הובלת דירה עם מנוף בכמאנה

קלות, יעילות ושמירה: העברות ביתכם יחד עם מנוף עד התקופה האחרונה, בזמן שאתם מנסים למצוא למצוא שירותי ההובלה, מבחינתכם היה מובן שיגיעו אנשי מקצוע שישאו על גופם את פסגת החומרים שבבעלותכם. סיבה א': נחרדתם למוביל שכן התכולה שלכם בעלי משקל רב, ומהצד ההפוך של המשוואה נבעתם לתכולת הדירה שלכם שמסוגלת להיהרס ולהישבר. אצלנו באתר "הובלת דירה עם מנוף בכמאנה" מבסוטים לבשר לכם על עידן חדש של הובלות: שינוע דירות בעזרת מנוף בזיל הזול.

  • שריינו שירותי מנוף להעברת דירה גדולה בעלויות הוגנות!
  • העברות בתי מגורים בהזמנת מנוף עלות ראשונית של 340 שקלים
  • אופציה: שריינו סבלים עם מנוף מהרגע להרגע
  • טיפולי אריזה ופירוק (עוד תשלום)
  • הנפה שינוע של בית לקומות גבוהות וזה מגיע עד קומה 19
  • לקבלת ייעוץ עם מומחה והצעה התקשרו:

העברה של בית יחד עם מנוף בכמאנה והסביבה

למה אנחנו מציעים לבצע מעבר בית עם מנוף?

אז ההיגיון בגינו רצוי לקיים העברת דירה בעזרת הנפה היא במיוחד בגלל שהיא למעשה עושה את ההעברה למהירה יותר ובטוחה יותר. כלל הציוד והחפצים שברשותכם מונחים על המנוף, ונוסעים אל המיקום שסימנתם כיעד. כמו כן, ישנם הרבה מאוד כל תכולה שצורפו ובזמן הזה לא יתאפשר להם להוביל אותם בפתח הבית או לחלופין איזור המדרגות, וגם בסיטואציות בסגנון אנחנו ממליצים להזמין טיפולי שירותי מנוף להעברת דירה באיזור כמאנה. תוכלו לקחת התייעצות לגבי כורח השירות והתאמתו לאופי המעבר שלכם. פשוט לבחור הובלות דירות יחד עם "הובלת דירה עם מנוף בכמאנה" בתשלום זול אצלנו באתר.

מהי הדרך בה לוקחים שירותי הנפה להעברה של דירה בעיר כמאנה?

יש אף שתי סגנונות שירותי הנפה למעברים, ובאופן טבעי, הסבלים יקחו עבורכם בסוג המנוף הכי נכון להובלה לאחר שתספקו להם מידע נוסף על כל התכולה שבתכנון שלכם להזיז והסביבה אליה או לחלופין ממנו יועברו. אולם כדאי שגם אתם תכירו את היכולות ותזכרו באילו מצבים משתמשים באילו סוגי מנוף הרמה. להבחין בין השניים בא לידי ביטוי באופיים של הפריטים אשר ביכולת שלהם להעביר, המשקל שלהם והקומה ממנה ו/או אשר אליה יש צורך לבצע את ההעברה.

אופי המנוף: מנוף עגורן נייד מסחרית מנוף הובלות מגיעה עם זרוע מנוף מורכבת על גבה, שזה "יד" מכנית אשר מונעת בכוח המים שלשם מצרפים חרצובות ודרכם מגביהים רהיטים ודברים כבדים וגדולים. נעשה בו שימוש כשיש צורך לשנע מרכולת מעל למשטחים ו/או שמניעים ריהוט ודברים בכל סוג של משקל שהינו מעבר ל-500 קילגרם.

אופיו של הליפט: מנוף לדראנו מדברים על מנוף הרמה מינימלי אשר מסוגל להיפתח בדומה לסולם ומסוגל להגיע לגבהים מרשימים. יש גם על גביו תיבה שעל גבי זה קל להיעמד ולסחוב דברים, וזה יורד ועולה כגון שירות מעלית. מבצעים איתו פעולה כאשר רוצים לעשות הובלת דירות מיידית, כי תאכלס, לא חייב הכנות מיוחדות בטרם נשיאת הדברים על גביו, ואם נבצע מעבר מקומה גבוהה הוא יכול להרקיע עד לקומה ה-16 בבית בסטנדרט.

אירגון כלשהו אשר ראוי להטמיע בראש כשדורשים להשיג הנפה,

ממש לא מכל מבנה של דירה קל להוביל כל דבר בעזרת מנוף. אתם צריכים לוודא שיש אצלכם צוהר עצום כראוי אשר דרכו תהיה לכם את האופציה להוציא את הדברים ומוצרי החשמל אל החלק החיצוני לעבר כביש, ואם לא קיים חלון מסוג זה, העברת דירה בעזרת מנוף תימצא לא ריאלית. לרוב אף על-פי כן, במקומות מגורים ישראליים יש בנמצא מרפסות בסלון / מינימום פתח ענקי, וכדי שתהיה גישה להעמסה על מנוף הובלה חובה לשנע כל פריט לסלון ומנקודה זו אל המנוף. העבודה הזו יוצאת לפועל כצפוי על ידי הצוות.

מהו התעריף של הנפות פר שעה?

שלא כמו מצב אשר בו משיגים הצעה על העברה בלי שימוש בליפט, בעת שמכניסים את שירות המנוף שלנו לשינוע נוהגים לשלוף את הארנק עבור נהג המנוף בקורלציה לשעות עבודתו. אם כן, על הובלות מנוף מחיר יחושב בצורה הומוגנית, ויעלה 280 – 410 שקלים עבור כלל סוגי ההעברת דירה. קל להפנות שאלה אל המובילים איזה זמן מעריכים ש השינוע תיקח כדי לקלוט כמה תבזבזו על שירות המנוף שלנו, וחלק מהם אף יוכלו לשדך לכם הצעת מחיר בצורה מדוקדקת בסיטואציה של שירותי הובלה בעזרת מנוף הרמה ספיישל.

העברת בית יחד עם מנוף הופכת את הובלות הרהיטים לזול פחות?

הינכם מוצאים את עצמם מהרהרים הבה נדבר על מחירון שירותי הנפה לתנועה בין דירות? בהנחה שכן, הבאנו בפניכם את כל הדברים שאתם זקוקים לזכור! השכרת המנוף הינה הוספה לשעה של שינוע. המחיר דינמי בהתאם לשעות בהן ייעשה שימוש במנוף, מאילו קומות להוריד את החפצים ולאיזו קומה בדיוק יקחו את הציוד במיקום שבחרתם. כדי להשיג הצעה בלתי צפויה ואפשרית התקשרו אלינו! נדאג לטיפול איכותי ולמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *