הובלת דירה עם מנוף במצפה נטופה

קלות, זריזות והגנה: הובלות של דירתכם יחד עם מנוף עד התקופה האחרונה, בזמן שאתם נצרכים ללהשיג שירות של שינוע, לא היה ספק שיסעו סבלים שיאחזו על הגב שלהם את פסגת הציוד שלכם. מצד אחד: התפחדתם למוביל כי תאכלס, הציוד שלכם כבדי משקל, ומהצד ההפוך של המשוואה קפאתם לרהיטיכם שמסוגלת ליפול ולהיפגע. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף במצפה נטופה" מאושרים ליידע על תקופה טרייה של הובלות: שינוע בתים בהזמנת מנוף בעלות נמוכה.

  • שריינו שירותי הנפה להעברת דירה גדולה בתעריפים הכי משתלמים!
  • הובלת משרדים ודירות עם מנוף רק 280 שקלים
  • אצלנו זה אפשרי: שריינו שירותי הובלת דירה בעזרת מנוף בתוך 24 שעות
  • טיפולי אריזה (עוד עלות)
  • שירותי הנפה העברה של משרדים ודירות לבניינים רבי קומות וכלה בקומה 19
  • קבלו ייעוץ עם מומחה והצעת עלות אנו בטלפון:

שינועי דירות מגורים יחד עם מנוף במצפה נטופה

מדוע אנו ממליצים לקיים הובלת דירה יחד עם מנוף?

ובכן, הסיבה העיקרית בעקבותיו אנו ממליצים לקיים הובלה של בית עם מנוף  זה במיוחד שכן היא הופכת את הובלות הרהיטים לזריזה וממוגנת. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מונחים על הזרוע של המנוף, ועושים דרכם ללוקיישן בו בחרתם להיות היעד. כתוספת, יש גם ים פריטים אשר חוברו ובזמן הזה לא תהיה להם את האופציה להניע אותם דרך הדלת ו/או המסדרון אצלכם, וגם כן בדוגמאות כדוגמת זה מומלץ להשתמש בטיפולי הנפה להעברת דירה גדולה במצפה נטופה והסביבה. יתאפשר לכם לעשות שיחת ייעוץ בקשר להצטרכות השירות והתאמתו למין מעברכם. תוכלו לדרוש הובלה של דירות יחד עם הובלת דירה עם מנוף במצפה נטופה בעלות ותעריף מוזל אצלנו באתר.

באיזו דרך לקוחים לעצמכם שירותי הנפה לשינוע דירות במצפה נטופה?

יש שתי סגנונות שירותי הנפה של הובלה, וברוב הפעמים, המובילים יקחו לנוחיותכם בסגנון המנוף הכי טוב לפרוצדורה מיד לאחר שתביאו להם טלפון שלכם על כל הפריטים שהינכם בוחרים לקחת והמקום לשם או ממנה ישונעו. ואף על-פי כן, אנחנו מציעים שאף הינכם תדעו על האופציות ולא תשכחו מתי בוחרים באילו סגנונות מנוף הרמה. להבחין בין השניים מתאפיין באופי הפריטים אשר בכוחם לשנע, הכובד שלהם וגובה הקומה ממנה / שאליה צריך לבצע את ההעברה.

אופיו של מנוף ההרמה: עגורן נייד מסחרית שירותי הנפה שינוע באה עם עגורן מצויה על גבה, ומדובר ב"יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים אשר אליה מצרפים אזיקים ועמהם נושאים תכולה וחפצים כבדים וגדולים. מבצעים איתו פעולה כשנצרכים להעביר טובין מעל למשטחים או לחלופין שמזיזים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופי הליפט: מנוף סולםמדובר במנוף נקודתי שמסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. יש גם על גביו פלטפורמה שעל גבי זה פשוט להתייצב ולקחת פריטים, והיא למעשה יורדת ועולה כמו שירות מעלית. משתמשים בו כשצריך לעשות העברת דירה מיידית, כי אחרי הכל, לא חייב התארגנויות ספיישל בטרם סחיבת האביזרים עליו, וכאשר מעבירים מקומות גבוהות הוא מסוגל להרקיע שחקים עד לקומה ה-16 בבית מגורים רגיל.

אירגון כלשהו אשר יש לא לשכוח כשמבקשים לעשות שימוש בשירותי מנוף,

לא מכל דירה ניתן להזיז חפצים תוך שימוש במנוף. אתם אמורים לבחון שמצוי אצלכם אשנב נרחב דיו אשר דרכו קל לסלק את הרהיטים והציוד והמכשירים החשמליים כלפי חוץ לעבר כביש, ובסיטואציה בה אין בנמצא צוהר כדוגמת זה, הובלה של בית בהזמנת מנוף תתגלה כלא ריאלית. באופן טבעי, אמנם, בבניינים ישראליים מצויות גזוזטראות בחדר המרכזי או לחלופין לכל הפחות חלון גדול, וע"מ שתתאפשר גישה לטעינה על גבי מנוף הובלה הצעתנו היא להעביר כל דבר אל הסלון ומן הנקודה הזו אל הליפט. כל המעבר המדוברת יוצאת לפועל , ודאי, על ידי המשנעים.

מהי עלות הנפה פר שעה?

שלא כמו מצב אשר בו מקבלים הצעה על העברה מבלי שימוש במנוף, כאשר מצרפים את השירות של המנוף להעברה הדבר המקובל הוא להתחייב עבור נהג המנוף בקורלציה לשעות בהן הוא עבד. אז בגלל זה על שימוש בליפט כחלק מהשינוע מחירון יהיה אחיד, ויתומחר 300 – 440 שקלים עבור כלל סגנונות המעבר. ניתן לשאול את אנשי המקצוע איזה זמן סוברים ש המעבר תימשך כדי להתוודע לכמה תצטרכו לשלם על שירות השכרת המנוף, ויהיו מהם שגם יהיו מסוגלים לספק לכם הצעה מדויקת בסיטואציה של הובלות מנוף ספיישל.

מעבר בית בהזמנת מנוף עושה את השינוע לפחות זול?

גם אתם תוהים אודות תעריף מנוף להעברה? במידה וכן, מולכם כל מה שאתם צריכים לדעת! השכרה של השירות של המנוף היא הוספה עבור שעת סבלות. מחירנו דינמי בקורולציה לשעות בהן ייעשה שימוש במנוף, מאילו קומות להוריד את הדברים ולאיזה קומה להרים את הציוד בנקודת היעד. כדי לקבל הצעה מדהימה וחסכונית התקשרו אלינו! דואגים לטיפול ענייני ולעלויות מצוינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *