הובלת דירה עם מנוף בעין מאהל

קלילות, קצב וביטחון: העברת הבית שלכם תוך שימוש במנוף עד כה, בעת שאתם תרים אחר להזמין עבודות שינוע, היה גלוי שיובאו אליכם מובילים שיאחזו על גבי הגב שלהם את טובי הכלים שבבעלותכם. סיבה #1: נבהלתם למוביל כי פריטיכם כבדים, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתייראתם לתכולה שלכם אשר עשויה להיקרע ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעין מאהל" שמח לספר על תקופה חדשנית של מעברי דירה: העברת בית יחד עם מנוף בתעריף לכל כיס.

  • הזמנת שירותי הנפה להובלה של דירת חדר בעלויות הוגנות!
  • שינועי בתים פרטיים בהזמנת מנוף מחיר התחלתי של 340 ש”ח
  • אופציה לשריינו שירותי העברות תוך שימוש במנוף מהרגע להרגע
  • שירותי פירוק ואריזה (תוספת תעריף)
  • מנוף העברות משרדים ודירות לבניינים גבוהים עד הקומה האחרונה
  • בואו לקבל התייעצות והצעה התקשרו:

העברת בתי מגורים בעזרת מנוף בעין מאהל והסביבה

מאיזו סיבה שאנחנו מציעים לקיים מעבר דירות תוך שימוש במנוף?

בואו ניגש לזה, ההסבר שבגללו אנו מציעים להוציא לפועל הובלות בית בעזרת מנוף הרמה היא יותר מכל מפני שהיא הופכת את הובלות הדירה לשלא מתעכבת ומאובטחת. כל הציוד והפריטים שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם למיקום שסימנתם כיעד. בנוסף, יש מלא ריהוט שחוברו ובנקודת זמן זו א"א להובילם במפתן הבית ולחלופין חדר המדרגות בבניין, וגם כן במצבים בסגנון אנחנו מציעים להשתמש בעבודות השכרת מנוף לשינוע דירות בעין מאהל. אפשר לעשות שיחת ייעוץ בדבר הזדקקות המענה ולהתאים אותו למין מעברכם. אנו מציעים לבחור הובלות דירה יחד עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בעין מאהל בעלות ותעריף זול באתר זה.

איך לוקחים מנוף לשינוע דירה בעין מאהל?

קיימים שתי סגנונות שירותי מנוף המיועדים להובלה, ובדר"כ, אנשי ההעברה ימצאו עבורכם בסגנון המנוף הכי תואם למעבר מיד אחרי שתספקו להם טלפון שלכם על כל התכולה שהחלטתם לשנע והסביבה אליה או לחלופין ממנו ישונעו. אבל אנחנו ממליצים שהינכם תדעו על הפונקציות ותזכרו באיזה מקרים שוכרים באילו מינים של מנוף. אבחנה בין השניים מתבטא בסוג הפריטים שהם מסוגלים להרים, המאסה שלהם והקומה ממנה ולחלופין אשר לשם אמורים לבצע את ההעברה.

סגנון המנוף: מנוף עגורן נייד מסחרית שירותי הנפה העברה באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מצרפים חרצובות ועמם סוחבים תכולה ודברים בעלי משקל רב. משתמשים בו כשרוצים לשנע טובין על משטחים ולחלופין שמזיזים פריטים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופיו של מנוף ההרמה: מנוף סולמיזה ליפט מינימלי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומתנשא לגובה רב. על גביו מצויה תיבה ששם פשוט להיעמד ולהעמיס כל תכולה, וזה בעצם יורד ועולה כגון מעלית בבניין. משתמשים בו כשחייבים להתחיל הובלת בית בקצב מרשים, שכן אין צורך בהכנות מיוחדות בטרם הרמת החפצים על גבו, וכשמעבירים מקומה 5 ומעלה הוא מסוגל להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר קריטי לשים בראש תמיד כשדורשים לקחת שירותי מנוף,

ממש לא מכל סוג בית פשוט להזיז דברים על-ידי ליפט. זכרו לברר שמצוי אצלכם אשנב רחב דיו אשר דרכו אפשר להעיף את הרהיטים והציוד והחשמליים לחלק החיצוני אל כביש, ובסיטואציה בה אין לכם צוהר שכזה, הובלות בית בעזרת מנוף תהפוך מחוץ לתחום. ברוב המקרים, אולם, במקומות מגורים במדינה יש בנמצא גזוזטרות בחדר המרכזי ו/או מינימום צוהר גדול, וע"מ שתתאפשר זמינות לנשיאה על גבי מנוף הרמה חכם להעביר כל פריט לחדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות שאנו מדברים עליה תיעשה , ודאי, בידי אנשי המעבר.

כמה עולה מנוף לכל שעה?

שלא בדומה לסיטואציה בה מוצעים עם הצעת מחיר על מעבר מבלי שימוש במנוף, כאשר מצרפים את שירות השכרת המנוף לשינוע מצופה להיות מחויבים למי שמפעיל את המנוף בהתאם לשעות בהן הוא עבד. בגלל זה על העברות בעזרת ליפט מחירון יתבצע אחיד, ויעמוד על 290 – 430 שקלים חדשים עבור כלל סוגי ההובלת בית. אפשר לשאול את המעבירים כמה שעות הינם חושבים ש הובלות הדירה תיקח במטרה להכניס לראש כמה תשלמו על שירות ההנפה, ויהיו מהם שגם יש להם את האופציה לספק לכם הצעת מחיר בצורה מדוקדקת במצבים של הובלות מנוף מיוחדות.

האם הובלת דירה עם מנוף עושה את מעבר הדירה לעולה כסף רב יותר?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים אודות עלות הנפה לשינוע בתים? אם כן, הבאנו בפניכם את כל הדברים שאתם זקוקים לזכור! השכרה של שירות השכרת המנוף היא לא אחרת מאשר אקסטרה לשעה של שינוע. מחיר זה משתנה בהתאמה לשעות בהן יתקיים התעסקות עם המנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את התכולה ולאיזה קומה להרים את התכולה במקום אליו נוסעים. לקבלת הצעה בלתי צפויה והוגנת פנו אלינו! מתחייבים למענה ענייני ולמחיר מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *