הובלת דירה עם מנוף בסולם

קלילות, מהירות ובטיחות: העברות בית המגורים שלכם בעזרת מנוף עד הזמן האחרון, ברגע שהייתם זקוקים ללמצוא עבודות מעבר, ידעתם היטב שיגיעו משנעים שישאו על גבי הגב שלהם את מיטב הכלים שלכם. סיבה #1: התפלצתם לסבלים שכן הציוד שלכם כבדי משקל, ומצד שני חרדתם לפריטים שלכם שמסוגלת להישבר ולהיהרס. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף בסולם" שמח להודיע על עידן חדש של מעברי דירה: שינוע דירות יחד עם מנוף בעלות נמוכה.

  • הזמינו הנפות להעברת דירה גדולה בתעריף הכי זול!
  • העברת דירות עם מנוף החל מ- 300 ש”ח
  • אנחנו מציעים קבלת מובילי דירות בהזמנת מנוף מהיום למחר
  • טיפולי פירוק ואריזה (עוד מחיר)
  • השכרת מנוף הובלת בתים פרטיים לקומות גבוהות וכלה בקומה 19
  • קבלו עכשיו ייעוץ ולהצעה הוגנת בטלפון:

הובלת בתים פרטיים בהזמנת מנוף בסולם והסביבה

מאיזו סיבה שאנו מציעים להתחיל העברות בתים עם מנוף?

אם כן, ההצדק מפאתו חשוב להתחיל הובלה של בית עם מנוף  היא בעיקר מפני שהיא למעשה עושה את הובלת הריהוט והציוד ללא ממושכת וממוגנת. כל החפצים שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל המיקום בו בחרתם להיות היעד. גם כן, יש לא מעט ריהוט אשר חוברו ובנקודת זמן זו לא תהיה להם את האופציה לשנע אותם בפתח הבית או לחלופין המסדרון אצלכם, ואף בסיטואציות כדוגמת זה אנחנו ממליצים לעשות בחירה בשירותי השכרת מנוף לשינוע דירות בסולם והסביבה. ניתן לעשות ייעוץ עם מומחה בהקשר להיזקקות הטיפול והאופטימיזציה שלו לסוג המעבר שלכם. ניתן לדרוש הובלה של דירות יחד עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף בסולם במחיר נמוך ומשתלם פה אצלנו.

מהי הדרך בה מתקשרים למנוף להובלות דירה בעיר סולם?

קיימים שתי סגנונות מנוף בבזמנה של הובלה, ובדרך כלל, אנשי ההעברה יקחו עבורכם בסוג המנוף הכי יעיל להובלה מיד אחרי שתספקו להם אינפורמציה על התכולה שבתכנון שלכם להעביר והמקום לשם ולחלופין ממנו מעבירים אותם. ואע"פ כן, אנחנו מציעים שאף הינכם תכירו את האפשרויות ותדעו באיזה מצבים לוקחים באילו מינים של ליפט. ההבחנה בין השניים מתבטא בסוג החפצים שיש ביכולתם לסחוב, כובדם וגובה הקומה ממנה או לחלופין אשר לשם צריך לשנע.

אופיו של הליפט: עגורן נייד משאית הנפה הובלות מגיעה עם זרוע מנוף מורכבת על גבה, שזה זרוע הידראולית שלשם מלכדים שלשלות ובאמצעותם סוחבים דברים כבדים וגדולים. נעזרים בו כשחייבים להוביל מרכולת מעל למשטחים או לחלופין שמשנעים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

סגנון מנוף ההרמה: מנוף לדרזהו מנוף קטן שנפתח כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה פלטפורמה שעליה ניתן לעמוד ולהעמיס תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כמו למשל מעלית בבניין. משתמשים בו כאשר רוצים להתחיל הובלות בית בלי עיכובים כלל, כי אחרי הכל, אין חובה בהתכוננויות ספיישל בטרם לקיחת הציוד כולו על גביו, וכאשר נוביל מקומות גבוהות זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 במקום מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר כדאי לא לשכוח כשרוצים לקחת השכרת מנוף,

ממש לא מכל מבנה של דירה פשוט להזיז חפצים תוך שימוש במנוף. חובתכם היא לוודא שמצוי אצלכם אשנב עצום כראוי אשר איתו פשוט להוציא את הדברים ומוצרי החשמל אל החלק החיצוני אל כביש, ונניח ואין לכם פתח שכזה, הובלות בית בהזמנת מנוף תתגלה כבלתי אפשרית. ברוב המקרים, אבל, במקומות מגורים במדינה ישנן טראסות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות פתח רחב, וע"מ שתתאפשר גישה לטעינה על גבי מנוף שינוע אנו ממליצים לנייד כל מוצר לחדר המרכזי ומשם אל הליפט. מלאכת ההובלה המדוברת תצא לפועל מן הסתם על ידי אנשי השינוע.

מה יעלה שירותי הנפה פר שעה?

שלא בדומה למצ בו מוצעים עם הצעת מחיר על שינוע מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את השירות של המנוף לפרוצדורה מה שמקובל זה לשלוף את הארנק עבור נהג המנוף על-פי שעות בהן הוא עבד. כך שעל שימוש בליפט כחלק מהעברה תעריף יהיה באופן הומוגני, וידרוש מכם עלות של 260 – 440 ₪ לכל סוג של הובלה. ניתן לתשאל את בעלי המקצוע מה מספר השעות שהם מעריכים ש הובלות הדירה תתמשך במטרה להכניס לראש כמה תצטרכו לשלם על שירות המנוף שלנו, ויהיו מהם שאף יש באפשרותם לספק עבורכם הצעה לעלות ללא טעויות במצב של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר דירות בהזמנת מנוף עושה את השינוע לזול פחות?

גם אתם תוהים בדבר תמחור הנפה לשינוע? במידה וכן, מולכם כל אשר שעליכם לזכור! השכרה של המנוף היא בעצם תוספת עבור שעת העברה. התמחור משתנה לפי זמן בו ייעשה שימוש במנוף, מאילו קומות יורדו הציוד ומאילו קומות להעלות את הדברים בנקודת הסיום. לשמיעת הצעת עלות שלא ציפיתם לה ונורמלית התקשרו אלינו! אנחנו מתחייבים למענה רציני ולעלות מצוינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *