הובלת דירה עם מנוף במזרעה

נוחות, קצב והגנה: שינוע של החדר המרכזי בביתכם בהזמנת מנוף עד כה, כשהייתם רוצים לקבל עבודות מעבר, היה גלוי שיסעו סבלים אשר ישאו על הגב שלהם את פסגת החומרים ששייכים לכם. ממבט ראשון: התאבנתם למוביל כי אחרי הכל, הפריטים שלכם בעלי משקל גדול, ומצד שני שקשקתם לציוד שלכם אשר עלולה להיקרע ולהישרט. כאן ב"הובלת דירה עם מנוף במזרעה" מחויכים לעדכן על תקופה טרייה של העברות: העברת דירה בהזמנת מנוף בעלות מצוינת.

  • קבלו שירותי הנפה להובלה של דירה קטנה בתעריפים הכי משתלמים!
  • העברה של דירות מגורים בעזרת מנוף החל מ- 330 ₪
  • אופציה: הזמנה של שירותי הובלה תוך שימוש במנוף תוך שעת ספורות
  • שירות של פירוק ואריזה (עוד תשלום)
  • הנפה שינועי בתי מגורים לבניינים רבי קומות וכלה בקומה 18
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ והצעה לעלות חייגו:

שינוע של בתי מגורים בעזרת מנוף בעיר מזרעה

מדוע אנו ממליצים לקיים מעבר בית עם מנוף?

ובכן, הצורך לרגלו רצוי להוציא לפועל הובלת בית בעזרת מנוף הרמה זה בעיקר כי היא בעצם עושה את ההעברה לזריזה ומאובטחת. הסחורה שלכם נמצאים על הזרוע של מנוף ההרמה, ובתנועה אל המקום בו בחרתם להיות היעד. כמו כן, יש גם מלא תכולה שנבנו ועכשיו לא יתאפשר להם להעבירם במפתן הדירה / חדר המדרגות שלכם, וגם כן במצבים בסגנון חכם יהיה להסתייע בעבודות שירותי מנוף לשינוע דירות במזרעה. תוכלו לקחת התייעצות בקשר לנחיצות השירות ולהתאים אותו לסגנון המעבר שלכם. ניתן לבקש הובלות דירות יחד עם אתר המובילים בישראל – הובלת דירה עם מנוף במזרעה במחיר שווה לכל נפש אצלנו.

איך עושים בחירה במנוף לשינוע דירות במזרעה והסביבה?

יש שני סוגי שירותים של מנוף לזמן ההובלה, וברוב המקרים, אנשי המקצוע יבררו עבורכם בסוג המנוף הכי טוב להובלה לאחר שתספקו להם עוד מידע ופרטים על התכולה שברצונכם לנייד והמיקום שאליו ו/או ממנה יועברו. ואף על-פי כן, אנו מציעים שאף הינכם תהיו בהיכרות עם היכולות ועליכם לדעת באילו סיטואציות שוכרים באילו מינים של מנוף הרמה. אבחנה בין השניים ניחן בסוג הפריטים אשר בכוחם לשנע, משקלם והגובה שממנו ולחלופין אשר אליה יש צורך לשנע.

אופן הליפט: מנוף עגורן נייד משאית הנפה שינועים באה כולל עגורן כחלק ממנה, שזה ידית גדולה שמונעת בכוח המים שלשם מחברים רתוקות ואיתם מרימים פריטים בעלי משקל גדול. נעזרים בו כשנצרך להוביל סחורות על משטחים או שמשנעים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופיו של המנוף: ליפט סולםמדובר בליפט קטן אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומגיע לגבהים מרשימים. על גביו תוכלו למצוא במה שעל זה ניתן לעמוד ולהעמיס חפצים ופריטים, וזה בעצם יורד ועולה כמו מעלית בבניין. משתמשים בו כאשר יש צורך להוציא לפועל הובלת בית בלי עיכובים כלל, כי תאכלס, לא נדרשות אירגון ספיישל בטרם סחיבת הפריטים על גבו, ובעת שמעבירים מקומות גבוהות זה עלול לטפס עד לקומה ה-16 בבית מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר יש לזכור תמיד כשצריכים לעשות שימוש בהשכרת מנוף,

ממש לא מכל סוג בית אנו מציעים להעביר תכולה בעזרת מנוף. זכרו להסתכל שמצוי אצלכם אשנב נרחב דיו אשר דרכו אפשר להוציא את הדברים ומכשירי החשמל לחלק החיצוני אל כביש, ובמידה ולא מצוי צוהר כדוגמת זה, מעבר יחד עם מנוף תנכח כבלתי אפשרית. באופן טבעי, עם זאת, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא גזוזטראות בחדר המרכזי ולחלופין מינימום חלון עצום, וכדי שתהיה גישתיות לנשיאה על גבי מנוף הרמה חובה להוביל כל חפץ אל החדר המרכזי ומשם אל הליפט. מלאכת ההובלה המדוברת תתבצע כמובן דרך המשנעים.

מהו תעריף שירותי מנוף לכל שעה?

בניגוד למקרה שבו מוצעים עם הצעת מחיר על העברה בלי שימוש בליפט, בעת שמצרפים המנוף לשינוע מה שמקובל הוא להוציא כספים על מנופאי על-פי שעות עבודתו. אם כן, על שינועים בעזרת ליפט עלות יהיה הומוגני, וידרוש עלות של 300 – 410 ₪ עבור כלל סגנונות ההובלה. תוכלו לתשאל את הסבלים כמה זמן הם מניחים ש ההעברה תארוך ע"מ לקלוט כמות הכסף שתאלצו להוציא על שירות ההנפה, ויהיו מהם שאפילו יש באפשרותם לשדך לכם הצעה הוגנת ללא טעויות במצבים של העברות בעזרת מנוף הרמה ייחודיות.

מעבר בית תוך שימוש במנוף הופכת את הובלת הדירה לעולה יותר כסף?

גם אתם תוהים הבה נדבר על מחיר מנוף להעברת דירה? אם כן, לפניכם כל הדברים שאתם נדרשים להבין! השכרת השירות של המנוף הינה אקסטרה לשעה של סבלות. התמחור משתנה לפי זמן בו ייושם עיסוק במנוף, מהי הקומה ממנה מורידים את החפצים ולאיזו קומה בדיוק מעלים את האביזרים בנקודת היעד. לשמיעת הצעה בלתי צפויה וקלילה הרימו אלינו טלפון! מבטיחים טיפול מומלץ ולתעריף מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *