הובלת דירה עם מנוף בסאג'ור

קלילות, זריזות והגנה: העברות הדירה שלכם יחד עם מנוף עד היום, כאשר הינכם הייתם מחפשים למצוא טיפולי שינוע, מובן היה לכם שיסעו מזיזים שיחזיקו על גבם את מיטב האביזרים שבבעלותכם. סיבה #1: פחדתם למומחה כי אחרי הכל, הפריטים שלכם בעלי משקל גדול, והצד ההפוך של המטבע הוא שקפאתם לציוד שלכם אשר עשויה להישבר ולהיהרס. ממש כאן ב"הובלת דירה עם מנוף בסאג'ור" גאים לבשר לכם על תקופה טרייה של מעבר: מעבר בית עם מנוף במחירים נמוכים.

  • שריינו הנפה להובלה של דירה קטנה במחירים הכי זולים!
  • שירותי הובלת דירות מגורים בעזרת מנוף רק 300 שקלים
  • אופציה: קבלת שירות מעבר דירה תוך שימוש במנוף בתוך 24 שעות
  • עבודות אריזה ופירוק (תוספת עלות)
  • מנוף שירותים של הובלת דירות מגורים לקומות גבוהות עד קומה 17
  • לקבלת התייעצות והצעה אנחנו בטלפון:

העברה של משרדים ודירות בהזמנת מנוף בסאג'ור והסביבה

למה ראוי לעשות הובלת דירה בהזמנת מנוף?

אז ההסבר עקב כך ראוי לקיים העברת דירה עם מנוף  היא במיוחד מפני שהיא למעשה עושה את המעבר לשאינה מתעכבת ומוגנת. כל החפצים שלכם מונחים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונוסעים אל המיקום בו בחרתם להיות היעד. במקביל, קיימים כמות מכובדת של פריטים אשר צורפו ובנקודת זמן זו לא תהיה להם את האופציה לשנע אותם דרך הדלת ו/או חדר המדרגות בבניין, ואף בסיטואציות כדוגמת זה אנחנו מציעים להשיג שירות של הנפות להעברת דירות קטנות באיזור סאג'ור. אפשר לקחת התייעצות אודות הכרחיות הטיפול והכנתו לסגנון המעבר שלכם. פשוט לרכוש שינוע דירה הודות ל"הובלת דירה עם מנוף בסאג'ור" בעלות ותעריף נמוך ומשתלם אצלנו.

כיצד לקוחים לעצמכם מנוף להובלה של דירה בעיר סאג'ור?

קיימים שתי סגנונות שירותים של מנוף למעברים, ולרוב הסבלים ימצאו לכם במין המנוף הכי טוב לשינוע לאחר שתתנו להם פרטים על כל החפצים שבתכנון שלכם להזיז והמיקום שאליו ולחלופין משם ישונעו. אמנם חכם יהיה שאף הינכם תכירו את הפונקציות ועליכם לדעת באיזה סיטואציות משתמשים באילו מינים של ליפט. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג החפצים אשר בכוחם לסחוב, המאסה שלהם והקומה ממנה ולחלופין אליה יש צורך לבצע את השינוע.

סוג הליפט: מנוף עגורן נייד מסחרית מנוף שינוע מגיעה עם עגורן כחלק ממנה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים אליה מאחדים חרצובות ועמם נושאים רהיטים וחפצים בעלי משקל רב. משתמשים בו כשיש דרישה להזיז סחורות מעל למשטחים / שמעבירים פריטים במשקל של מעל 400 ק”ג.

אופיו של המנוף: מנוף לדרזהו מנוף הרמה קטנטן אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. על גביו מצויה סטנד שעליה פשוט להתייצב ולהעמיס פריטים, וזה יורד ועולה כמו ליפט בחדר המדרגות. מבצעים איתו פעולה כשנצרכים להתחיל הובלה של בית בלי עיכובים כלל, שכן אין צורך בהכנות מיוחדות לפני לקיחת הציוד כולו על גביו, וכאשר מעבירים מקומה 5 ומעלה יש ביכולתו להרקיע עד לקומה ה-16 בבית בתקן.

אירגון כלשהו אשר כדאי לזכור תמיד כשצריכים לקחת הנפות,

לא מכל דירה אפשר להזיז כל רהיט תוך שימוש במנוף. אל תשכחו לוודא שיש אצלכם אשנב גדול מספיק שדרכו אפשר להוציא את הציוד ומכשירי החשמל לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ואם אין בנמצא חלון שכזה, הובלת דירות עם מנוף תנכח כבלתי ניתנת לביצוע. בדרך כלל, אף על-פי כן, במקומות במדינה מצויות גזוזטרות בחדר המרכזי / מינימום חלון נרחב, ועל-מנת שתתאפשר נגישות לנשיאה על גבי מנוף הרמה נכון להזיז כל חפץ אל הסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת תתבצע כצפוי ע"י כוח האדם שלנו.

מה יעלה הנפות לכל 60 דקות?

בניגוד למצ בו מוצעים עם הצעת מחיר על העברה מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כשמכניסים את שירות ההנפה להובלה של דירה מצופה לתת שכר למנופאי בהתאמה לזמן בו הוא עבד בשעות. מסיבה זו על מעברים בעזרת ליפט מחירון יילקח באופן הומוגני, ויצריך מכם לשלם שקל לכל סוג של שינוע. אפשר להפנות שאלה אל בעלי המקצוע איזה זמן מעריכים ש השינוע תימשך על מנת להכניס אל הראש כמות הכסף שתבזבזו על השירות של המנוף, ויש מהם שגם יוכלו לתת לכם הצעה עם דיוק רב בסיטואציה של הובלות מנוף מיוחדות.

האם הובלת דירה תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הדירה לחסכוני פחות?

גם אתם תוהים על תעריף שירותי הנפה למעבר הדירה? במידה וכן, הבאנו לכם את מה שאתם צריכים לדעת! השכרה של השירות של המנוף הינה תוספת לשעת עבודה. מחיר זה משתנה לפי שעות בהן ייעשה שימוש במנוף, מאיזו קומה בדיוק יקחו את הדברים ומאילו קומות לשאת את האביזרים ביעד. כדי לשמוע הצעת עלות שלא ציפיתם לה וחסכונית פנו אלינו! נדאג לשירות מצוין ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *