הובלת דירה עם מנוף בעופר

נוחות, מהירות וביטחון: העברות בית המגורים שלכם עם מנוף עד התקופה האחרונה, כאשר הינכם הייתם זקוקים ללמצוא עבודות שינוע, ידעתם שיעשו דרכם משנעים שיסחבו על הגב שלהם את מיטב האביזרים ששייכים לכם. מחד גיסא: התפחדתם למוביל כי אחרי הכל, הדברים שלכם כבדי משקל, ומנגד קפאתם לתכולה שלכם אשר מסוגלת להיקרע ולהיהרס. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בעופר" מחויכים לבשר לכם על עידן חדש של העברות: שינוע בתים יחד עם מנוף בזול.

  • שריינו שירותי הנפה להעברת דירה גדולה בעלויות הכי זולות!
  • שירותי הובלת בתים פרטיים עם מנוף מחיר ראשוני של 340 ש”ח
  • אצלנו זה אפשרי: הזמנת שירותי העברת דירה בעזרת מנוף תוך שעת ספורות
  • שירותי אריזה (פלוס תמחור)
  • הנפה הובלת דירות לדירות בקומה גבוהה וכלה בקומה 19
  • בואו לקבל ייעוץ והצעה התקשרו:

העברה של דירות מגורים תוך שימוש במנוף בעופר

מה ההיגיון לפיו קריטי להתחיל שינוע דירות יחד עם מנוף?

אם כן, ההסבר מפאתו אנו מציעים לקיים הובלת דירות עם מנוף  היא בעיקר כי זה בעצם עושה את ההובלות לזריזה וממוגנת. כלל החפצים והציוד שבבעלותכם מונחים על המנוף, ונוסעים אל הלוקיישן שהוחלט בתור היעד. יחד עם זאת, יש גם המוני רהיטים אשר צורפו ונכון לעכשיו א"א להעבירם בדלת הדירה / חדר המדרגות שלכם, ואף בדוגמאות כדוגמת זה אנו ממליצים להיעזר בשירותי מנוף להובלה של דירת חדר בעופר. קל לעשות שיחת ייעוץ אודות הזדקקות המענה והתאמתו לאופי ההובלה שאתם עושים. אנו מציעים לקחת הובלות דירה עם הובלת דירה עם מנוף בעופר בתשלום הוגן באתר זה.

באיזו דרך לוקחים את שירותיה של הנפה להובלות דירות בעופר?

קיימים שני מיני מנופים לשינועים, ובדר"כ, אנשי ההובלה ימצאו לכם במין המנוף הכי ראוי לשינוע מיד לאחר שתביאו להם עוד מידע ופרטים על החפצים שברצונכם להוביל והלוקיישן לשם / ממנו יילקחו. אולם אנו מציעים שאפילו אתם, הגולשים, תהיו בהיכרות עם האפשרויות ועליכם לדעת מתי משתמשים באילו מינים של מנוף. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג החפצים שיש ביכולתם לשנע, כובדם והגובה שממנו ו/או אליה יש צורך להעביר.

סוג מנוף ההרמה: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית שירותי מנוף שירותי הובלה באה עם עגורן מצויה על גבה, שזה בעצם זרוע הידראולית אשר לשם מלכדים חרצובות ואיתם נושאים ריהוט וחפצים כבדי משקל. משתמשים בו כשנצרך להעביר סחורות על-גבי משטח או לחלופין שמעבירים רהיטים וחפצים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופי המנוף: מנוף לדרזה מנוף הרמה זעיר אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש קתדרה שעל גבי זה ניתן להיעמד ולהעמיס דברים, וזה בעצם יורד ועולה כמו למשל ליפט בחדר המדרגות. נעשה בו שימוש כאשר רוצים להתחיל הובלות בית באופן מהיר, כי תאכלס, לא חייב אירגונים ספיישל לפני נשיאת הדברים על גבו, ואם נעביר מקומות גבוהות זה עלול להרקיע עד לקומה ה-16 בבניין מגורים בתקן.

אירגון כלשהו אשר קריטי להטמיע בראש כשצריכים להזמין הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה תהיה לכם את האופציה להעביר כל חפץ על-ידי ליפט. לא לשכוח לבדוק שקיימים אצלכם פתח עצום דיו אשר דרכו ניתן להעיף את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל החוצה לכיוון הכביש, ואם נניח אין לכם צוהר כדוגמת זה, הובלה עם מנוף תתגלה כבלתי ניתנת לביצוע. לרוב אע"פ כן, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא מרפסות בסלון ולחלופין מינימום אשנב נרחב, ובמטרה שתתאפשר גישה להעמסה על מנוף שינוע יש להעביר כל מוצר לחדר המרכזי ומהנקודה הזו מנוף ההרמה. העבודה הזו תבוצע , ודאי, בידי המובילים.

כמה תעלה הנפה פר 60 דקות?

בהשוואה לסיטואציה שבה משיגים הצעת מחיר על מעבר מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, בעת שמכניסים את השירות של המנוף להובלה נוהגים להוציא כספים על איש המנוף ע"פ זמן בו הוא עבד בשעות. אם כן, על שימוש בליפט כחלק מהשינוע עלות יילקח באופן הומוגני, ויצריך מכם לשלם 250 – 400 ₪ לכל סוג של העברה. פשוט להפנות שאלה אל אנשי ההובלה מה מספר השעות שהם מניחים ש המעבר תימשך על מנת לקלוט כמות הכסף שתוציאו על שירות המנוף שלנו, וחלקם גם יהיו מסוגלים להצמיד לכם הצעה הוגנת ללא טעויות במצב של שינועים בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

מעבר דירה בעזרת מנוף עושה את המעבר לעולה יותר כסף?

הינכם מהרהרים לגבי תמחור השכרת מנוף למעבר הדירה? במצב שכן, אנו מציגים לכם את מה שאתם צריכים לדעת! השכרה של שירות השכרת המנוף היא אקסטרה עבור שעת סבלות. המחיר נזיל בהתאם לשעות בהן יתבצע התעסקות עם המנוף, מאיזו קומה בדיוק להוריד את הציוד ומהי הקומה אשר אליה לשאת את התכולה בנקודת הסיום. כדי להשיג הצעת עלות בלתי צפויה וחסכונית צרו איתנו קשר! מתחייבים לשירות מצוין ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *