים של שינוע בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

העברת דירה יחד עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לחסכוני פחות?

הינכם מהרהרים לגבי מחירון מנוף למעבר הדירה? בהנחה וכן, מולכם כל מה שאתם נדרשים להבין! השכרת שירות השכרת המנוף הינה תוספת לשעת עבודה. המחירון תנודתי ע"פ דקות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את התכולה ולאיזו קומה בדיוק מעלים את הציוד במקום אליו נוסעים. להצעת מחיר מפליאה וחסכונית דברו איתנו! אנחנו מתחייבים למענה מקצועי ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *