הובלת דירה עם מנוף במענית

קלילות, יעילות ושמירה: העברה של סלונכם בהזמנת מנוף עד הזמן האחרון, בעת שאתם מנסים למצוא לתפוס לכם עבודות מעבר, מובן היה לכם שיובאו אליכם משנעים שישאו על הגב שלהם את מיטב האביזרים אשר ברשותכם. מצד אחד: נבהלתם לבעל החברה שכן הדברים שלכם כבדי משקל, והצד ההפוך של המטבע הוא שהתפלצתם לתכולת הדירה שלכם שעלולה להיקרע ולהיהרס. פה באתר "הובלת דירה עם מנוף במענית" מחויכים לבשר לכם על תקופה חדשנית של הובלות: מעבר דירה יחד עם מנוף במחירי רצפה.

  • שריינו שירותי הנפה לשינוע דירות במחיר הכי זול!
  • שינוע של בית תוך שימוש במנוף הובלה ב- 280 ₪
  • אופציה: שריינו שירותי העברות בעזרת מנוף בתוך פחות מ-24 שעות
  • עבודות אריזה (עוד מחירון)
  • מנוף שירותים של הובלת דירות מגורים לדירות בקומה גבוהה וכלה בקומה 18
  • קבלו עכשיו להתייעץ ולהצעה הוגנת אנחנו בטלפון:

העברה של דירה יחד עם מנוף בעיר מענית

למה יש לקיים שינוע דירות בעזרת מנוף?

בואו ניגש לעניין, ההיגיון עקב כך כדאי להתחיל הובלת בית יחד עם מנוף הרמה היא במיוחד בגלל שהיא הופכת את השינוע לחפוזה ומאובטחת. הסחורה שלכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה ללוקיישן בו בחרתם להיות היעד. בנוסף לכך, יש גם כמות נכבדת של דברים שצורפו וכעת לא קל להובילם דרך הדלת ולחלופין חדר המדרגות, ואף במצבים בסגנון חשוב להשיג עבודות שירותי מנוף להעברת דירה גדולה במענית והסביבה. פשוט לקחת התייעצות בדבר צורך הטיפול והאופטימיזציה שלו לסוג המעבר שלכם. ניתן לבחור הובלות דירה עם "הובלת דירה עם מנוף במענית" במחיר נמוך ומשתלם אצלנו באתר.

איך לקוחים לעצמכם השכרת מנוף להעברה של דירה באיזור מענית

ישנם 2 סוגים של מנופים לזמן ההובלה, ולרוב אנשי המקצוע יבחרו בשבילכם בסוג המנוף המתאים ביותר להובלה של דירה מיד לאחר שתתנו להם עוד מידע ופרטים על הדברים שלכם שבתכנון שלכם להוביל והמיקום שאליו ו/או ממנה מעבירים אותם. אך חשוב שהינכם תכירו את האופציות ותזכרו מתי בוחרים באילו מינים של מנוף. להבחין בין השניים ניחן בסוג החפצים שביכולתם לסחוב, המאסה שלהם והקומה ממנה ולחלופין אליה צריך לבצע את ההעברה.

מבנה הליפט: עגורן נייד רכב או לחלופין משאית ליפט שינוע מגיעה עם עגורן כחלק ממנה, ומדובר בזרוע הידראולית שאליה מחברים חרצובות ועמהם מגביהים דברים כבדי משקל. נעשה בו שימוש כשרוצים להעביר טובין מעל למשטחים ולחלופין שמעבירים פריטים בכל סוג של משקל הגבוה מחצי טון.

סוג המנוף: מנוף סולמיזהו ליפט מזערי אשר מסוגל להיפתח ממש כמו סולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא תיבה שעליה אפשרי להתייצב ולהרים פריטים, וזה יורד ועולה כדוגמת מעלית בבניין. משתמשים בו כשצריך להוציא לפועל הובלה בלי עיכובים כלל, כי אחרי הכל, לא צריך התכוננויות ספיישל לפני הרמת הדברים עליו, וכאשר נוביל מקומות גבוהות המצב יכול להרקיע עד לקומה ה-16 בבית מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי לשים בראש תמיד כאשר דורשים להיעזר בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל סוג בית ניתן לקחת כל הובלה על-ידי ליפט. לא לשכוח לבחון שמצוי אצלכם חלון ענק דיו שאיתם אפשר להעיף את הציוד ומוצרי החשמל לחלק החיצוני לכיוון הכביש, ובסיטואציה בה לא קיים פתח מסוג זה, הובלות בית יחד עם מנוף תתגלה כבלתי ניתנת לביצוע. ע"פ רוב, אף על-פי כן, במקומות מגורים ישראליים ישנן גזוזטרות בחדר המרכזי או לחלופין לפחות אשנב רחב, וע"מ שתתאפשר זמינות להעמסה על ליפט שינוע ראוי לשנע כל פריט אל הסלון ומן הנקודה הזו אל הליפט. העבודה הזו מתבצעת כצפוי בידי הצוות שלנו.

מהו תעריף שירותי מנוף לשעה?

שלא בדומה לסיטואציה בה משיגים הצעה לעלות על שינוע בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים המנוף להובלה הנוהג הוא לתת שכר לאיש שמפעיל את המנוף בהתאם לזמן בו הוא עבד בשעות. אם כן, על שינועים בעזרת ליפט מחירון ייגבה בצורה מאוחדת, ויצריך מכם לשלם 250 – 410 ₪ לכל סגנון של הובלה של בית. תהיה לכם את האופציה לשאול את הסבלים מה כמות השעות שהם סוברים ש ההובלות תתמשך במטרה לדעת כמות הכסף שתבזבזו על השירות של המנוף, וחלקם אפילו יש להם אפשרות להעניק עבורכם הצעה לעלות בלי סטיות במצב של העברות בעזרת מנוף הרמה פנומנאליות.

האם הובלת דירה עם מנוף עושה את המעבר לפחות זול?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים אודות מחיר שירותי הנפה לתנועה בין דירות? במצב שכן, הבאנו לכם את כל הדברים שעליכם לזכור! השכרה של שירות ההנפה הינה אקסטרה עבור שעת העברה. התעריף נזיל בהתאמה לשעות בהן ייצא לפועל עיסוק במנוף, מהי הקומה ממנה להוריד את הציוד ולאיזו קומה בדיוק להרים את הדברים במיקום שבחרתם. כדי לקבל הצעה מדהימה והוגנת צרו איתנו קשר! נדאג לטיפול ענייני ולעלות משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *