הובלת דירה עם מנוף במיטב

קלות, קצב ובטיחות: הובלת החדר המרכזי בביתכם עם מנוף עד היום, בעת שאתם מנסים למצוא למצוא שירותי ההובלה, ידעתם היטב שיסעו מעבירים אשר ירימו על הגב שלהם את פסגת האביזרים אשר בבעלותכם. סיבה א': התייראתם למומחה אחרי הכל, פריטיכם כבדים, ומנגד יראתם לתכולה שלכם שעשויה להישרט ולהיקרע. אתר “הובלת דירה עם מנוף במיטב” מתגאים לעדכן על תקופה מחודשת של מעבר: מעבר בית בעזרת מנוף בעלות הוגנת.

  • קבלת מנוף הרמה לשינוע דירות בתעריף הכי זול!
  • הובלת בתים פרטיים תוך שימוש במנוף עלות ראשונית של 320 שקלים
  • אפשרות הזמנת שירותי סבלות בעזרת מנוף מהרגע להרגע
  • עבודות אריזה ופירוק (עוד מחירון)
  • הנפה הובלת משרדים ודירות לבניינים גבוהים וזה מגיע עד קומה 17
  • כדי לקבל להתייעץ והצעת עלות התקשרו:

העברות בתים פרטיים תוך שימוש במנוף במיטב

מאיזו סיבה שאנו ממליצים לבצע העברות בתים בהזמנת מנוף?

אז ההצדק בזכותו רצוי להוציא לפועל העברת דירה עם מנוף  היא יותר מכל מהסיבה שהיא בעצם עושה את ההובלה לשלא מתעכבת ומוגנת. הסחורה שלכם מצויים על הזרוע של המנוף, ונעים למיקום שבחרתם בתור היעד שלכם. כתוספת, ישנם המוני ריהוט שחוברו ובזמן הזה לא יתאפשר להם להוביל אותם בדלת ו/או המסדרון אצלכם, ואף בסיטואציות כדוגמת זה חכם יהיה לקחת שירות של הנפות להובלה של דירה קטנה בעיר מיטב. אנו מציעים לעשות עמנו שיחת ייעוץ בדבר הצטרכות המענה ולהתאים אותו למין הובלתכם. אפשר לדרוש מעבר דירות עם הובלת דירה עם מנוף במיטב בתעריף שווה לכל נפש פה אצלנו.

מהי השיטה בה עושים בחירה של הנפה להובלה של דירות באיזור מיטב

יש אף שני סוגי שירותים של מנוף של הובלה, ובדרך כלל, המובילים ימצאו במקומכם במנוף הכי כדאי להובלה של דירה מיד לאחר שתביאו להם טלפון שלכם על כל הציוד שהינכם מעוניינים להוביל והאיזור לשם או משם מעבירים אותם. ועם זאת, אנו ממליצים שגם אתם תדעו על היכולות ותדעו באילו מצבים משתמשים באילו סוגי מנוף. ההבדל ביניהם מאופיין בסוג הפריטים שביכולתם לסחוב, המשקל שלהם והגובה שממנו ולחלופין אליה אתם רוצים להעביר.

אופן מנוף ההרמה: מנוף עגורן נייד משאית שירותי מנוף שינוע מגיעה עם זרוע מנוף כחלק ממנה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר לשם מחברים חבלים ועמם נושאים רהיטים ודברים כבדים וגדולים. משתמשים בו כשרוצים לשנע פריטים על-גבי משטח ולחלופין שמשנעים תכולה ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר לחצי טון.

סוג המנוף: מנוף סולםמדובר במנוף הרמה זעיר אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מכובדים. על גביו תוכלו לראות דוכן ששם אפשר להיעמד ולסחוב כל הובלה, והיא למעשה יורדת ועולה למשל מעלית. משתמשים בו כשנצרכים לעשות הובלה מיידית, כי תאכלס, לא חייב אירגון ספיישל בטרם נשיאת הפריטים עליו, וכאשר נוביל מקומה שאינה נמוכה יש ביכולתו לטפס עד לקומה ה-16 בלוקיישן מן השורה.

אירגון כלשהו אשר אנחנו ממליצים לזכור תמיד כשמבקשים לעשות שימוש בהנפות,

ממש לא מכל מבנה של דירה יתאפשר לכם לקחת כל פריט תוך שימוש במנוף. אל תוותרו על להיות בטוחים שיש אצלכם אשנב נרחב כראוי שדרכו אפשר להעיף את האביזרים והציוד והמכשירים החשמליים כלפי חוץ לעבר כביש, ובמצב בו אין אשנב בסגנון, הובלת בית עם מנוף תהיה לא ריאלית. ברוב המקרים, אולם, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא אכסדראות בחדר המרכזי / לכל הפחות צוהר עצום, וכדי שתהיה אופציה לנשיאה על גבי מנוף הרמה צריך לקחת כל חפץ לסלון ומן הנקודה הזו אל המנוף. כל המעבר המדוברת יוצאת לפועל , ודאי, על ידי הצוות.

כמה נשלם על הנפה פר שעה?

שלא בדומה למצב אשר בו משיגים הצעה לעלות על העברה בלי שימוש בליפט, כשמכניסים את השירות של המנוף להובלה של דירה נוהגים לשלם לאיש המנוף לפי שעות עבודתו. לכן על שימוש בליפט כחלק מהובלה מחיר יחושב בצורה מאוחדת, ויעמוד על 280 – 420 שקלים חדשים עבור כלל סגנונות ההובלה של בית. יתאפשר לכם להפנות קושיה אל אנשי המקצוע כמה שעות הינם סוברים ש הובלת הריהוט והציוד תימשך על מנת לדעת כמות הכסף שתבזבזו על השירות של המנוף, וחלקם אפילו יש לכם ידע ויכולת להצמיד עבורכם הצעה לעלות עם דקדוק רב במצבים של שינוע בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר דירה עם מנוף עושה את הובלת הדירה לבלתי משתלם?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים בדבר מחירון שירותי מנוף להעברת דירה? בהנחה וכן, אנו מציגים לכם את מה שאתם צריכים לדעת! להשכיר השירות של המנוף היא הוספה עבור שעת שינוע. המחיר בלתי יציב לפי דקות בהן יתבצע שימוש במנוף, מהי הקומה אשר ממנה מורידים את הציוד ולאיזו קומה בדיוק יקחו את האיבזור במקום אליו נוסעים. כדי לשמוע הצעת עלות מדהימה וקלילה צרו איתנו קשר! מתחייבים לטיפול ברמה גבוהה ולמחירון משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *