הובלת דירה עם מנוף בנופית

פשטות, זריזות ושמירה: שינוע של ביתכם בהזמנת מנוף עד היום, בעת שאתם צריכים למצוא שירות של שינוע, לא היה ספק שיגיעו מזיזים שיחזיקו על גופם את טובי הכלים אשר בבעלותכם. מחד גיסא: פחדתם לסבלים שכן הפריטים שלכם כבדים וגדולים, ומצד שני נחרדתם לתכולה שלכם אשר מסוגלת להיהרס ולהיקרע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף בנופית" שמחים לבשר לכם על תקופה טרייה של העברות דירה: העברת דירה בעזרת מנוף בעלות הוגנת.

  • הזמנת שירותי מנוף להובלה של דירת חדר במחיר הכי זול!
  • הובלות של בתים פרטיים בהזמנת מנוף מחיר התחלתי של 310 ש”ח
  • אנחנו מציעים קבלו שירותי הובלה יחד עם מנוף מהיום להיום
  • טיפולי פירוק (פלוס תעריף)
  • שירותי מנוף העברת בתים פרטיים לדירות בקומה גבוהה וזה מגיע עד קומה 19
  • קבלו עכשיו שיחת ייעוץ והצעת מחיר התקשרו:

הובלת דירה עם מנוף בנופית

למה אנו ממליצים לבצע שינוע דירות בעזרת מנוף?

ובכן, הרציונל הודות לו קריטי להוציא לפועל הובלת דירות בעזרת הנפה היא למעשה יותר מכל שכן היא למעשה עושה את השינוע לחפוזה ומאובטחת. כל החפצים שלכם מושמים על הזרוע של מנוף ההרמה, ונעים אל הלוקיישן שבחרתם בתור היעד שלכם. יתר על כן, ישנם מלא חפצים ופריטים שחוברו ונכון לעכשיו לא יוכלו להובילם דרך הדלת / חדר המדרגות בבניין, וגם בסצנות כדוגמת זה חכם יהיה לקחת טיפולי השכרת מנוף להעברת דירה גדולה בנופית. קל לעשות ייעוץ עם מומחה בדבר נחיצות הטיפול והתאמתו למין ההובלה שלכם. אנו מציעים לבקש הובלות דירה עם "הובלת דירה עם מנוף בנופית" בעלות ותעריף נוח באתר זה.

מהי הדרך בה בוחרים שירותי הנפה להעברה של דירות בנופית?

ישנם שני מיני שירותי מנוף להובלה, ולרוב המעבירים יבררו למענכם בסוג המנוף הכי טוב להובלה של דירה מיד לאחר שתתנו להם קביעת הובלה ופרטים נוספים על כל האבזור שברצונכם להוביל והלוקיישן לשם או לחלופין ממנו ישונעו. אמנם כדאי שאפילו אתם, הגולשים, תכירו את היכולות ולא תשכחו מתי בוחרים באילו מינים של ליפט. ההבדל ביניהם ניחן בסוג הפריטים שהם מסוגלים להרים, הכובד שלהם והקומה ממנה או אשר לשם יש צורך להעביר.

אופי הליפט: מנוף עגורן נייד משאית שירותי הנפה שירותים של הובלה באה עם זרוע מנוף מצויה על גבה, שזה בעצם ידית גדולה שמונעת בכוח המים שאליה מאחדים רתוקות ועמהם מגביהים ריהוט ודברים כבדים וגדולים. נעשה בו שימוש כשחייבים לקחת מרכולת מעל למשטחים ולחלופין שמעבירים תכולה וחפצים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופיו של הליפט: מנוף לדראנו מדברים על מנוף הרמה מזערי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מכובדים. על גביו מצויה פלטפורמה ששם אפשרי לעמוד ולקחת תכולה, והיא בעצם יורדת ועולה כדוגמת שירות מעלית. נעזרים בו כשרוצים להתחיל הובלת בית ללא עיכוב, אחרי הכל, לא נדרשות התכוננויות ספיישל בטרם העמסת האיבזור עליו, וכשמובילים מקומות גבוהות המצב יכול להרקיע עד לקומה ה-16 בלוקיישן רגיל.

אירגון כלשהו אשר קריטי לשים בראש תמיד כשמבקשים להשיג שירותי הנפה,

לא מכל דירה ניתן להזיז דברים במנוף. אתם אמורים לברר שמצוי אצלכם חלון ענק דיו אשר איתו קל להוציא את הרהיטים והציוד ומכשירי החשמל כלפי חוץ אל כביש, ובמידה ולא קיים פתח בסגנון, הובלת דירות בעזרת מנוף תימצא בלתי ניתנת לביצוע. לרוב עם זאת, במקומות מגורים ישראליים ישנן טראסות בחדר המרכזי / לפחות פתח נרחב, ובמטרה שתתאפשר גישה להעמסה על ליפט הובלה אל תשכחו להוביל כל מוצר לסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. מלאכת ההובלה המדוברת מתבצעת מן הסתם דרך אנשי השינוע.

כמה תשלמו על הנפות פר שעה?

שלא כמו סיטואציה בה מוצעים עם הצעה על שינוע מבלי שימוש במנוף, בעת שמכניסים את שירות השכרת המנוף לפרוצדורה נהוג לשלוף את הארנק עבור נהג המנוף ע"פ שעות עבודתו. לכן על העברות בעזרת ליפט מחירון יילקח באופן הומוגני, ויעלה 300 – 430 שקלים לכלל סגנונות ההובלת דירות. קל להפנות שאלה אל המעבירים מה כמות השעות שהם מעריכים ש ההובלה תימשך על מנת להבין כמה תצטרכו לשלם על שירות המנוף שלנו, וחלקם אף יכולות להפגיש אתכם עם הצעה בלי טעויות במצב של הובלות מנוף מיוחדות.

שינוע דירות יחד עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים בואו נדבר על עלות שירותי הנפה למעבר בין בתים? אם כן, אנו מציגים לכם את כל הדברים שעליכם להבין! השכרת שירות השכרת המנוף היא הוספה עבור שעת שינוע. המחיר משתנה ע"פ זמן בו ייעשה עיסוק במנוף, מהי הקומה ממנה יורדו החפצים ולאיזה קומה יקחו את התכולה במיקום שבחרתם. כדי להשיג הצעה מדהימה וחסכונית צרו איתנו קשר! דואגים לשירות מקצועי ולמחירים זולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *