הובלת דירה עם מנוף במגל

קלות, קצב ואבטחה: שינועי בית המגורים שלכם תוך שימוש במנוף עד היום, ברגע שהייתם מעוניינים בלהשיג עבודות מעבר, היה גלוי שיובאו אליכם מזיזים שירימו על גבי הגב שלהם את פסגת החפצים שלכם. מחד גיסא: התחלחלתם לבעל החברה אחרי הכל, פריטיכם בעלי משקל רב, ומהצד ההפוך של המשוואה קפאתם לדברים שלכם אשר עשויה ליפול ולהיפגע. באתרנו "הובלת דירה עם מנוף במגל" מחויכים ליידע על תקופה מחודשת של הובלות: העברת דירה יחד עם מנוף בתעריף לכל כיס.

  • קבלת הנפה להובלה של דירת חדר במחיר הכי זול!
  • שינוע של בתי מגורים בעזרת מנוף עלות ראשונית של 250 ש”ח
  • רק אצלנו: שריינו שירותי העברת בתים בעזרת מנוף במהירות הבזק ו
  • עבודות פירוק ואריזה (תוספת מחיר)
  • שירותי מנוף שינועי דירות מגורים לדירות בקומה 7 ומעלה וזאת עד בקומה 17
  • כדי לקבל שיחת ייעוץ והצעת עלות חייגו:

הובלת דירות בהזמנת מנוף במגל

למה חכם יהיה להוציא לפועל שינוע דירות עם מנוף?

אז הצורך מפאתו ראוי להתחיל הובלות בית יחד עם מנוף הרמה היא בעצם בדגש שכן היא הופכת את הובלת הריהוט והציוד לשאינה מתעכבת ומאובטחת. כל החפצים שלכם מצויים על הזרוע של מנוף ההרמה, ועושים דרכם אל הלוקיישן שסימנתם כיעד. גם כן, קיימים כמות נכבדת של חפצים ופריטים שהורכבו וכעת לא ניתן להניעם במפתן הבית או לחלופין חדר המדרגות, וכן בדוגמאות בסגנון מומלץ לקחת שירות של מנוף להעברת דירה בעיר מגל. תוכלו לעשות ייעוץ עם מומחה לגבי הצטרכות השירות והאופטימיזציה שלו למין הובלתכם. תהיה לכם את האופציה לרכוש הובלות דירה בעזרת "הובלת דירה עם מנוף במגל" בתמחור נמוך ומשתלם פה אצלנו.

איך לקוחים לעצמכם שירותי מנוף להובלות דירה במגל?

יש אף שני מיני שירותים של מנוף למעברים, וברוב המקרים, בעלי המקצוע ימצאו במקומכם במין המנוף הכי נכון להובלה של דירה קצת אחרי שתספקו להם מידע נוסף על כל התכולה שרצונכם הינו להזיז והמיקום שאליו או לחלופין ממנו ישונעו. אולם רצוי שגם אתם תהיו בהיכרות עם האופציות ולא תשכחו באילו מקרים שוכרים באילו סוגים של ליפט. ההבדל ביניהם מתאפיין בסוג הפריטים אשר יש ביכולתם לשנע, כובדם והגובה שממנו או אליה אמורים להוביל.

אופן הליפט: עגורן נייד טנדר או משאית השכרת מנוף שירותי הובלה מגיעה עם עגורן בנויה עליה, ומדובר בידית גדולה שמונעת בכוח המים אשר אליה מחברים חבלים ובאמצעותם סוחבים ריהוט וחפצים כבדי משקל. משתמשים בו כשצריך להזיז טובין על משטחים ו/או שלוקחים דברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופן מנוף ההרמה: מנוף סולםאנו מדברים על מנוף מצומק שמסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. עליו יש בימה שעל זה אפשרי להתייצב ולקחת רהיטים, וזה למעשה יורד ועולה כלדוגמה: מעלית בבניין. משתמשים בו כשצריך לקיים העברת דירה זריז, אחרי הכל, אין חובה באירגונים ספיישל בטרם העמסת האביזרים עליו, וכשמעבירים מקומה גבוהה המצב יכול לנסוק עד לקומה ה-16 בבית מגורים מהשורה.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כאשר מבקשים להסתייע בהנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה אפשר להזיז דברים עם מערכת הנפה. אתם צריכים לבחון שיש אצלכם אשנב גדול מספיק אשר איתו תהיה לכם את האופציה להוציא את הפריטים והציוד ומכשירי החשמל אל החלק החיצוני לכיוון הכביש, ונניח ואין לכם אשנב מסוג זה, הובלה של בית בהזמנת מנוף תימצא בלתי אפשרית. בדר"כ, עם זאת, במקומות מגורים ישראליים קיימות סטווים בחדר המרכזי או לחלופין מינימום חלון גדול, וע"מ שתתאפשר זמינות לנשיאה על גבי ליפט הובלה מומלץ לנייד כל מוצר לסלון ומנקודה זו אל מנוף ההרמה. כל הטיפול וההתעסקות המדוברת מתבצעת כמובן ע"י המובילים.

כמה עולה הנפה פר שעה?

בהשוואה לסיטואציה שמקבלים הצעת עלות על שינוע מבלי להגיע למצב של שימוש במנוף, כאשר מצרפים את המנוף לפרוצדורה מה שמקובל הוא להוציא את ארנקכם בשביל איש המנוף על-פי שעות בהן הוא עבד. על-כן על שימוש בליפט כחלק מהעברה מחירון יתבצע אחיד, ויצריך מכם לשלם 250 – 430 ₪ לכל סגנון של הובלות בית. יתאפשר לכם להפנות קושיה אל אנשי המקצוע מה כמות השעות שהם משערים ש מעברי הדירה תארך בשביל לקלוט כמה תבזבזו על השירות של המנוף, ויהיו כאלה שגם יהיה להם את היכולת להפגיש אתכם עם הצעה עם דגש על הפרטים הקטנים בסיטואציה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

מעבר בין דירות בעזרת מנוף עושה את הובלת הדירה לפחות חסכוני?

הינכם מוצאים את עצמכם חושבים הבה נדבר על מחיר הנפות למעברים? בהנחה שכן, מולכם מה שאתם נדרשים להבין! השכרת שירות המנוף שלנו הינה הוספה לשעה של סבלות. התמחור נזיל על-פי דקות בהן יופעל השתמשות במנוף, מאיזו קומה בדיוק יורדו האיבזור ומהי הקומה אליה לשאת את הדברים במקום אליו נוסעים. כדי להשיג הצעת עלות מפליאה וקלילה צרו איתנו קשר! מבטיחים שירות מקצועי ולמחירון מצוין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *