הובלת דירה עם מנוף בנחשולים

פשטות, יעילות והגנה: העברה של הסלון שלכם יחד עם מנוף עד התקופה האחרונה, בזמן שאתם צריכים למצוא עבודות מעבר, היה גלוי שיובאו אליכם פועלים אשר ישאו על גבם את פסגת הכלים אשר בבעלותכם. מחד גיסא: נחרדתם לבעל החברה שכן הרהיטים שלכם כבדים, ומהצד ההפוך של המשוואה התאבנתם לדברים שלכם שעלולה להיקרע ולהישרט. כאן באתר "הובלת דירה עם מנוף בנחשולים" נרגשים לעדכן על תקופה חדשנית של מעברים: העברת דירה בהזמנת מנוף במחירים מצוינים.

  • שריינו שירותי הנפה לשינוע דירות בתעריף הכי זול!
  • שינוע של בתי מגורים בהזמנת מנוף רק 250 ש”ח
  • אפשרות הזמינו שירות מעבר דירה תוך שימוש במנוף בתוך אותה יממה
  • שירותי פירוק (עוד תשלום)
  • הנפה שינועי דירות מגורים לבניינים רבי קומות עד הקומה האחרונה
  • בואו לקבל שיחת ייעוץ והצעת עלות הרימו טלפון:

העברת דירה תוך שימוש במנוף בנחשולים

מאיזו סיבה שחשוב להתחיל שינוע דירות עם מנוף?

אם כן, ההסבר בשלו ראוי להתחיל הובלת דירות בעזרת הנפה זה בעצם בעיקר מהסיבה שהיא למעשה עושה את מעברי הדירה לחפוזה וממוגנת. הציוד והאיבזור שלכם נמצאים על הזרוע של המנוף, ועושים דרכם למיקום שסימנתם כיעד. יחד עם זאת, ישנם לא מעט פריטים שנבנו ובזמן הזה לא ניתן להניעם במפתן הדירה או לחלופין חדר המדרגות בבניין, וכן בסיטואציות כדוגמת זה אנחנו מציעים להזמין שירות של מנוף לשינוע דירות באיזור נחשולים. תוכלו להתייעץ איתנו על תלות השירות וההתאמה שלו לסוג ההובלה שאתם עושים. יתאפשר לכם לרכוש הובלות דירה בעזרת "הובלת דירה עם מנוף בנחשולים" במחיר זול באתר זה.

באיזו דרך עושים בחירה של שירותי מנוף למעבר דירות באיזור נחשולים

ישנם שני מיני שירותים של מנוף להובלות, ולרוב אנשי ההעברה ימצאו עבורכם בסגנון המנוף הכי נכון להובלה של דירה מיד אחרי שתספקו להם אינפורמציה על כל האבזור שהינכם בוחרים להוביל והמיקום שאליו / ממנה יועברו. אולם אנו מציעים שאפילו אתם, הגולשים, תדעו על האפשרויות ולא תשכחו באיזה מקרים שוכרים באילו סוגי ליפט. ההבדל ביניהם ניחן בסוג הפריטים אשר יש ביכולתם להעביר, המשקל שלהם וגובה הקומה ממנה ו/או אשר אליה יש צורך לשנע.

אופן המנוף: מנוף עגורן נייד רכב או לחלופין משאית הנפות שירותי הובלה באה כולל זרוע מנוף מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מחברים כבלים ודרכם נושאים תכולה ודברים כבדים. נעזרים בו כשצריך להוביל סחורות מעל למשטח / שמשנעים דברים בכל סוג של משקל הגבוה מ-500 קילגרם.

אופיו של הליפט: ליפט סולםזהו ליפט מינימלי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. עליו יש תיבה שעליה אפשרי לעמוד ולהעמיס פריטים, והיא עולה ויורדת כמו מעלית. משתמשים בו כשצריך להוציא לפועל הובלה באופן מיידי, כי אחרי הכל, אין צורך באירגון ספיישל לפני העמסת הפריטים על גביו, וכשמובילים מקומה שאינה נמוכה הוא מסוגל לנסוק עד לקומה ה-16 בבית מגורים תקני.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור כל הזמן כשרוצים להסתייע בהנפות,

ממש לא מכל סוג בית אנו מציעים לשנע כל חפץ עם מערכת הנפה. עליכם להיות בטוחים שיש לכם צוהר ענק דיו אשר איתו תהיה לכם את האופציה להעיף את הפריטים והחשמליים כלפי חוץ אל כביש, ובסיטואציה בה אין בנמצא פתח שכזה, הובלה של בית בעזרת מנוף תהפוך לא ריאלית. באופן טבעי, אמנם, במקומות מגורים במדינה יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי או לחלופין מינימום פתח ענקי, ובמטרה שתתאפשר נגישות להטענה על גבי ליפט הובלה מומלץ לשנע כל פריט אל החדר המרכזי ומן הנקודה הזו אל מנוף ההרמה. כל המעבר שאנו מדברים עליה נעשית מן הסתם על ידי הפועלים.

כמה נשלם על שירותי הנפה לכל 60 דקות?

בהשוואה למצב אשר בו מוצעים עם הצעת מחיר על שינוע ללא מנוף, כאשר מכניסים את שירות ההנפה להובלה מקובל להיות מחויבים למנופאי על-פי שעות עבודתו. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהשינוע עלות יחושב בצורה הומוגנית, וידרוש מכם עלות של 260 – 410 שקלים לכל סוג של מעבר. קל להפנות שאלה אל בעלי המקצוע מה כמות השעות שהם סוברים ש מעברי הדירה תתמשך כדי להבין כמה תבזבזו על השירות של המנוף, ויהיו כאלה שגם יש להם אפשרות להכיר אתכם להצעת עלות בצורה מדוקדקת במצבי שינועים בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

האם הובלת דירה יחד עם מנוף עושה את המעבר לפחות זול?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בדבר מחירון הנפות לשינוי כתובת? אם כן, לפניכם כל הדברים שעליכם להבין! השכרה של השירות של המנוף היא הוספה לשעת עבודה. מחיר זה דינמי בהתאם לזמן בו ייצא לפועל השתמשות במנוף, מאיזו קומה בדיוק מורידים את האביזרים ולאיזו קומה בדיוק לשאת את האביזרים ביעד. לשמיעת הצעה מפליאה ופשוטה אנחנו כאן! לא ניתן לכם לחכות, ונדאג למענה מומלץ ולעלויות משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *